Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това между другото е скандална информация, все пак говорим за най-престижната дискотека в Пловдив и най-престижната дискотека в София. Не знам какво е правил, но фактите говорят- по 1 участие март и април за цялата година и в двете дискотеки.

Може да е защото рекламира конкурента Спирит? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Подкрепете Анелия, срамота е за толкова силна година да няма поне 1-2 от главните категории! :(

 

Никакъв шанс вече за Анелия, Емилия, Теди Александрова, дори и за Десислава и Емануела (освен ако и там не се манипулира вота, де). Още отсега е ясно, че в последния ден на гласуването и на финалния етап положението ще е като в изминалите два дни, че и в по-засилена форма. Наградите ще са разпределят между Фики, Преслава и евентуално Галена. Дано поне Деси да остане с Балада и Галин- с Певец, че иначе ще е още по-забавно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никакъв шанс вече за Анелия, Емилия, Теди Александрова, дори и за Десислава и Емануела (освен ако и там не се манипулира вота, де). Още отсега е ясно, че в последния ден на гласуването и на финалния етап положението ще е като в изминалите два дни, че и в по-засилена форма. Наградите ще са разпределят между Фики, Преслава и евентуално Галена. Дано поне Деси да остане с Балада и Галин- с Певец, че иначе ще е още по-забавно.

 

Ужас! Не е честно това.. :mf_surrender: :mf_surrender:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой засичал ли е "Пей, сърце" по Планета ? Имам чувството, че спряха да я въртят вече.

 

Постепенно всичките ѝ клипове ще бъдат спрени за неопределено време като наказание за своеволията срещу Пресинка. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е защото рекламира конкурента Спирит? :1000 (29):

Възможно е... но Мегами? Дори на Новогодишната програма не го пуснаха в дискотеката. :1000 (29):

 

Накрая да не му останат пак мизерните дискотечки, които така възмутено коментираше в Автограф. Само да не дойде време да се моли да го вземат там... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно е... но Мегами? Дори на Новогодишната програма не го пуснаха в дискотеката. :1000 (29):

 

Накрая да не му останат пак мизерните дискотечки, които така възмутено коментираше в Автограф. Само да не дойде време да се моли да го вземат там... :whistling:

Свалял е Вълчо... или Ветко :roll1:

Защо никой не каже директно защо са му спрели достъпа до двете дискотеки :gun_bandana:

Едно време и за Плаза се коментираше и наистина дълго време нямаше участия там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свалял е Вълчо... или Ветко :roll1:

Защо никой не каже директно защо са му спрели достъпа до двете дискотеки :gun_bandana:

Едно време и за Плаза се коментираше и наистина дълго време нямаше участия там.

Свалял се е на Коцето :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свалял е Вълчо... или Ветко :roll1:

Защо никой не каже директно защо са му спрели достъпа до двете дискотеки :gun_bandana:

Едно време и за Плаза се коментираше и наистина дълго време нямаше участия там.

 

Мария е извадила късмет и по думите на Фокси е спала с бащата и със сина. Голяма мръсница е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария е извадила късмет и по думите на Фокси е спала с бащата и със сина. Голяма мръсница е.

Би трябвало да е била с Владо, защото Вълчо е малък - мисля, че е 95 набор. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Свалял е Вълчо... или Ветко :roll1:

Защо никой не каже директно защо са му спрели достъпа до двете дискотеки :gun_bandana:

Едно време и за Плаза се коментираше и наистина дълго време нямаше участия там.

В Плаза действително има доста рядко участия- 1 на 2-3 месеца... на фона на Емануела, Анелия, Галена, Преслава и т.н. е доста малко, те пеят всяка седмица кажи-речи.

 

Забелязвам, че в рамките на 1 месец Кристиана има 2 участия в Студентски град, което доста ме учудва, щото там основно пеят 15 изпълнители + още 10 най-много, които са или ретро или единични случаи. Та кво стана с тая, нали е Оцковица, защо не изкарва песни? Мен ме кефи, може да е бездарна и тъпа, но има нещо грабващо в нея, интересна е. :D

 

Мария е извадила късмет и по думите на Фокси е спала с бащата и със сина. Голяма мръсница е.

Като нищо, изведнъж много й тръгнаха участията там, а и доста често се отбелязва.. дори клипа за концерта го снима в хотела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария е извадила късмет и по думите на Фокси е спала с бащата и със сина. Голяма мръсница е.

 

Забравяте най-важното. Мара има женски полови органи (дори два), а Галин - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам цяла вечер тук пак коментирате една от най-големите звезди на българската музика - Деси Слава, а Фики цъка ли цъка в анкетата за наградите... :3fdb8960598fa63e:

Както е тръгнало скоро ще измести Анелия и от номинацията за Идол. :helpsmilie:

 

Тази статия за неговата манипулация обаче започна да се разчува и да ми излиза на стената. Рамания създаде новина... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Плаза действително има доста рядко участия- 1 на 2-3 месеца... на фона на Емануела, Анелия, Галена, Преслава и т.н. е доста малко, те пеят всяка седмица кажи-речи.

 

Забелязвам, че в рамките на 1 месец Кристиана има 2 участия в Студентски град, което доста ме учудва, щото там основно пеят 15 изпълнители + още 10 най-много, които са или ретро или единични случаи. Та кво стана с тая, нали е Оцковица, защо не изкарва песни? Мен ме кефи, може да е бездарна и тъпа, но има нещо грабващо в нея, интересна е. :D

Като нищо, изведнъж много й тръгнаха участията там, а и доста често се отбелязва.. дори клипа за концерта го снима в хотела.

Става дума за преди години и то с големия син, дискотеката е на малкия (Вълчо), а хотелът на таткото (Ветко).

Иначе Владо й е бил гадже наистина на Мария още преди бракът й с първия й мъж, той беше и на Николета (даже се бяха били с Жоро Главата за нея) и на още кой ли не, сега е щастливо женен за една манекенка - Ралица Тошкова. :) За баща му не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравяте най-важното. Мара има женски полови органи (дори два), а Галин - не.

Той за това ли си прави 2 пъти устните, да компенсира :3fdb8960598fa63e: Гейлинчо да бяга срещу Марче не може да я стигне- тук ли бях чел, че са я шили след оргия? :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леле майко :roll1: Тва клипче със снимка има 500к гледания, а оригиналния видеоклип на Джулиано 200к :helpsmilie:

Като гъби никнат тия! :mf_surrender:

Всеки втори си мисли, че може да пее.

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той за това ли си прави 2 пъти устните, да компенсира :3fdb8960598fa63e: Гейлинчо да бяга срещу Марче не може да я стигне- тук ли бях чел, че са я шили след оргия? :roll1:

 

Да, в Пирогов са я водили мутрите с разпран анус :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той за това ли си прави 2 пъти устните, да компенсира :3fdb8960598fa63e: Гейлинчо да бяга срещу Марче не може да я стигне- тук ли бях чел, че са я шили след оргия? :roll1:

 

 

:roll1:

 

Не след оргия, а след анален секс. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...