Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А това е написано от Митко Щерев - това му е единственият проект за поп-фолк певица.

След такива песни как да слушаш и коментираш Яници, Тедита и каквито са там?

Те и да изпеят такава песен ще е смешно ... заради имиджа, който имат, градят и т.н.

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

След такива песни как да слушаш и коментираш Яници, Тедита и каквито са там?

Те и да изпеят такава песен ще е смешно ... заради имиджа, който имат, градят и т.н.

Какви песни правеше, ето затова е най голямата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След такива песни как да слушаш и коментираш Яници, Тедита и каквито са там?

Те и да изпеят такава песен ще е смешно ... заради имиджа, който имат, градят и т.н.

А тук какво пеене пада... Мария Загорова й пишеше страхотни текстове. "Не остарявай, мамо" също и неин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тук какво пеене пада... Мария Загорова й пишеше страхотни текстове. "Не остарявай, мамо" също и неин.

Песен, която абсолютно задължително трябва да бъде възродена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен, която абсолютно задължително трябва да бъде възродена!

+ "Иди си, тъга" и "Вика моята душа" - брутални. Тях ако ги изпее някоя друга, ще се насе*е от зор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме ли днескашния епизод на Папараци?Интересно ми е Моника какво е отговорила на въпроса на Алисия :1000 (33):

А Гери-Никол изглежда нелепо с тези плитки.Като Пипи Дългото Чорапче :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък това ми харесва, стил 2016-та.

Песента става, готина е, но не можем да я поставим редом до песни като горните. Разликата от новите песни и старите е, че (дано да не бъркам) Глория влагаше много повече емоции, чувства, желание, отношение (било то за просперитет и трупане на успехи) и хъс, дори в самото изпяване на песните си, сякаш тя е вложила нещо от себе си, сякаш текста я описва самата нея.

Това, което ти сподели, е музикантска песен, профеисонално изпята и до там. Поне аз така мисля.

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента става, готина е, но не можем да я поставим редом до песни като горните. Разликата от новите песни и старите е, че (дано да не бъркам) Глория влагаше много повече емоции, чувства, желание, отношение (било то за просперитет и трупане на успехи) и хъс, дори в самото изпяване на песните си.

Това, което ти сподели, е музикантска песен, профеисонално изпята и до там. Поне аз така мисля.

Тези по-нагоре не съм ги чувал досега, но аз вчера чух "За тебе, майко", не я бях слушал от много време, и вече ми е подкожата, невероятна. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези по-нагоре не съм ги чувал досега, но аз вчера чух "За тебе, майко", не я бях слушал от много време, и вече ми е подкожата, невероятна. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Това за мен е най-доброто

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези по-нагоре не съм ги чувал досега, но аз вчера чух "За тебе, майко", не я бях слушал от много време, и вече ми е подкожата, невероятна. :3fdb8960598fa63e:

Не зная на каква възраст си, но предполагам, че явно тези песни не са от твоята ера, защото са песни на по 20 години и в онези години грабваха вниманието на масовия слушател. Тогава Глория беше известна на всеки и то с нищо лошо, когато пълнеше зали, когато масово е получавала бисове и т.н., когато се доказваше и утвърждаваше като име. Тийнейджърите няма как да знаят за тази песни, защото друго сега е на мода. Лошо е, че Глория не ги припомня и не набляга и на тях. Определено човек и да не й фен, би му било приятно да отиде да чуе такива песни, изпяти съвършено добре в една зала, а не в дискотека.

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не зная на каква възраст си, но предполагам, че явно тези песни не са от твоята ера, защото са песни на по 20 години и в онези години грабваха вниманието на масовия слушател. Тогава Глория беше известна на всеки и то с нищо лошо, когато пълнеше зали, когато масово е получавала бисове и т.н., когато се доказваше и утвърждаваше като име. Тийнейджърите няма как да знаят за тази песни, защото друго сега е на мода. Лощо е, че Глория не ги припомня и не набляга и на тях.

97-ми набор :3fdb8960598fa63e: , но просто не съм преслушвал всичките й албуми, само тези с клиповете + най-големите хитове без клипове знам. Е, от 2003 досега й знам абсолютно всяка песен. Не казвам, че са старовремески или нещо от сорта, просто не съм си ги пускал досега, избягвам да си пусна 10 песни наведнъж, предпочитам по 1-2 докато ме грабнат, после останалите поетапно. Обичам я тази жена. Впрочем "Уморих се от теб" е мега яката песен, тук на ниво се приема, да не кажа, че и доста добре:

Link to comment
Сподели в други сайтове

97-ми набор :3fdb8960598fa63e: , но просто не съм преслушвал всичките й албуми, само тези с клиповете + най-големите хитове без клипове знам. Е, от 2003 досега й знам абсолютно всяка песен. Не казвам, че са старовремески или нещо от сорта, просто не съм си ги пускал досега, избягвам да си пусна 10 песни наведнъж, предпочитам по 1-2 докато ме грабнат, после останалите поетапно. Обичам я тази жена. Впрочем "Уморих се от теб" е мега яката песен, тук на ниво се приема, да не кажа, че и доста добре:

 

Ето например, колегата съфорумец е публикувал Андреа, ти публикуваш Глория - на песента на Андреа, която биха я харесали и удобрили 10% от обществото, публиката си съдира гърлата доста повече отколкото песента на Глория, която като качествена песен биха я оценили 70% от обществото, но приема е в пъти по-слаб ... Парадокс. Извода е, че някъде нещо е сбъркано - просто качеството за тази публика явно не е от значение толкова или поне не е представено на адекватния таргет.

