Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

За -А.

 

 

Изключително близък човек, винаги ми е бил опора в трудните моменти в къщата, а и извън нея. Стилен, класен, директен, остър, мощен - такива хора искам в живота си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Salvatore:

 

 

Другият ми много близък приятел в къщата, никога няма да забравя какво направи за мен преди седмица, но предпочитам да не споделям. Само напред и нагоре!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напрежението е неописуемо, подкрепете моите хора.. :ba:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ще напусна с 0%. ;)

 

Това за мен е някаква гавра и долна манипулация.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, и ако скандалзираме с една линийка бело. Всичко се преживява по-лесно Кака Кока. :1000 (6):

Колкото и скандално да звучи от някой, чийто идол е Преси - не употребявам. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как двамата ми най-добри приятели ще напуснат? Това е УДАР, ШОК и ПРОВОКАЦИЯ........

 

Нека изпеем този хит Като за финал..

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм без думи! ..... Това ме заболя....

 

crying-gif9.gif

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...