Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Първо да пусне нова песен..

 

Дано не чака рождения си ден за да пусне нова песен. :3fdb8960598fa63e:

В последно време започна много често да прави паузи от 6+ месеца.

Дано уцели хит. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано не чака рождения си ден за да пусне нова песен. :3fdb8960598fa63e:

В последно време започна много често да прави паузи от 6+ месеца.

Дано уцели хит. :1000 (30):

Е, сега е заради бременността, но вече е време за нещо ново.

Трябваше есента да пусне песен със слайдшоу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето я най-добрата клип мейкърка. Ебал съм ти хорър-а, ебал съм ти Хавана-та. Чаша вино, мазе и Моето слабо място версия 15 и новият хит е готов. :3fdb8960598fa63e:

Това, че ще е н-та поредна версия на МСМ не гарантира хит, видяхме по последното чудо излязло от нея! И като се замисля май тя не е снимала във ведомственото мазе, както се опитвате да натрапите...И колко сте прозрачни само, искате да наплюете Преслава заради мен.

СГ аз никого в нищо не искам да убеждавам, заразлика от теб, който си обсебен от Деса. И, да, На всички като тебе за мен е един лилав пародиен клип, в който Деса прилича на шиш за месо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че ще е н-та поредна версия на МСМ не гарантира хит, видяхме по последното чудо излязло от нея! И като се замисля май тя не е снимала във ведомственото мазе, както се опитвате да натрапите...И колко сте прозрачни само, искате да наплюете Преслава заради мен.

СГ аз никого в нищо не искам да убеждавам, заразлика от теб, който си обсебен от Деса. И, да, На всички като тебе за мен е един лилав пародиен клип, в който Деса прилича на шиш за месо.

Спорът започна от теб, аз просто направих това, което всички фенове на по-актуалните певици правят тук- изтъкнах победа в класация. И дори признах, че конкуренцията в годишната класация ще е много голяма. А това какъв бил клипа можеше да го кажеш като твое си мнение, а не като хейтърски факт, който всички трябва да приемем. Знаеш, че още след първите няколко секунди от видеото много повече хора ще се съгласят, че клипът е с хорър насоченост, отколкото с твоето лично мнение по отношение на самата изпълнителка, която незнайно защо си посочил при любимките си в долната тема?

 

ПП: Емилия вече е снимала клип, доколкото разбрах ще е на едно много яко и различно парче. Предполагам, че ще излезе скоро, може би още този месец, но не гарантирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти Смит си една фурнаджийска лопата,която не заслужава да бъде отразявана и уважавана.Това говори що за човек си въобще!

 

Долу посочил Деса като една от 3 те любими певици ,а тук такъв хейт.Ти биполярно разстройство ли имаш???

Преслава няма да намисаме за да кажем мнение за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това е най-доброто и въздействащо изпълнение от всички концерти и турнета на Пайнер евър. Просто си остави сърцето на тая сцена, особено на последния припев е.... без думи!! :bowdown:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това е най-доброто и въздействащо изпълнение от всички концерти и турнета на Пайнер евър. Просто си остави сърцето на тая сцена, особено на последния припев е.... без думи!! :bowdown:

На мен пък не ми хареса особено - прекалено вика и се напъва.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спорът започна от теб, аз просто направих това, което всички фенове на по-актуалните певици правят тук- изтъкнах победа в класация. И дори признах, че конкуренцията в годишната класация ще е много голяма. А това какъв бил клипа можеше да го кажеш като твое си мнение, а не като хейтърски факт, който всички трябва да приемем. Знаеш, че още след първите няколко секунди от видеото много повече хора ще се съгласят, че клипът е с хорър насоченост, отколкото с твоето лично мнение по отношение на самата изпълнителка, която незнайно защо си посочил при любимките си в долната тема?

 

ПП: Емилия вече е снимала клип, доколкото разбрах ще е на едно много яко и различно парче. Предполагам, че ще излезе скоро, може би още този месец, но не гарантирам.

Ти добре ли си- само това ще кажа - или не си ме разбрал или умишлено завърташ нещата в своя полза! Ама какво да очаквам от вас-Десови, вие сте като облъчени и никога не приемате критиката като основателна, а я заплювате като хейт. Ще кажеш, че Деса ми е майка, че толкова много да се интересувам от музикалните й напъни, че да тръгна и дори да ги плюя! Деса ми беше любимка, до В твоите очи, докато не превъртяхте вие и не почнахте,да я изкарвате нещо повече от останалите. Ама, разбирам я жената що бяга от вас, преценила ви е колко струвате!

Link to comment
Сподели в други сайтове

За девета поредна година Signal.bg ще отличи "Най-харесваната попфолк певица".

Носителка на първия приз е Глория /2009 година/. В две последователни години вотът на публиката бе за Преслава /2010 и 2011 година/. През 2012-та статуетката спечели Анелия, а за 2013-та отличието отиде при Алисия. През 2014 определихте за най-харесвана Галена, а в следващите две години /2015-а и 2016-а/ носителката на приза е Преслава.

