Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не поемал? Тва ли ви е абсурдното обяснение за някой който харесвате, а никой не го кани?

Кажи на краварката да взима Джордан на частните партита в Мегами, от толкова покани сигурно сама не може да смогне. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много ви е мъчно, че Пайнер пропадна, че си изсмуквате от пръстите някакви успехи дори на Деса. Няма смисъл, не става момата и това е...

Тя мома е била преди 20 години!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не зная дали това е коментирано, но поредното признание и то не от кого и да е!

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=47585

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-голям shit от Яница в България няма.

Сега верно, че е миндил, ама я харесвам. Жалко, че грам не може да пее милата. И тя е там за да се клеца за пари и да прави проекти. Но пък не са лоши:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не зная дали това е коментирано, но поредното признание и то не от кого и да е!

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=47585

 

Винаги искрена и истинска. Умее да признава чуждите успехи, да се кефи на хубавите песни на колегите и да не се срамува да каже "да, не съм първата, и аз съм се учила и гледала от...".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега верно, че е миндил, ама я харесвам. Жалко, че грам не може да пее милата. И тя е там за да се клеца за пари и да прави проекти. Но пък не са лоши:)

Грам не може да пее, а? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-голям shit от Яница в България няма.

Според мен само тук няколко човека чакат нещо от Яница. Започна да ми опротивява, подобно на Деса, заради феновете й!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега верно, че е миндил, ама я харесвам. Жалко, че грам не може да пее милата. И тя е там за да се клеца за пари и да прави проекти. Но пък не са лоши:)

Пълни глупости, има около 5 лайва на Пайнерски концерти, вземи ги виж. Пее си доста добре момичето, още повече, че има опит по заведенията доста години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости, има около 5 лайва на Пайнерски концерти, вземи ги виж. Пее си доста добре момичето, още повече, че има опит по заведенията доста години.

Момичето съм го слушал на живо. Не може грам да пее, това не променя факта, че я харесвам. Но е така, нейното не е пеене. Нали я слушах с "Грешната" и с "Всичко чуждо". В крайна сметка бях на тези концерти! Могат да пеят Деси Слава, Преслава, Глория, Ивана, Анелия, Роксана. Това е пеене!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да, но Яница е поп-фолк изпълнител. Пее прилилично нейните песни, има добри живи изпълнения, не е бездарна в никакъв случай като Ани Хоанг, примерно. Има опит по кръчмите, а там се изграждат най-добре.

В крайна сметка, най-важното в този жанр е да привличаш внимание и да правиш хитове, тя го може повече от добре в последните години. Само забележете под новата песен на Екстра Нина, всички харесвани коментари са за новата песен на Яница.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Момичето съм го слушал на живо. Не може грам да пее, това не променя факта, че я харесвам. Но е така, нейното не е пеене. Нали я слушах с "Грешната" и с "Всичко чуждо". В крайна сметка бях на тези концерти! Могат да пеят Деси Слава, Преслава, Глория, Ивана, Анелия, Роксана. Това е пеене!

Песните на Пашев са доста трудни, понеже няма никакво място за поемане на въздух. Не е някакъв уникален глас, но чак пък "грам да не може да пее" е доста пресилено изказване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, в поп - фолка наистина като в световния поп, гласът е на последно място. В днешно време се гледа това да правиш модерни неща, хитове и да става джангър. Яница, Галена и а/у са феномени като Кейти Пейри, в смисъл правят забавни и модерни неща на които хората се забавляват. Аз също ги слушам много между другото, просто не искам да забравям, че средностатистическо момиче може да ги надпее от улицата.

 

Голяма певица (пак ще се повторя) е Деси Слава, тя изпълва смисъла на тази дума и може да си застане зад професията на 200%. Не искам да споря, просто споделям.

 

Песните на Пашев са доста трудни, понеже няма никакво място за поемане на въздух. Не е някакъв уникален глас, но чак пък "грам да не може да пее" е доста пресилено изказване.

Тук между другото е значително по - добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница ако беше пуснала песента началото на Януари досега да е спечелила поне 4 пъти класацията на Сигнал, ама не, тя обича конкуренцията и ще изчака Галин и другите да си пуснат проектите. :3fdb8960598fa63e:

 

Май на 14-ти февруари щяла да излиза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...