Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ееее, меле, казвал съм ти аз, че не можеш да налагаш измислените си тези, но ти не слушаш. :bo:

 

И какво като брои 5 години милиони, като резултатът днес е комбинацията от 3 пръста, която описах на предната страница? :ar:

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=N69Gi15izcM

 

0:38 ... най-успелият българин на олимпиадата в Лондон. :1000 (29):

 

Оо, това ли е прословутият хор и диригент? Това все го повтаря до втръсване все едно е на Залцбургския фестивал с фон Караян.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжа, винаги съм я чувала. Не е бил някакъв мегахит, но се пускаше.

 

И като се е пускала тук-там, хит ли стана?

 

Като е на участия има ли избухване ?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее, меле, казвал съм ти аз, че не можеш да налагаш измислените си тези, но ти не слушаш. :bo:

 

И какво като брои 5 години милиони, като резултатът днес е комбинацията от 3 пръста, която описах на предната страница? :ar:

 

Ами, какво като броим 1.5 млн гледания като песента не се знае? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лъжа, винаги съм я чувала. Не е бил някакъв мегахит, но се пускаше.

Кога се е пускала ? Нито веднъж не съм я чул? Дори Глория имам на запис как пуснаха ВЕДНЪЖ :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, песента на Камелия не се показва,като предложение никъде. За това и секнаха гледанията, вече сигурно знае и ще видят какво е станало.

Много странно как до сутринта излизаше,като предложение след всяка песен на Камелия от нейния канал, а в момента не излиза по никакъв начин.

Неможе до обяд да е 7ма в популярни, и изведнъж толкова рязко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога се е пускала ? Нито веднъж не съм я чул? Дори Глория имам на запис как пуснаха ВЕДНЪЖ :D

Ами във Vision, THE 1 цяло лято се въртеше... Не знам ти къде и какво си слушал !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Меле, песента на Камелия не се показва,като предложение никъде. За това и секнаха гледанията, вече сигурно знае и ще видят какво е станало.

Много странно как до сутринта излизаше,като предложение след всяка песен на Камелия от нейния канал, а в момента не излиза по никакъв начин.

Неможе до обяд да е 7ма в популярни, и изведнъж толкова рязко.

Наистина изчезна. Когато слушам много някоя песен и отворя youtube, тя ми е на първо място в "Слушайте отново". Вчера цяла вечер слушах Кама, но няма и помен от нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кама песента бива, но има проблем с рекламата.Фен и Планета са фактори и каналите им.

Десислава имаше същия проблем 2011-2013.Хубави песни без реклама си останаха в тъча.Кама е на същото положение.

Затова ще е вече вечния аутсайдер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кама песента бива, но има проблем с рекламата.Фен и Планета са фактори и каналите им.

Десислава имаше същия проблем 2011-2013.Хубави песни без реклама си останаха в тъча.Кама е на същото положение.

Затова ще е вече вечния аутсайдер.

За жалост самата истина. Веднага се сещам как предишната песен на Ваня ft. Фики, която далеч не беше толкова яка като Мечето и с мноооого по-обикновенно слайдшоу (то дори не беше слайдшоу, а някаква снимка :1000 (29): ), чукна над 100k първото денонощие заради силния канал. За този на Камелия, както казах, 30k също е ОК като за слайдшоу, но само като си представя, че това можеше да са много повече гледания в канала на Планета... ами тъпо е. Същата работа и със Зайчето на Десислава- такъв хит, който дънеше дискотеките, а едвам наскоро направи 2 милиона. Без голямата компания- толкоз.

Най-лошото за Камелия е, че тя тотално си затвори вратите за Пайнер. Митьо надали някога ще я поиска отново, а взаимно могат да са си от голяма полза, както беше и при завръщането на Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина изчезна. Когато слушам много някоя песен и отворя youtube, тя ми е на първо място в "Слушайте отново". Вчера цяла вечер слушах Кама, но няма и помен от нея.

Това обяснявам и аз. Това губи страшно много гледания, после кажете че не и правят мръсно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това обяснявам и аз. Това губи страшно много гледания, после кажете че не и правят мръсно.