Кралица :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За девета поредна година Signal.bg ще отличи "Най-харесваната попфолк певица".

Носителка на първия приз е Глория /2009 година/. В две последователни години вотът на публиката бе за Преслава /2010 и 2011 година/. През 2012-та статуетката спечели Анелия, а за 2013-та отличието отиде при Алисия. През 2014 определихте за най-харесвана Галена, а в следващите две години /2015-а и 2016-а/ носителката на приза е Преслава.

Кралица :Vishenka_05:

Деса сигурно ще е тая година, хептен феновете й да почнат да ни я бутат в очите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти добре ли си- само това ще кажа - или не си ме разбрал или умишлено завърташ нещата в своя полза! Ама какво да очаквам от вас-Десови, вие сте като облъчени и никога не приемате критиката като основателна, а я заплювате като хейт. Ще кажеш, че Деса ми е майка, че толкова много да се интересувам от музикалните й напъни, че да тръгна и дори да ги плюя! Деса ми беше любимка, до В твоите очи, докато не превъртяхте вие и не почнахте,да я изкарвате нещо повече от останалите. Ама, разбирам я жената що бяга от вас, преценила ви е колко струвате!

На коментар с толкова лични нападки въобще няма смисъл да отговарям. Просто ще постна началото на спора по темата, та всеки да може да види кой с личното си анти-пристрастие към дадена певица е превърнал стандартното изтъкване на победа в класация (каквото на същата страница имаше и за Анелия) в ненужен спор. Така де, далеч ми е от ума, че Десовите няма пак да излезем дразнещите накрая, в Рамания си е така...

 

Щом сте заговорили за клипове- да честитим на Деси Слава лидерството в поредната класация- "И на всички като тебе"- клип на четвърто тримесечие на Сигнал. :Vishenka_05:

Надявам се в годишната класация да е номер 1 или в краен случай 2, но там конкуренцията в лицето на Галена и Камелия ще е доста голяма.

Опази Боже! Как може да сте толкова заблудени, че да го сложите пред #МамаУраган?!

Последва все още дружелюбен коментар от моя страна, въпреки заяждането, но няма да мога да го постна защото не ми дава повече цитати- те са за най-основното.

 

Предпочитам имиджов клип, пред пародията на Деса, та вие някога хорър филм в живота си, гледали ли сте? Че да отъждествявате клипа на Деса към този жанр, там не си бия плесници по 1-2 минути, а в остатъка на филма главния герой да се чопли върху столове и коридори. Изборът е категорично нелеп, но какво да очакваме от чалга фенове. Самият клип е чалгарски - единственото оригинално е идеята за такъв клип. Иначе както казах снощи още - хорър клип / филм не се прави с 4 отрязани уши и 3 хлебарки. Един "Предай се" е много по-гнусен, страшен, интересен и идеен.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса сигурно ще е тая година, хептен феновете й да почнат да ни я бутат в очите.

Деска си заслужава тази година,а и много по-добре тя от колкото недоразумението Галена.

Преслава си даде малко почивка миналата година,знаем заради кого ама тази личност пак не можа да се добере до 1втото място :3fdb8960598fa63e:

Както бяха коментирали в Инстаграма на Преси:Трябва да има отделни награди за някои бременни певици-Най-голям избит комплекс на годината(вечно 2ра) :3fdb8960598fa63e:

Интересно щом я заклеймяваха , че не си била заслужила наградата ,защо спечели и най-харесвана певица и фолк идол?Просто някои прекалено много се пънат да са на върха-то не бяха кавъри,цигански махали,побоища,гробища,урагани,крадени припеви и т.н.

И ми направи впечатление малката разлика между клиповете за 3-месечието между Галена и Анелия.На Анелия е в пъти по хубав и въздействащ клипа,отколкото урагана,който си имиджов.Но толкова от Галенените,които набутаха и "Да ти олекне" в класацията за Поп-фолк хит на 2016 :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смит, малко неуместно да сравняваш - 3 млн. гледания от 5 клипа на Глория (от два канала, 1 от които е Планета- 700к абонати) , с един клип на Камелия, който има половината гледания от всичките на Глория за тая година, и който е качен в доста по-малък канал. Считай,че и Минута живот и Неповторим, щяха да са минимум с по 3 млн. гледания до момента.

Сега ще затвори усти с Плюшено мече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това е най-доброто и въздействащо изпълнение от всички концерти и турнета на Пайнер евър. Просто си остави сърцето на тая сцена, особено на последния припев е.... без думи!! :bowdown:

 

Това е именно представяне на една истинска ПЕВИЦА -яко и чувствено пеене от сърце!:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти Смит си една фурнаджийска лопата,която не заслужава да бъде отразявана и уважавана.Това говори що за човек си въобще!

 

Долу посочил Деса като една от 3 те любими певици ,а тук такъв хейт.Ти биполярно разстройство ли имаш???

Преслава няма да намисаме за да кажем мнение за теб.

До вчера хвалеше Камелия и плюеше Глория, днеска друга песен пее...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...