Jump to content

Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Биг Брадър, излизам от къщата, за да ми разбиват камъни в жлъчката. В колко часа да се върна за полуфинала?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Биг Брадър, ще помоля да усилите отоплението, тъй като е доста студено тази сутрин.

Наистина е супер студено.

Почваме ли да оправяме куфарите ?

Аз тези 6 куфата ще ги събирам 4-5 часа. :(

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

След няколко минути темп. ще е 27 градуса.

А, въй - майко на Кеми и съпруго на Конди, провокираш ги да захвърлят дрехите и задръжките като за последно ли? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой МИГОМ да провери какво означава да сънуваш, че плачеш под звуците на Райна.

Дали не означава напускане на къщата ?

Ще напуснем ли с теб къщата тази вечер? Като Ели Кучкова и Албена Вулева на 6-то и 5-то място. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще напуснем ли с теб къщата тази вечер? Като Ели Кучкова и Албена Вулева на 6-то и 5-то място. ;)

Да.

Аз заради това си събрах вече багажа.

Боли ме - но няма шанс!

 

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо си събирате вие багажа?

 

Аз снощи моят го оставих разхвърлен и днес си го получих от МъжкатаНаКеми с картичка, на която пишеше "Ти беше моят идол, винаги в сърцата ни!". Разплаках се и мигом пуснах "Без теб".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо си събирате вие багажа?

 

Аз снощи моят го оставих разхвърлен и днес си го получих от МъжкатаНаКеми с картичка, на която пишеше "Ти беше моят идол, винаги в сърцата ни!". Разплаках се и мигом пуснах "Без теб".

 

И аз си го събрах, страх ме е да не увисна като прани гащи на селски простор.

 

– Соня Колтуклиева

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво, докато аз съм във Вип Брадър, Абел в Италия със Селена Гомез...

 

C3OTAJPUEAEwY59.jpg

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, мале, тресе ме преди финала.

 

Salvatore, мигом ела с мен край басейна с филе от мерлуза и чаша бяло вино за последно да обсъдим кариерата на Преси.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле, мале, тресе ме преди финала.

 

Salvatore, мигом ела с мен край басейна с филе от мерлуза и чаша бяло вино за последно да обсъдим кариерата на Преси.

 

Извинявай, че чак сега откликвам на поканата ти, но спях.. идвам мигом, че и мен ме тресе!!!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Промото, което излъчиха днес по Планета достоверно ли е? Кондомчо оскуба Кели в него. Да не би да е монтирано така, за да го изкарат от контекста?

 

:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кели ми каза, че тази нощ, независимо от развоя на събитията, ще изпее акапелно "Нашето любов е"!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...