Jump to content



Online: Емануела ft. Мария Цветкова - Незабравима


Препоръчани коментари

  • Отговори 43
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Не съм чул песента, ама тая преди 5 дни снима клип и вече го пусна, а за Яница чакаме по 2 месеца... :1000 (29):

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Щом пуснаха Емануела в 12, значи да очакваме и Яница.

Песента е яка, но няма да мине "Като теб"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това нещо Емануела няма да разнообрази видеографията си. Отново на евтинко в мазата на Пайнер. Клиповете и стават все по евтини. А другото курве от проекта коя е?

 

Песента напомня на Биолчев. Кух текст, куца музика, куцо видео. Нз как на некой може да му харесва...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми, но Емануела може повече. Гласът и визията й са страхотни и каквото и да пусне ще се хареса, но все пак доста вдигна летвата миналата година, трябва повече да си изпипва нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи като продукцията й отпреди 4-5 години в Ара/Диапазон.

Но нали е важно да пълни дискотеките - тамън като за нея, всеки с амбициите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Припевът е зарибяващ, включването на Мария също е много готино, но като цяло в песента нещо ми липсва. Най-много си харесвам "Сменяй ме" на Емануела откакто е в Пайнер. Почти перфектен, Съкровище, Като теб и дуета с Константин също са й по-добри. Можеше и повече. Иначе видеото е най-доброто за нея правено до тук.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Муахаха Мария Цветкова :roll1:

Още една пееща плеймейтка. :helpsmilie: Била е любовница на бащата на Митко Динев - Динко Динев, обаче той я е натирил, и има син от него т.е. синът й е чичо на детето на Емануела... :roll1: "Незабравима" сигурно е поздрав за семейство Диневи, ама като гледам, на тях хич не им пука за тия двете... :1000 (29):

 

Песента е приятна, нищо особено. Звучи като от едно време. Клипът, обичайно за Емануела - евтинджос. Ивайло Колев и Цецо Андреев вече са 3 в 1 - коса + грим + модел за клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип Биолчев е мега добър композитор, но това звучи доста ретро. Точно от преди да напусне Ара, като работеше с него. Иначе става песента.

Всичко останало обаче ми евтинее - клип, визия. Мария е яка мацка иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо няма градация и избухване, иначе има приятен ритъм и аранжимент. На Емануела й е време за сериозна самостоятелна песен.

Предната й беше по-готина.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста слабо, дори хитовия припев от към текст не спасява положението. Видеото е зле също. Не може да се различи от повечето й последни.

"Почти перфектен" е доста по-силен сингъл. Включването на тази е изцяло безидейно, не блести с нищо.

Емануела може много повече. Иска ми се отново да видим и чуем нещо като "Всичко се връща".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...