#6 в „Набиращи популярност“

KAMELIA ft. ALEK - PLUSHENO MECHE / Камелия ft. Алек - Плюшено мече, 2017

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия квото и да пусне ще мине и замине. Вече никой не се интересува от нея. Не знам за какви хитове бълнувате :whistling: Успех да направи и 100 хиляди даже ...

хл

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост самата истина. Веднага се сещам как предишната песен на Ваня ft. Фики, която далеч не беше толкова яка като Мечето и с мноооого по-обикновенно слайдшоу (то дори не беше слайдшоу, а някаква снимка :1000 (29): ), чукна над 100k първото денонощие заради силния канал. За този на Камелия, както казах, 30k също е ОК като за слайдшоу, но само като си представя, че това можеше да са много повече гледания в канала на Планета... ами тъпо е. Същата работа и със Зайчето на Десислава- такъв хит, който дънеше дискотеките, а едвам наскоро направи 2 милиона. Без голямата компания- толкоз.

Най-лошото за Камелия е, че тя тотално си затвори вратите за Пайнер. Митьо надали някога ще я поиска отново, а взаимно могат да са си от голяма полза, както беше и при завръщането на Десислава.

Аз не виждам защо е нужно една песен да има десетки милиони гледания. Важното е да е харесвана, да се слуша от хората и да се пуска по дискотеките. В този форум направи ли песен под 5 милиона не струва, директно за боклука е. След време въобще не се знае дали ще има youtube, даже не е сигурно дали каналът на Планета ще се задържи, при положение, че не може да се верифицира още. Роксана, която прави милиони гледания някой бръсне ли я за слива? Нещата не трябва да се гледат само от гледна точка на статистиката според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост самата истина. Веднага се сещам как предишната песен на Ваня ft. Фики, която далеч не беше толкова яка като Мечето и с мноооого по-обикновенно слайдшоу (то дори не беше слайдшоу, а някаква снимка :1000 (29): ), чукна над 100k първото денонощие заради силния канал. За този на Камелия, както казах, 30k също е ОК като за слайдшоу, но само като си представя, че това можеше да са много повече гледания в канала на Планета... ами тъпо е. Същата работа и със Зайчето на Десислава- такъв хит, който дънеше дискотеките, а едвам наскоро направи 2 милиона. Без голямата компания- толкоз.

Най-лошото за Камелия е, че тя тотално си затвори вратите за Пайнер. Митьо надали някога ще я поиска отново, а взаимно могат да са си от голяма полза, както беше и при завръщането на Десислава.

Не е точно така. "Престъпно е" беше качена в канала на Планета и не направи и 200 хиляди. Канала е само до време, виж колко песнички извън официалните канали правят милиони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джулиано не му ли е неудобно вече? :1000 (29):

Всеки клип със снимка на Фики минава оригинала.

 

Ами като копира Фики е нормално .... Понякога може да се обърка човек за секунди кой пее :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е точно така. "Престъпно е" беше качена в канала на Планета и не направи и 200 хиляди. Канала е само до време, виж колко песнички извън официалните канали правят милиони.

Канала наистина е до време, но конкретно за настоящите успехи на изпълнители като Камелия си е нужен, според мен. Примерът отново е Десислава- извън Пайнер дори и на по-успешните песни не правеше повече от 2-3 милиона, а виж я сега- с една балада гони 9 милиона, после и 10. Има си значение канала, освен ако не си някоя млада супер сензация като Гери-Никол, разбира се.

А "Престъпно е" си беше крайно недооценена песен, това е. Кама ако беше пуснала някой от многото последвали комерси в канала на Планета, навярно щяха да имат поне 2-3 милиона, минимум. А и в началото на 2014 стриймингът все още тепърва напредваше и само най-актуалните имена правеха много милиони, но пак правеха по 5+. Днес е друго, всякакви уж треторазрядни имена могат да стигнат до големи цифри. Дори и Ивана вече има много песни с по 1 милион, Глория също ще е така съвсем скоро също, и двете с много по-обикновенни клипове. Единствена Камелия от четирите големи едва миналата година стигна 1 милион с песен с убийствен клип, които рекламираше навсякъде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...