Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Щом сте заговорили за клипове- да честитим на Деси Слава лидерството в поредната класация- "И на всички като тебе"- клип на четвърто тримесечие на Сигнал. :Vishenka_05:

Надявам се в годишната класация да е номер 1 или ТОП 2, но там конкуренцията в лицето на Галена и Камелия ще е доста голяма.

Опази Боже! Как може да сте толкова заблудени, че да го сложите пред #МамаУраган?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Тука публиката изрева яко песента обаче :whistling:

 

Много добро представяне и ударен прием + бис. :Vishenka_05: Много хора не очакваха, че "Уникална" е станала хит. Да, днес едва ли много хора я помнят, но тогава се хареса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опази Боже! Как може да сте толкова заблудени, че да го сложите пред #МамаУраган?!

Силни конкуренти си бяха двата клипа, но хората са избрали този, който не залага само на имидж, а и на сюжет. А и идеята за хорър видео е доста иновативна- само Екстра Нина преди години беше правила клип от подобен вид, но нейното беше в съвсем различна насока, а и друго са си възможностите на новото време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Силни конкуренти си бяха двата клипа, но хората са избрали този, който не залага само на имидж, а и на сюжет. А и идеята за хорър видео е доста иновативна- само Екстра Нина преди години беше правила клип от подобен вид, но нейното беше в съвсем различна насока, а и друго са си възможностите на новото време.

Предпочитам имиджов клип, пред пародията на Деса, та вие някога хорър филм в живота си, гледали ли сте? Че да отъждествявате клипа на Деса към този жанр, там не си бия плесници по 1-2 минути, а в остатъка на филма главния герой да се чопли върху столове и коридори. Изборът е категорично нелеп, но какво да очакваме от чалга фенове. Самият клип е чалгарски - единственото оригинално е идеята за такъв клип. Иначе както казах снощи още - хорър клип / филм не се прави с 4 отрязани уши и 3 хлебарки. Един "Предай се" е много по-гнусен, страшен, интересен и идеен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам имиджов клип, пред пародията на Деса, та вие някога хорър филм в живота си, гледали ли сте? Че да отъждествявате клипа на Деса към този жанр, там не си бия плесници по 1-2 минути, а в остатъка на филма главния герой да се чопли върху столове и коридори. Изборът е категорично нелеп, но какво да очакваме от чалга фенове. Самият клип е чалгарски - единственото оригинално е идеята за такъв клип. Иначе както казах снощи още - хорър клип / филм не се прави с 4 отрязани уши и 3 хлебарки. Един "Предай се" е много по-гнусен, страшен, интересен и идеен.

Естествено, че ще има сетове, където да се "чопли"(wtf) и да пее, все пак е музикален чалга видеоклип, а не хорър филм. Ти какво очакваш, рязане на глави и някакви психо персонажи ала Гняв и Предизвестена смърт ли? Нещо се пренавиваш ми се струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам имиджов клип, пред пародията на Деса, та вие някога хорър филм в живота си, гледали ли сте? Че да отъждествявате клипа на Деса към този жанр, там не си бия плесници по 1-2 минути, а в остатъка на филма главния герой да се чопли върху столове и коридори. Изборът е категорично нелеп, но какво да очакваме от чалга фенове. Самият клип е чалгарски - единственото оригинално е идеята за такъв клип. Иначе както казах снощи още - хорър клип / филм не се прави с 4 отрязани уши и 3 хлебарки. Един "Предай се" е много по-гнусен, страшен, интересен и идеен.

Разбира се, че е хорър клип. Но Деси Слава не е death metal певица, та да представя нещо баш брутално. Нещата са си премерени, като за да пасват на чалга-поп песента. Резултатът е един от най-добрите клипове в поп-фолка.

Но да, и "Предай се" е доста крийпи. И Елена беше имала преди време един страховит клип, Вероника също. И все пак, онзи на Екстра Нина най се доближава до това, за което говорех.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се обсъждат обичайте теми... когато човек не е сигурен в някое свое качество, или някое твърдение като цяло - нон стоп го натрапва на останалите - за да го повярват не на първо място те, колкото самия пишещ човек.

 

Поздрав с този брутален хит ;)

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом сте заговорили за клипове- да честитим на Деси Слава лидерството в поредната класация- "И на всички като тебе"- клип на четвърто тримесечие на Сигнал. :Vishenka_05:

Надявам се в годишната класация да е номер 1 или в краен случай 2, но там конкуренцията в лицето на Галена и Камелия ще е доста голяма.

