Jump to content



Съмнения за манипулация от страна на феновете финализира предсрочно “Изборът на зрителите - 2016”


Препоръчани коментари

  • Отговори 78
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Все имам чувството, че в тази фирма са на принципа шуробаджанащина. Стане някой близък със шефа, и вземе да се натиска за награди. Както е случаят на Ивана, на Деси Слава, на Преслава, на Фики (или баща му, по-точно). Даже си ги представям как си овороят посочените на ти с митака "Ей Мите, таз година ще трябва да пуснеш по някоя наградка а?"

 

Понякога се чудя как щеше да се развие тази фирма ако всеки си беше получил своето през годините. Сега можеше да имаме не една триада ГИК, а може би щяха да са легенди и още много други дето останаха като прах във вятъра през годините.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все имам чувството, че в тази фирма са на принципа шуробаджанащина. Стане някой близък със шефа, и вземе да се натиска за награди. Както е случаят на Ивана, на Деси Слава, на Преслава, на Фики (или баща му, по-точно). Даже си ги представям как си овороят посочените на ти с митака "Ей Мите, таз година ще трябва да пуснеш по някоя наградка а?"

:roll1:

 

Все пак е жалко, че една традиция приключи. "Пайнер" остават с 1 сигурно мероприятие за годината. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Все пак е жалко, че една традиция приключи. "Пайнер" остават с 1 сигурно мероприятие за годината. :(

 

Е, сигурно, сигурно... не е баш.

 

Скоро и Планета ще я спрат. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително непрофесионално и импотентно. Да се бяха сетили за подобен сценарий, преди да бяха пуснали анкетата. Не са ограничили възможностите за манипулация, ще си сърбат попарата! Некадърници! Сигурно и цялата фирма се движи така на самотек. Срам и позор.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако бяха професионалнисти, изобщо нямаше да позволят подобни манипулации.

Със сигурност си има начини да се забрани на повторни гласувания чрез прокси сървъри или да се отнемат гласуванията, които са били направени по тях.

Потърпевшите са Галин и Галена. Жалко за тях, но поне видяхме в началото, хората кои искат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-сетне да се спрат манипулациите шуменски, в това число включвам Смядово (не визирам Галена, а феновете й) и Добрич, да не се правят на света вода ненапита...

 

Сега да си защитят сайта и да пускат нова анкета, че да видим кой - кого! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

а правото на телевизия “Планета” е да не приеме за реален този вот.

 

Ще си направят те номинациите или ще сложат нашите, с малко поправки от тях?

Награди ще има другото не знам, но ще си ги нагласят както на тях им е удобно.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин и тази година е с пръст в уста.

 

galin.jpg

Колкото Галин, толкова и Фикрет остана с пръст в уста ... поне на Галин не му пукаше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колкото Галин, толкова и Фикрет остана с пръст в уста ... поне на Галин не му пукаше.

Във фейсбук е много отворен, а като го питат пред камера никога не знае нищо, не е чувал нищо, няма проблеми с никой и уважава всички. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидерството на Галена като име и образ беше ясно и преди тези номинации, но определено затвърди и надмина очакванията тя. Същото може да се каже за Галин в битката му с Фики специално. Емануела и Деси Слава са със страхотни позиции също във фенските предпочитания, като за втората съм изненадан, честно казано, не очаквах толкова бързо пак да се нареди сред лидерките. Спадът при Анелия също е очевиден и явно хитовете й не могат да я спасят. При Преслава не съм убеден дали спадът е перманентен или при една по-силна година пак ще си повъзвърне позициите. Но до Топ 1 вече мисля, че няма как да стигне, много омраза набра от по-неутралните фенове. Другите като Емилия и Джена за съжаление са много далеч от върха и няма индикации да го доближат някога или поне скоро.

 

 

Не знам защо имам някакви подозрения, че всичко това е предварително планирана схема.

Още от миналата година се заговори, че награди няма да има има. Не малка част от изпълнители и фенове също бяха съгласни. Нека добавим и факта, че тази година наградените трябваше да са различни от обичайните заподозрени, и ОЩЕ ПОВЕЧЕ различни от винаги алчните за награди Преслава, Фики, Янева, Анелия и компания. Не може ли самите те нарочно да саботират гласуването (каквото реално се случи) и от "Планета" просто да отменят всичко и да няма награди за никого. Така те пак нищо не губят(дреме им, че хората ги мразят... те и без това не са с най-положителния имидж), губят евентуалните победители Галена, Галин и Емануела.

 

А от "Пайнер" просто им дойде добре дошло всичко това и по най-легалния начин слагат край на тази пародия, наречена "награди".

Естествено съществува варианта, схемата да е и "пайнерска", а главните действащи лица отново са в устата на хората.

 

Най адекватните неща, които прочетох. Съвпадат изцяло с моята позиция. Според мен в момента феновете се ползват за параван, че се спират наградите и вота, за да прикрият истинските проблеми между изпълнителите във фирмата. Обидно ми е като консуматор и фен на този жанр, но и някак си май е за добро. Тези награди станаха нарицателно за нещо мръсно, нечестно и незначително...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не стига, че Пайнер измислиха този система, за да контролират вота и да го нагодят в полза на Преслава, а и си признаха, че са ги пробили.... :roll1:

 

И не само са ги пробили, а и вътрешни хора са пуснали хакерът Издислав в сървъра.... егати смешниците! :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Пайнер" Продължават да доказват, че винаги може по зле! :D

Видя се последните години Преслава колко заслужено си взима наградите. Интересното е, че тази година не успяха да си ги манипулират както искат и резултата.... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

От "Пайнер" Продължават да доказват, че винаги може по зле! :D

Видя се последните години Преслава колко заслужено си взима наградите. Интересното е, че тази година не успяха да си ги манипулират както искат и резултата.... :D

Те да ги манипулират вътрешно, ок - разирам, да го правят удачно, но това с Фикрет беше очеизваждащо направо. Разбирам да буташ хитове, но Издислав или Ти си ми в сърцето... Или Фики е полудял, или наистина е дело на хейтъри. Галена и Преслава водеха със стабилни гласове, даже Преслва я мина по една време, това със сигурност е болна амбиция на някои фенове, едва ли някоя чалгарка ще плаща на някои да цъка ден и нощ...

Трябваше да се вдигне глас и това безумие да се спре, и докато не си защитят анкетата няма да има реален вот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...