Jump to content

Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

Май единственият спокоен тази вечер съм аз. Няма нужда от притеснение, драги съквартиранти, не се натоварвайте излишно, а си спомняйте за красивите моменти в къщата. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май единственият спокоен тази вечер съм аз. Няма нужда от притеснение, драги съквартиранти, не се натоварвайте излишно, а си спомняйте за красивите моменти в къщата. ;)

Поне ще бъдем запомнени като най-позитивния сезон евър!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е горещо, няма ли вентилация в тази къща? Смърди на пържено - потрес. Включете абсорбаторите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Salvatore:

 

Много позитивна личност, определено е моят фаворит за финала. Ще ми липсват задушевните разговори на по чашка шампанско край басейна и невероятните му имитации на Преси върху меката мебел. Крал!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Salvatore:

 

Много позитивна личност, определено е моят фаворит за финала. Ще ми липсват задушевните разговори на по чашка шампанско край басейна и невероятните му имитации на Преси върху меката мебел. Крал!

 

НЕВЕРОЯТЕН СИ КЕЛИИИ! ТОП! :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За -A.

 

Скандална личност! Внесе стил, класа и шикозност в къщата. Много ми харесва гардероба му и съм си набелязал нови модни решения, повлиян от стила му. Вечерите ни със суши в Маринела бяха израз на авангард и висок стандарт.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Putin:

 

Също много класна личност, но нямах много възможност да общуваме, тъй като през по-голямата част от времето си намествах ишиаса, лумбагото,тазобедрената става, водата в коленете и търсех в каква поза да застана, за да не ме присвива жлъчния мехур, а той се дразнеше. Драги, болестта не е мой избор!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Blueberry:

 

Една невероятна представителка на нежния пол в къщата. За съжаление с нея също нямах много възможност да общувам, но още помня невероятните ни акапелни изпълнения първата вечер върху меката мебел - запя "Дума за вярност" по-пламенно и от мен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Kondomcho:

 

 

Не желая да коментирам тази особа. Само ще кажа, че физическата травма се забравя, но не и чувството са омърсеност. По договор не ми беше записано да бъда докосван, връзван, доминиран и измъчван. Клетият аз.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...