Помислих, че ще премълчиш факта, че Кама СЪЩО Е ПЪРВА. Пожелавам успех и на трите и нека по- добрия клип да победи

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак се обсъждат обичайте теми... когато човек не е сигурен в някое свое качество, или някое твърдение като цяло - нон стоп го натрапва на останалите - за да го повярват не на първо място те, колкото самия пишещ човек.

Ами да- Смит твърди, че "И на всички като тебе" не е хорър клип, явно сам се опитва да се убеди в това. :)

 

Помислих, че ще премълчиш факта, че Кама СЪЩО Е ПЪРВА. Пожелавам успех и на трите и нека по- добрия клип да победи

Няма какво да се премълчава. Клипът на Камелия си заслужи първото място и достойно ще се бори с другите най-добри- на Галена и на Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами да- Смит твърди, че "И на всички като тебе" не е хорър клип, явно сам се опитва да се убеди в това. :)

 

Ами може, не съм посочвал конкретни имена и прочие.

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами може, не съм посочвал конкретни имена и прочие.

 

Ето я най-добрата клип мейкърка. Ебал съм ти хорър-а, ебал съм ти Хавана-та. Чаша вино, мазе и Моето слабо място версия 15 и новият хит е готов. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами може, не съм посочвал конкретни имена и прочие.

Намека беше схванат още първия път, спокойно...

 

И това е хорор клип. :Vishenka_05:

На Деса не мога да кажа че е лош клипа, ама като цялостен проект не ми харесва.

 

Е, не всеки клип, в който има нещо по-особено и крийпи е хорър. :1000 (29): Говорим за цялостна концепция- "И на всички като тебе" я има. И може би му помага това, че е направен през 2016, когато възможностите за направата на подобни видеоклипове в БГ са доста по-големи, а и някои режисьори са се усъвършенствали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само кадъра с шамара в "И на всички като тебе" слага в малкия джоб всичките ви измислици от тая страница. Сигурен съм, че сте били със зяпнала уста на първото гледане, вече големи анализи му ударихме, чак забележки в монтажа намерихме. Айде стига вече глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Намека беше схванат още първия път, спокойно...

 

Не съм се разтревожил.

 

Предлагам Преси мигом да открадне саунда от тази песен и да повтори успеха на Моето слабо място!

 

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само кадъра с шамара в "И на всички като тебе" слага в малкия джоб всичките ви измислици от тая страница. Сигурен съм, че сте били със зяпнала уста на първото гледане, вече големи анализи му ударихме, чак забележки в монтажа намерихме. Айде стига вече глупости.

В този форум просто все още има хора, на които им е трудно да приемат завръщането на Десислава по върховете на жанра и се чудят какво да измислят. Затова при всяко нейно ново постижение тук започват някакви ненужни спорове и накрая излиза, че Десовите я бутаме, а истината е друга- ние я защитаваме от хейта.

"И на всички като тебе" не бил хорър клип, а Десовите сме се опитвали да убедим хората, че е... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм изразявал мнението си за песента и клипа на тази песен - и то е положително. Но мисля, че ако нещо си е хубаво, то хората могат да си го видят и усетят сами, и не е нужно по 10 пъти на ден да се чете едно и също. И ако искаш нещо да ми кажеш, драги СГ пиши ми на лично, не с такива инсинуации.

 

И другото, което е - фактът, който изтъкнах го пише в учебници по психология, това че ти се припозна не е моя работа.

 

Мерси и лек ден!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм изразявал мнението си за песента и клипа на тази песен - и то е положително. Но мисля, че ако нещо си е хубаво, то хората могат да си го видят и усетят сами, и не е нужно по 10 пъти на ден да се чете едно и също. И ако искаш нещо да ми кажеш, драги СГ пиши ми на лично, не с такива инсинуации.

 

И другото, което е - фактът, който изтъкнах го пише в учебници по психология, това че ти се припозна не е моя работа.

 

Мерси и лек ден!

Друг е този, който явно постоянно иска да каже нещо на другия...

За психология не е мястото тук да говорим, иначе и аз съм учил и имам много какво да кажа...

 

Какъв ви е проблема, че хвалим Деси Слава за победата в поредната класация, във форум, който от доста време я подценява? Галенови не го ли правят всеки път? Преславови? Новоизлюпилите се фенове на Яница?

Някои хора просто си гледат на нещата така, както си искат. Не отразяват фактите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам на МИГА Цветелина Янева да направи още една колаборация с Краля на българския рап - 100 Кила!

 

Между другото Сенуж е прав - И на всички като теб е супер прехвален клип.

 

Недей, че пак ще се излагат киломентирчни Факти, показващи обратното.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...