Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Камелия е направила feat с дебютант :helpsmilie:

 

Който звучи точно като Азис? Сега ще кажат, че е търсен ефект, нали? :1000 (20):

 

 

Не. Така ще се казва. Песента е на Биолчев. Клип не е сниман още

 

Кой ти каза, че не е сниман клип? От 3 до 7 януари що не ходи, на участия в такъв случай? :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Който звучи точно като Азис? Сега ще кажат, че е търсен ефект, нали? :1000 (20):

Кой ти каза, че не е сниман клип? От 3 до 7 януари що не ходи, на участия в такъв случай? :1000 (20):

Тя още преди това беше снимала някви кадри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно Динко.

 

Татяна:

 

Да плача или да се смея не знам!През годините на музикалната си кариера съм пяла на много популярни и известни хора и се питам, чак сега ли жълтите медии решиха да ме свързват по този начин!В предвид личния ми живот явно това е добре дошло за тях в момента!Много евтино

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Относно Динко.

 

Татяна:

 

Да плача или да се смея не знам!През годините на музикалната си кариера съм пяла на много популярни и известни хора и се питам, чак сега ли жълтите медии решиха да ме свързват по този начин!В предвид личния ми живот явно това е добре дошло за тях в момента!Много евтино

 

Това е неприятната страна на славата. Досега мъжа и беше алиби, но без него Тотя си е държанка, държи се като държанка и видно я броят за държанка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е неприятната страна на славата. Досега мъжа и беше алиби, но без него Тотя си е държанка, държи се като държанка и видно я броят за държанка.

държанка ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откакто така любимата на някои хора тук Сашка "Ангелчето" започна да урежда участия на Лорена (след Нова година), се пропяха правилните песни... :ad:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, Кама кога ще пуска клип на новата, щото гледам излязоха десетки клипчета... докато излезе официално вече ще е увехтяла. :1000 (24):

Няма да има клип поне за сега, правят слайдшоу за да я пусне в канала си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е провокация, чалгарките да видят, защото всяка втора казва, че ще ви провокира. :1000 (29):

 

А Рут Колева е снимала клип в Япония на новата си песен, която ще се върти по радио на BBC.

Просто споделям видим успех, за да направите съпоставка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...