Jump to content



Vip Brother Ramania


Препоръчани коментари

За Blueberry:

 

От много време я харесвам, но активно започнахме да общуваме преди около месец и думите не стигат. ЖЕСТОКА! Супер позитивен човек, винаги иска да помогне с каквото може и също така супер добронамерена. Такива хора са рядкост. Много се радвам, че се познавам с нея и ми е един от фаворитите в този форум. Повече хора като нея на този свят please.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За CallyPressyfan'

 

 

Доколкото знам общува само с мен извън форума което си е направо скандално. Аз много го харесвам защото носи ужасно много на майтап и изобщо не му пука какво ще кажат другите за него. Има нещо супер позитивно и добро в него. Извън форума е голям симпатяга и може да се говори с него на различни теми. Лично и категорично мисля, че след няколко години ще работи в Народния театър защото мачка с майсторство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Kondomcho:

 

 

Единствения съквартирант с който не общувам редовно, да не кажа почти никога, но това не променя факта, че ми е един от фаворитите във форума и винаги се забавлявам с него и коментарите му. Супер интелигентен и с тази черта те печели. Много сме различни като характер, но мисля, че от него може да се научат много неща – все пак е краля на астрологията. Представя се за голям непукист и майтапчия, но мисля, че всъщност е супер раним и драматичен понякога. Препоръчвам му масова консумация на жълт кантарион.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Putin:

 

Първоначално честно казано откритко се мразехме, но от края на 2011 досега сме неразделни. Мисля, че е единствения човек с който абсолютно никога не съм се карал и думите обида и сърдене при нас са табу. Много различни благодарение на което се допълваме перфектно. Към днешата дата не мога да си представя да не общувам с него и се радвам, че се запознахме преди няколко години. Имам го за много близък и както със Salvatore се надявам това приятелство да продължи занапред. Всичко друго си го знае.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Salvatore:

 

 

Познаваме се от няколко месеца, но имам чувството, че сме били приятели в друг живот. Много се допълваме и винаги се подкрепяме. Постоянно си споделяме и се опитваме да си помагаме взаимно. За съжаление и споделяме общи съдби по някои теми (хаха). Почти винаги мислим еднакво което при мен е трудно (хаха). Редовно общувах с него в къщата защото сме на една вълна. Супер позитивен и добър човек – радвам се, че го познавам и имам възможността да общувам всеки ден с него. Ще се консумира Яница в Аврамов Дом.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Salvatore:

 

 

Много интелигентно, но някак интровертно момче. Добър човек е. Струва ми се умислен. Мисля, че отношенията му с Блубери го ободриха и му дадоха живец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Putin:

 

 

Психологът на къщата. Редовно помагаше на всички в нужда от психотерапия. Изглежда ми обаче твърде сдържан. Искаше ми се да се отпусне повече и да покаже малко страст и животновъдство!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За -А.

 

 

Прави се на добричък, но всъщност е голям интригант. Винаги търси да се докопа до нещо скандално, да клюкарства и обсъжда личния живот на останалите в къщата, а за неговия нищо не знаем.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да ми налее в една чаша 500 грама жълт кантарион!

Благодаря.

 

+1

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За CallyPressyfan'

 

 

Ишиасът и подаграта й съсипаха целия престой в къщата. Единствено, след като й направят хемодиализа и й прочистят кръвта й идваше доброто настроение и позволяваше на съквартирантите да й щипят облите бузки. Иначе я харесвам. Много колоритен персонаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Blueberry:

 

 

Позитивизъм, остроумие и сарказъм. Готина мадама е. Дано само онзи път наистина не беше номинирала Кака Кели на база сексуална ориентация, защото хомофобията в 21 век при един интелигентен човек е срамота.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Blueberry:

 

 

Според мен тя ще бъде основен претендент за победата, изключително забавна, остроумна, интересна, красива, абсолютна кралица. Една от приятните изненади в този формат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Kondomcho:

 

 

Винаги на ниво, голям любимец на публиката и изключително интелигентен. Има чувство за справедливост и винаги успява да предизвика интерес у хората, страшно скандална личност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...