Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

До вчера хвалеше Камелия и плюеше Глория, днеска друга песен пее...

Не ви отърва нали, че Глория пълни зали, а Деса без Пайнерските участия е кръгло зеро, Камелия поне сама си ги урежда и сама се справя видно по-добре от хорър лиглата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък с почивката на Преска заради Галена е най-смешното и жалко нещо, което можехте да измислите Пресовите, за да оправдаете слабото представяне на Преска през 2016г.!

Колкото до това кой се пъне да е номер 1, хмм.. може много до се спори. Аз не помня Галена да има награда, която да не е заслужена! Но помня няколко на Преслава, които й спечелиха недолюбването на хората.

Никога не бих казала,че Преска е недоразумение, но нейните фенове много подценявате Галена наричайки я така!

За певица с толкова много успехи, фенове и хитове това определение звучи смешно и автоматично прави смешен и този, който го изрича!

Факт е, че Галена беше успешна и през 2016 година. Не толкова колкото 2015, когато беше абсолютен лидер, но имаше силна година.

Видя се и на Пайнерските анкети в първите дни и в годишните на Сигнал, където единствена е с 2 песни за Хит на годината, без да броя фичъринга с Фики.

Глупаво е да отричате това!

А пък да изтъквате това, че е снимала на тотално различни места като нещо лошо , е най-голямата глупост!

Точно това я прави професионалист! Точно това трябва да се прави от всички! Как пък намерихте нещо лошо в това и аз не знам, но сте в голяма грешка! Разнообразието е майката на успеха!

А колкото до "Да ти олекне" - ако помните добре в това тримесечие имаше малко хитови песни(2,3) и съвсем нормално е да намери мяст и тази песен, която излезе малко преди класацията и е изпята от най-актуалната певица. До я виждате в топ 10 сега? Не, нали? Тогава какво пак недоволствате?

Забелязала съм, че Пресови сте способни да величаете и Татяна (пример) само и само да принизите Галена, когато не може да изтъкнете Преслава!

Галена не ви е виновна, че си държи на качеството и разнообразието, нито ви е виновна, че хората се обърнаха срещу Преслава на наградите, както и колегите й.

Като гледам не Галена е тръгнала да гони нивото на клипове на Преслава, а обратното.

И да не кажете, че Галена е силна само в клиповете - Вижте само годишните класации за хитове. Пребройте коя с колко песни е била лидер в седмични, тримесечни класации за последните 5-6 години.

Никога не бих тръгнал да обиждам Преслава като вас. Уважавам я заради постигнатото преди 8-9 години, но това й бяха силните години на нея. Сега има леки проблясъци като Ако утре ме губиш, На тебе не отказвам, Като за финал, Лудата дойде, но не стигат, за да я нарека и в момента лидер или изпълнител в топ 3.

Редактирано от petya1
879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

На коментар с толкова лични нападки въобще няма смисъл да отговарям. Просто ще постна началото на спора по темата, та всеки да може да види кой с личното си анти-пристрастие към дадена певица е превърнал стандартното изтъкване на победа в класация (каквото на същата страница имаше и за Анелия) в ненужен спор. Така де, далеч ми е от ума, че Десовите няма пак да излезем дразнещите накрая, в Рамания си е така...

Последва все още дружелюбен коментар от моя страна, въпреки заяждането, но няма да мога да го постна защото не ми дава повече цитати- те са за най-основното.

Ами дразнещи сте, ужасно дразнещи при това, Хорър Лиглата също е дразнеща, поне да имаше основателна причина да се превъзнасяте по нея, а то - участия на жълти стотинки, изцепки, даже в черешката не успя да не прояви злобата си, горката хорър лигла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А клип за песента на Камелия ще има ли? Струва ми се, че ако песента мигновенно стане хит е напълно възможно да я остави само със слайдшоуто, а после да клипира още една песен, която да пусне по време на Гласът. Това ще е най-добрата стратегия, която да я изстреля нагоре, като изключим по-малко вероятната да пусне две песни с два клипа, разбира се. Но нищо не се знае.

ПП: Видях, че Сашо е писал за клипът, радвам се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре песента . Клип ще снимат също.

 

И за кво направи тея простотии Камица? Пуска песен в дискотека. МИнават едни 100к. После пуска слайдшоу... после официален клип.

 

Или това ще е следващото оправдание за евентуален нисък трафик.

 

Не намирам никакво логично обяснение. Сега го няма инженера, с когото да се оправдава. :gun_bandana:

 

Имам чувството, че откакто е сама е много хаотична. Ще има албум - няма да има. Концерт ще има - няма да има. Клип ще има - няма да има....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази схема ми напомня схемите на световните звезди, на които синглите им излизат по-рано от клипа (само като аудио или с лирик видео), а много често изтичат още преди официалното представяне. Добър начин да се види, че една песен ако е хитова, нищо няма да й попречи да е такава. Струва ми се, че Камелия има шанса да попадне точно на такъв случай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за кво направи тея простотии Камица? Пуска песен в дискотека. МИнават едни 100к. После пуска слайдшоу... после официален клип.

 

Или това ще е следващото оправдание за евентуален нисък трафик.

 

Не намирам никакво логично обяснение. Сега го няма инженера, с когото да се оправдава. :gun_bandana:

Пуска слайдшоу защото изпя песента на участие, нормално да я пусне в нейния канал.

А клип, казала е че ше снима . Зашо, кво значение има. Песента е силна така или иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникално представяне, смачка после със скандална визия под робата и избухващата "Оргазъм" :notworthy:

от 12:32 нататък, с по-добро качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, още 2004 всичко живо се дереше на Луда по тебе и Яха биби. И аз бях на турнето, това Няма изход е бати тъпата песен.

 

Кой я яха тая биби?

 

Скандално!! :Vishenka_05:

 

Да, така е, но ако беше Татяна дали щеше така да се възхитиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав от времената, в които всичко започваше и когато поп-фолка тръгна по една доста по-различна вълна от сегашната, вълна, която се харесваше от всички и печелеше уважение и фенове.

 

Днес, такава песен, поп-фолк чалга звезда ще е абсурдно да изпее.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав от времената, в които всичко започваше и когато поп-фолка тръгна по една доста по-различна вълна от сегашната, вълна, която се харесваше от всички и печелеше уважение и фенове.

 

Днес, такава песен, поп-фолк чалга звезда ще е абсурдно да изпее.

 

Уникална, а още по-уникалното е, че самата Глория я е написала...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална, а още по-уникалното е, че самата Глория я е написала...

А това е написано от Митко Щерев - това му е единственият проект за поп-фолк певица.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...