Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Blueberry

 

Трудно ми е да кажа защо аз трябва да спечеля, при положение, че и останалите претенденти са много достойни претенденти за победата. Не бях скандална, както ми се искаше, но може би с това съм привлякла моралистите на своя страна :3fdb8960598fa63e: Единствената причина, по която заслужавам да спечеля е, защото го ИСКАМ, наградите ме правят силна, алчна съм, живея за това да бъда оценявана и бих изпаднала в тежка криза, ако не спечеля. Не заплашвам никого! Гласувайте за мен и Салваторе, приятели ;* ;*

Link to comment
Сподели в други сайтове

CallyPressyfan'

 

 

Искам да спечеля, защото мисля, че изпълних успешно своята мисия в това шоу! Влязох с амбиции и очаквания, които реализирах! Боли ме лумбагото, ако бях по-добре, щях да измисля и други причини.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kondomcho:

 

 

Аз не мисля, че непременно трябва да спечеля. В живота си никога не съм печелил подобни състезания. Не очаквам и тук да го направя.

 

Радвам се, че останах верен на себе си, за мен човек никога не трябва да изневерява на истинското си АЗ. Не бях лицемерен, не ръсех суперлативи и сърчица за другите съквартиранти, само и само за да излезна позитивен и добричък и да им се харесам. Ако съм допринесъл с нещо формата да е по-интересен на потребителите във форума - ще се радвам - това беше целта на тази игра.

 

Благодаря на всички, които са гласували и ще гласуват за мен на финала! Много сте яки и ме правите много щастлив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг Брадър, бъбреците ми пулсират от напрежение! Искам да отправя апел към моите фенове - бъдете чупливи и жертвени в живота! Мерси!

 

Искам бис!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Putin, защо трябва Blu да победи ?

Блу трябва да победи, защото беше винаги истинска и откровена. Блу доказа, че една жена с класа може да бъде пример за подражание и най-важното - да бъде себе си. Блу е от малкото, които излизат от този формат с гордо вдигната глава и повече позитиви, отколкото негативи. Блу е фаталната жена - тази, по която мъжете страдат цял живот и не могат да я имат и да я забравят. Познавам Блу от малко време, но мога да кажа, че тя е един позитивен герой - силна, независима и с добро сърце. Тя никога няма да изневери на себе си и никога няма да предаде приятел. Призовавам България да прати SMS с текст 1 на 17705, за да може доброто да победи и да докажем, че все още предпочитаме класните и интелигентни жени пред еднаквите кифли, нека докажем, че не сме учили напразно 12 години!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блу трябва да победи, защото беше винаги истинска и откровена. Блу доказа, че една жена с класа може да бъде пример за подражание и най-важното - да бъде себе си. Блу е от малкото, които излизат от този формат с гордо вдигната глава и повече позитиви, отколкото негативи. Блу е фаталната жена - тази, по която мъжете страдат цял живот и не могат да я имат и да я забравят. Познавам Блу от малко време, но мога да кажа, че тя е един позитивен герой - силна, независима и с добро сърце. Тя никога няма да изневери на себе си и никога няма да предаде приятел. Призовавам България да прати SMS с текст 1 на 17705, за да може доброто да победи и да докажем, че все още предпочитаме класните и интелигентни жени пред еднаквите кифли, нека докажем, че не сме учили напразно 12 години!

 

 

Съгласен! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...