Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:notworthy:

Аз съм, да - от плът и кръв. Отново интуицията ми се обади и после пак си пуснах Звездно" и се убедих , че има истина и логика в твърдението ми. Но не само за Урагана, а и за С друг ме бъркаш. После поразпитах и се оказа, че още април месец И на всички като е била факт, но Галенчето убедила Деси да пусне Отново се родих под предтекста , че ще е мегахит и ще се миксира добре с Пей сърце :1000 (30):

А после казвайте, че Галош била проста ... Хитра лисица :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора, спрете се с тези заговори и интриги. Деси Слава искаше да си направи клип на "И на всички като теб" който да е ефектен. Клипа се забави във времето, тъй като Стенли беше много ангажиран. Галена няма нищо общо с това. Не мога да повярвам, че търсите интрига където я няма.

 

Освен това, Деси няма позициите на Фики и дори да приемем, че беше първа нейната песен, а неговата веднага след това, толкова по - лошо за нея. Нямаше да има този клип и срещу комбинацията Фики / Галена, нямаше да се забележи.

 

Защо не се радвате на успеха на проекта, който е добър ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория има страхотна дискография до 2007. Повечето и колежки и да имаха такива песни в дискографията си, нямат гласа на Гло , за да ги изпеят. От изминалата година само дуета и със Симона много слушах. Не е редно изпълнител от нейния ранг да пуска такава бозлива продукция. И не е като да не търси комерса с много от песните, които пуска. Имам чувството, че не вижда по далеч от носа си. Ядосвам се, защото можеше да е име на Балканите като Цеца и Деспина Ванди. Натам се беше запътила. Последните две години дори и баладите и не стават поне за моя вкус. Надявам се разбираш, че изисквам от нея, защото ме дразни стереотипа, в който влиза.

Трудно е без стабилни спонсори и с българския народ, пълен с разбирачи, да станеш име на Балканите. Разбира се, че и Глория допусна доста грешки, но на моменти си мисля, че и публиката вече не искаше да й даде шанс и я направи най-черната.

Колкото до дискографията - "Имам нужда от теб" от 2011 също е много добър албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос към безделниците, които наводниха целия ютуб с клипове на измислени дуети и заглавия на песни: Вие нормални ли сте?

И аз не разбирам какъв кеф носи да трупаш гледания на клип с измислен featuring в заглавието или като на стара песен напишеш 2017 и/или ново заглавие. Подвеждащо е, а и никакви приходи не им носи реално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос към безделниците, които наводниха целия ютуб с клипове на измислени дуети и заглавия на песни: Вие нормални ли сте?

+111111111111111111111111111111111111111111111111111111111

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпрос към безделниците, които наводниха целия ютуб с клипове на измислени дуети и заглавия на песни: Вие нормални ли сте?

Същата глупост я правят в страниците на певиците в Уикипедия с измислени клипове и албуми :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз още не съм я чул, чакам я с хубаво качество - но хубавите коментари много ме радват, дано Камелия уцели хит! :) Хубаво ще е да й удари пак реклама, както на "Минута живот".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата днес е юбилярка. Честито на кака Тони Дачева - може би най-позитивната и приятна поп-фолк изпълнителка.

 

Някой има ли информация дали поема участия тя? Май не съм засичал скоро - да не би да има някакви проблеми или да се е отказала? :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е и ротация по ТВ да направи.

Това е голям минус

Да, че 5-те хиляди гледащи Планета няма да я видят, това направо е мега минус. Горката Камелия, сигурно е съкрушена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...