Jump to content



Кои изпълнители прогресираха през 2016?


Кои изпълнители прогресираха през 2016?   

102 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 27
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ако мерим спрямо 2015 - Десислава и Емануела. Но и двете са имали по-силни години в кариерите си.

Като цяло не мисля, че някой отбеляза особен прогрес, слабичка година беше.

 

Регресът е най-забележим при Джена, разбира се, но бих посочила и Анелия и Преслава в тази категория, защото се усети рязко. Да, например и песните на Галин от 2015 ми харесват повече от тези от 2016, но все пак не бих го нарекла "регрес". Същото важи и за Фики, Галена и другите от А-списъка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Кали и Камелия "к"-тата не излизат- опитах се да го редактирам, но не става, не знам защо.

 

---

Прогрес

Анелия, Емануела и Десислава са най-прогресиращите изпълнители според мен тази година. Нищо общо с 2015 и при трите.

Мисля, че годината за Камелия беше доста по-успешна, от колкото 2015, Минута живот има 1 милион гледания все пак :D

Емилия отбеляза голям хит с Калифорния, кажи речи цяла година я издържа. Специално за всяка също беше хит.

Глория много ми хареса- супер продуктивна и ползотворна година.

За Галена е излишно да пиша, тя държи топ ниво от доста години насам.

Тук искам да вмъкна и Нелина, която изкара 2 страхотни песни, особено Лято, слънце, море ми е една от любиите песни за годината.

 

Регрес

Джена- тотал щета отвсякъде, пълен провал е тая жена от 2 години насам.

Преслава-Много посредствени проекти, единствено Няма да ти пиша се отличи, но днес не съм сигурен колко ще се помни.

Галин и Теди Александрова- успешни песни направиха, но много еднообразни и безинтересни. Александрова 2015 мачкаше яко с оригинални идеи и текстове, тая година нещо се плъзна по течението.

Кали- Много е зле при нея, Пауза и Помни ме са хубави песни, но се забравиха по бързо и от поредния шит на краварката.

Андреа- никаква я нямаше цяла година.

Тони Стораро- лятната песен беше хит, но е крайно изчерпан образ, поне за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прогрес:

 

Галена - надскочи себе си с "МамаУраган"

ДесиСлава - Доста продуктивна година и стабилен хит с "И на всички като теб"

Емануела - 2 тотални хита - "Като теб" и "Не ме заслужаваш"

Глория - Няма хит, но това е най - продуктивната й година от много време насам. Възраждането на концертната дейност също би могло да се отчете като прогрес.

 

Регрес:

 

Джена - Омъжи се и заеба кариерата, а и като отчетем последните й няколко неуспешни песни

Теди Александрова - Много вдигна летвата с "Чалга пеперудки" и след нея всичко останало бледнееше

Андреа - Напускането на "Пайнер" си казва думата засега

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Прогрес:

Малко ми е странно да говоря за прогрес при утвърдено име като Деси Слава, която отдавна е достигнала върховете на жанра и не само на него, но фактите го сочат, както пее и самата тя :D- това е изпълнител, който и след 20 години на сцена намери начина да прогресира и единствен от старата генерация да се откъсне напълно от лепнатия й етикет 'ретро' и дори да скочи в ТОП 3. Така че в първата анкета тя е най-яркия претендент за победа.

Гласувам и за Емануела, защото тя само за една година в Пайнер почти стигна върха си от Ара, дори бих казал че го надмина, защото дори и през 2008, 2009 и 2010 не помня цяла БГ да я е обсъждала и възхвалявала както докато беше във Вип Брадър.

Цветелина Янева също прогресира, и двете парчета са големи хитове.

Давам глас и за Глория- засили се покрай преподписването на договора и дори и без хитове започна да пренася участията си на далеч по-представителни места, които да си пълни съвсем сама и без наличието на алкохол и бесни чалгии. Браво!

 

Регрес:

Джена- през 2015 поне имаше един голям хит и още един средно голям, но тази година стигна най-много до популярни песни с 1-2 милиона. Поне в семеен план прогресира.

Преслава- тя периодично си има години, в които временно сваля позициите, но мисля че този път ги свали като никога досега. Резила заради наградите, подигравките около In Control, после около Капките, също така и двете не достатъчно успешни за нивото й поп-фолк песни... Добре, че поне един хит имаше. На практика тази година й е като 2015 на Джена, даже може би по-слаба. Поне откъм участия и двете са добре.

Андреа- тук сякаш тя самата не си даде никакъв зор и затова е на настоящото дередже.

 

Анелия- откъм хитовост прогресира, но откъм качество на продукцията за пореден път слезе рязко надолу. Просто я споменавам, няма да гласувам за нея на нито едното от двете места, защото е някъде по средата.

Галена имаше едно неуспешно парче, но няма как заради него да я сложа при регресиращите, при наличието на два супер хита. Но няма как да я сложа и при прогресиращите, тя просто може повече.

А това на Лорена не знам дали може да се нарече прогрес, след като тя на практика сега започва кариерата си. Нека просто да го наречем ударно начало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прогрес:

Глория - въпреки, че не е имала сериозен хит пренася кариерата си на друго ниво с концертните си участия из страната.

Десислава - Единствената нейна песен, която харесвам тази година е "отново се родих",но определено вдигна нивото на интерес към себе си в последните две години.

Емануела - Извади няколко стабилни хита, публиката я хареса във Вип брадър и определено кариерата й вървеше нагоре през цялото време.

 

Регрес:

Джена - и от към проекти и от към поведение е тотал щета. Винаги ми е била антипатична, но сега положението е много зле.

Анелия - тази жена е най-голямото разочарование в музикалните ми предпочитания. Може би продукцията, която бълва се котира много добре в чалготеките, но за бога, вече е почти на нивото на Теди Александрова. Всяка нейна песен е по-тъпа от предишната! След толкова години на сцената не може да си позволява толкова ниско качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам десовите, кралските и преслините тролове, да се изнесат като бити.... от тази тема заедно с певачките си.

 

Аз ще направя същото. Тук да останат само новите фенчета на Лорена, заедно с тези на Тедка "Ломска".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прогрес:

Преслава

Галин

Анелия

Алисия

Десислава

Емануела

Теди Александрова

Мария

Глория

 

Регрес:

Фики

Галена

Джена

Камелия

Яница

Андреа

Тони Стораро

Емилия

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прогрес:

Анелия, Деси Слава, Емануела + Друг (Лорена)

 

Регрес:

Джена - удари дъното тази година тая жена, не съм смятал, че е възможно. Харесвам Дженка, дано догодина да се оправи.

Камелия - само 1 песен за годината, която вече не се и помни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прогрес : Eмануела, Деси Слава, па и Kамелия ( в сравение с предните и' проекти като самопродуцираш изп.)

Регрес : Галин (като качество), Джена...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Анелия имаха най-силна година...Така че за мен те са най-прогресирали.

На второто вотнах за Андреа, защото искам повече песни. Иначе такива като Джена и Камелия са деградирали повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

О да, тъжна е картинката в родната чалга, щом чичо Митко и Жалка скръцнат със зъби и няма скрап за певачките от димитровградския кокошарник.

 

Чак се налага Фатмесови да организират поредната измислена анкета, само и само да си изчеткат любимата с паласките и собственото его, че не е 9та, а само 5та глуха.

 

Тая анкета може да се обобщи ето така

 

gasf.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...