Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Шок и непоносимост! Доста неочаквано.

 

Кели... дай да изпеем всички балади от дискографията на Преси...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели... дай да изпеем всички балади от дискографията на Преси...

С коя да започнем? Залагам на "Умирам" - изключително е драматична!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С коя да започнем? Залагам на "Умирам" - изключително е драматична!

 

Да, "Умирам" е перфектна за стартиране... брутално драматична песен!

 

Не плачете!!

Аз отивам в Club 33.

Salva, ти знаеш защо. :P

 

За утре вечер запази ВИП сепарето там! :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели не заслужава!

Жалко за -А, но както казват хората... искат те вън, а не затворен в къща!

 

Мачкай, Салви!!!

 

Чакайте ме утре вечер! :Vishenka_05:

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният ден в къщата е някак странен, свикнал съм да има много хора, а сега сме само 4... някак празно е.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последният ден в къщата е някак странен, свикнал съм да има много хора, а сега сме само 4... някак празно е.

Аз отивам да се подмия във ваната и след това започвам да си стягам куфарите.

Биг Брадър, имам 8 куфара - донеси ми платформа, за да ги извозя от стаята ми до меката мебел в хола.

 

п.с. Погром - някой ми е взел четката за зъби! Аман от фетиши :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напористи лелки и пенсионерки от цяла България са се събрали в Нови хан и скандират името на един от участниците пред студиото, а странен и непознат за нас субект вади транспаранти, гласящи "Кака Кели-Любимка на България", от черен джип и ги раздава на определени лица. Дали това не е конспирация? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съквартирантите се раздаваме като за последно на този хит

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напористи лелки и пенсионерки от цяла България са се събрали в Нови хан и скандират името на един от участниците пред студиото, а странен и непознат за нас субект вади транспаранти, гласящи "Кака Кели-Любимка на България", от черен джип и ги раздава на определени лица. Дали това не е конспирация? :3fdb8960598fa63e:

Не желая да коментирам тази инсинуация.

 

Биг Брадър, да идва по-бързо финала, че да отпрашвам към Павел баня да ми лекуват ревматизма и болките в петите.

 

http://skandalno.net/wp-content/uploads/20...D0%BD%D0%B0.jpg

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не желая да коментирам тази инсинуация.

 

Биг Брадър, да идва по-бързо финала, че да отпрашвам към Павел баня да ми лекуват ревматизма и болките в петите.

 

http://skandalno.net/wp-content/uploads/20...D0%BD%D0%B0.jpg

При обявяването ви, Дай БОЖЕ, за Любима звезда на Рамания искам да се разплачете ала Миглена Ангелова и да кажете: Аз не понасям доброта! Не съм и сънувал подобна подкрепа! След което да вдигнете ръце към Вселената ала Луна и да запеете Я кажи ми, Облаче ле бяло, докато победни фойерверки и конфети валят отгоре ви! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко остана до лайфа, напрежението расте... може да се разреже с нож!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен я пеем акапелно в момента!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че Кака Кели нарочно ми пусна първата вечер, за да може след това да се изкарва жертва с тия шевове в Пирогов и да се оплаква колко омърсена била! Тоя номер с ролята на жертвата сме гледали в прекалено много риалити формати вече. Подлъгах се и неволно бях въвлечен в нейните манипулативни игри!

 

Биг Брадър, за наказание изключи й машината за хемодиализа тази вечер преди финала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗАЛА НОМЕР ЕДНО НА НДК Е ПОЧТИ ПЪЛНА!!! НЯКОЙ БИВШИ СЪКВАРТИРАНТИ ВЕЧЕ ПРИСТИГНАХА А ЕДНА ОТ АГИТКИТЕ КОНСУМИРА АКТИВНО ПИЦА И КРЕЩИ: ''КЕЛИ, ТИ СИ НАШЕТО СЛАБО МЯСТО''. ФЕНОВЕ НА КОНДОМЧО СА ЗАЛОЖИЛИ НА ФЪСТЪЦИ И ВАФЛИ БОРОВЕЦ. ТЕЗИ НА БЛУ И САЛВА КОНСУМИРАТ ЛЮБОВТА СИ.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...