Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Целият Пайнер ли ще мине през "Черешката на тортата" или само най-закъсалите откъм всякакъв вид публичен PR? :scratch:

Галин- закъсал за PR? :1000 (29):

 

Според мен изпълнителите приемат да участват, защото това е едно от малкото риалити предавания с позитивна насоченост. Хората се настаняват пред телевизорите с намерението да гледат нещо приятно и не-скандално, антипод на Биг Брадър. А и не е изключено самите звезди да получават някакъв хонорар за участието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Полина си ми изглежда съвсем нормална, просто майка ѝ не беше наред и нещо я беше обсебила и сдухала до крайно ниво.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен Полина си ми изглежда съвсем нормална, просто майка ѝ не беше наред и нещо я беше обсебила и сдухала до крайно ниво.

 

Каква беше историята, че съм забравил?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква беше историята, че съм забравил?

Е, как си забравил - секирата, която заплашваше Глория във форума на Планета и я кълнеше, че провалила кариерата на Полина - пълно психо.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано има възмездие ,макар че с това няма да си върна дъщерята....,

която откакто постъпи в Пайнер тогава не ме нарича майко,промиха и мозъка с лекарства,

наркотици,прихотропни -насила, бой по летища и полиции,съд,

терор-и сега пак дела се водят.

 

:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Полина консумирала чушката на Илия Загоров.

Едвали на Глория ще й пука толкова, че да съсипва жалкото подобие на кариера на някаква лучена обелка. Пък и Гло в този период е паднала пред доста по-богат катък!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кама Кучката и тя е била в играта, само се е правила на скарана с Глория, а всъщност й е помагала да разкара Полина. :evil: :Vishenka_05:

 

1007d1ab02b2.jpg

 

Невен-масажист от София със сестра във Франция,той-приятелят и слугата на Камелия чалгата я криеха там и лично той ми искаше пари,за да ми я доведе! И сега продължават да тъпчат Полина с психотропни, изкараха и и ...диагноза, само от страх да не ги съди за това, което и сториха!

 

http://sekirata.blog.bg/poezia/2014/01/07/...ekirata.1226033

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...