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето например, колегата съфорумец е публикувал Андреа, ти публикуваш Глория - на песента на Андреа, която биха я харесали и удобрили 10% от обществото, публиката си съдира гърлата доста повече отколкото песента на Глория, която като качествена песен биха я оценили 70% от обществото, но приема е в пъти по-слаб ... Парадокс. Извода е, че някъде нещо е сбъркано - просто качеството за тази публика явно не е от значение толкова или поне не е представено на адекватния таргет.

Не, просто по масовките на фирма Пайнер ходят най-запалените фенове и най-младите такива, те няма как да оценят шедьоврите на кака Гло, първо-защото голяма част от тях са необразовани, второ-защото не са се сблъсквали с нищо в живота си и не могат да разберат смисъла на текстове като "Крепост", "Утре ще е по-добре" и така нататък, и трето, не напоследно място - Глория е бутиков изпълнител, тя никога няма да си позволи да изпълни такива нискокачествени шитни само за да има участия и залата гърми, това я прави специална лично за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме ли днескашния епизод на Папараци?Интересно ми е Моника какво е отговорила на въпроса на Алисия :1000 (33):

А Гери-Никол изглежда нелепо с тези плитки.Като Пипи Дългото Чорапче :3fdb8960598fa63e:

По-скоро като Бионсе.

Beyonce12.jpg

14566792_452265901830036_4607347401378758656_n.jpg

 

Това за мен е най-доброто

И за мен е много по-добра. По-голям хит, с по-интересен, оригинален и трогващ текст, авторска... Не знам защо Глория бута повече За тебе, майко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето например, колегата съфорумец е публикувал Андреа, ти публикуваш Глория - на песента на Андреа, която биха я харесали и удобрили 10% от обществото, публиката си съдира гърлата доста повече отколкото песента на Глория, която като качествена песен биха я оценили 70% от обществото, но приема е в пъти по-слаб ... Парадокс. Извода е, че някъде нещо е сбъркано - просто качеството за тази публика явно не е от значение толкова или поне не е представено на адекватния таргет.

Ами света отива натам. Обществото все повече се разделя на "образовани" и "необразовани", бедни и богати. Средното съсловие изчезва и линията по която се прокарват едните и другите става със все по стабилни граници. В България пък простотията и не говоря за Андреа е на много високо ниво. Всички се заразяваме от нея, а поп - фолка е много ясно отражение. Няма какво да се направи, аз поне за себе си смятам, че все още знам къде е границата на качествената музика и я спазвам. За всичко останало в живота ми също гледам да има баланс.

 

Глория е стойностен изпълнител в буквалния смисъл. Никога не се е съблякла гола или по цици и пичок. Никога не е пускала голи снимки и не е лъхала на евтино. Да, клиповете й са евтини, но самата тя не е. Преслава и Анелия са другите такива, които нито веднъж не показаха цици, пиче и т.н. Затова й трите не може да ги пипнеш като стане въпрос за уважение от другите браншове и обществото.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами света отива натам. Обществото все повече се разделя на "образовани" и "необразовани", бедни и богати. Средното съсловие изчезва и линията по която се прокарват едните и другите става със все по стабилни граници. В България пък простотията и не говоря за Андреа е на много високо ниво. Всички се заразяваме от нея, а поп - фолка е много ясно отражение. Няма какво да се направи, аз поне за себе си смятам, че все още знам къде е границата на качествената музика и я спазвам. За всичко останало в живота ми също гледам да има баланс.

 

Глория е стойностен изпълнител в буквалния смисъл. Никога не се е съблякла гола или по цици и пичок. Никога не е пускала голи снимки и не е лъхала на евтино. Да, клиповете й са евтини, но самата тя не е. Преслава и Анелия са другите такива, които нито веднъж не показаха цици, пиче и т.н. Затова й трите не може да ги пипнеш като стане въпрос за уважение от другите браншове и обществото.

Преслава беше тръгнала доста бомбастично, внесе доста свежест в поп-фолка и преплитането на поп-фолк с рок елементи в песните й, доста се хареса. Определено беше почнала да гради имидж и уважение не само от "чалгарите", но уви, към ден днешен със сигурност не се гледа на нея с такова око, както в първите години от нейната кариера. Прекалено изпростя и тя, преклаено се лиготеше из разните предавание. Със сигурност, песните й в последните години, трудно достигат до хора, които не слушат чалга. Имаше шансовете да стане топ име като цяло в Българското общество, към което да се отнасят с респект и уважение, но сама се прецака. Песните й сега са пълни баламачи с извинение към всички нейни фенове, но това със сигурност не е само мое мнение, но и на повечето хора, които не са навътре и не са ангажирани по някакъв начин към този тип музика.

Редактирано от gotiniq
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава беше тръгнала доста бомбастично, внесе доста свежест в поп-фолка и преплитането на поп-фолк с рок елементи в песните й, доста се хареса. Определено беше почнала да гради имидж и уважение не само от "чалгарите", но уви, към ден днешен със сигурност не се гледа на нея с такова око, както в първите години от нейната кариера. Прекалено изпростя и тя, преклаено се лиготеше из разните предавание. Със сигурност, песните й в последните години, трудно достигат до хора, които не слушат чалга. Имаше шансовете да стане топ име като цяло в Българското общество, към което да се отнасят с респект и уважение, но сама се прецака. Песните й сега са пълни баламачи с извинение към всички нейни фенове, но това със сигурност не е само мое мнение, но и на повечето хора, които не са навътре и не са ангажирани по някакъв начин към този тип музика.

Капки, випове и сие й изиграха лоша шега. Ама жена, знаеш се, за какво се буташ навсякъде?! Рока й народното й се отдават, тама да набляга, ама в останалите жанрове работата е плачевна при нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...