Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Пайнер защо не качат старите песни на Гергана в канала си? Тя има страшно много хитове, а почти никой от тях го няма там.

Може би защото Гергана на практика вече не е активен изпълнител на фирмата (освен с някое и друго участие) и е възможно дори да не си продължи договора като дойде времето за подновяване. Но съм съгласен, че въпреки това Пайнер трябва да качат тези класики в канала си- много е тъпо, че още не са го направили. Но не изключвам вероятността наистина да е заради авторски права.

 

Не мисля че ще вземе и албум,най прецаканата ще е Емилия,номинация нито за идол нито за певица няма да има,освен номинация за дует нищо друго няма да получи :mf_surrender:

Емилия щеше да се води прецакана ако въобще й дремеше за наградите... :1000 (29): Макар че според мен наистина не би била доволна от такова положение, с Калифорния заслужаваше много повече.

При Анелия обаче е друго- нея я знаем, че е обсебена от идеята за статуетките и само номинациите няма да я удовлетворят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво сега? Двата най-големи хита за 2016- дуети? Тъпо ми е как самостоятелният хит на годината, който вече има 14 милиона гледания, тъне в мизерия нейде там на задните позиции, а трябваше да е в ТОП 3... Спомням си каква истерия имаше покрай "Гот ми е", когато излезе, дори и моята стена се зарина с него така, както много рядко се беше случвало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва, че Преслава не води никъде. Интересно ми е дали Пайнер ще се съобразят с това нещо или въпреки това ще я наградят с голяма награда :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Имам чувството, че това ако го имаше като движещ се гиф, щеше да е още по-интересно... :1000 (29): Фиклена ги намира уникални понякога.

Не знам, предполагам, нно много се смях като го видях и пасна с отговора ми, та викам си ай, гепи го. :1000 (29): Детска радост...

 

Много ми харесва, че Преслава не води никъде. Интересно ми е дали Пайнер ще се съобразят с това нещо или въпреки това ще я наградят с голяма награда :3fdb8960598fa63e:

Е, нали тука говорите, че вибратор във формата на статуетка си поръчала жената, за какво й е още един? Аааа, ясно, дупките са три, или? :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва, че Преслава не води никъде. Интересно ми е дали Пайнер ще се съобразят с това нещо или въпреки това ще я наградят с голяма награда :3fdb8960598fa63e:

 

Преслава:

 

 

----

 

На толкова слаба година щом пак събира по толкова много гласове, нищо не е изгубено още :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми харесва, че Преслава не води никъде. Интересно ми е дали Пайнер ще се съобразят с това нещо или въпреки това ще я наградят с голяма награда :3fdb8960598fa63e:

Това ще е комично, съмнявам се да си бият такъв автогол след подобна анкета. :1000 (29): Но за момента и Преслава, и Фики (най-главните претенденти) остават без нищо и не знам как Митака би се справил с недоволството им.

Дали въобще ще има награди или тази 'зрителска анкета' ще завърши като наградите на Сигнал, но без да показват как изпълнителите отиват да си взимат статуетките в офиса? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи после като сложат финалните номинации и се гласува за един изпълнител само. Тогава може и да надделее някъде - в Идол например. Още ми е зле, че не ни дадоха възможност да подкрепим актьорската игра - удряне в земята с юмруци и ритмично поклащане на глава в такт :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи после като сложат финалните номинации и се гласува за един изпълнител само. Тогава може и да надделее някъде - в Идол например. Още ми е зле, че не ни дадоха възможност да подкрепим актьорската игра - удряне в земята с юмруци и ритмично поклащане на глава в такт :3fdb8960598fa63e:

Там ние щяхме да подкрепяме ДС, така че Пресли можеше пак да изпадне зад борда... :3fdb8960598fa63e:

Хубавото от тези номинации е, че поне Десовите и Галенините можем да си отдъхнем, че Без теб няма да вземе Клип... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Там ние щяхме да подкрепяме ДС, така че Пресли можеше пак да изпадне зад борда... :3fdb8960598fa63e:

Хубавото от тези номинации е, че поне Десовите и Галенините можем да си отдъхнем, че Без теб няма да вземе Клип... :1000 (29):

От това за клипа, ние ще си отдъхнем най-много, бъди сигурен :1000 (29): Ако пак вземе Певица няма да я разкъсат така, както ако вземе Клип с това нещо, което повечето сметнахме за лирик видео :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че почти във всички категории Яни има повече подкрепа от Джена, Цветелина Янева, Теди Александрова, Емилия и е близо до Анелия за певица.

Демонична кралица!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом Галена мачка с гласове тая година, не си представям миналата година какво е било, когато беше едноличен лидер.. :whistling:

 

А то е ясно, че и миналата година Яница е била с повече за прогрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От това за клипа, ние ще си отдъхнем най-много, бъди сигурен :1000 (29): Ако пак вземе Певица няма да я разкъсат така, както ако вземе Клип с това нещо, което повечето сметнахме за лирик видео :1000 (29):

Според мен каквото и да вземе от големите награди, ще я разкъсат... но за Клип щеше да е най-шокиращо, че въобще си го е пожелала и Митьо й е угодил... :1000 (29):

 

Щом Галена мачка с гласове тая година, не си представям миналата година какво е било, когато беше едноличен лидер.. :whistling:

 

А то е ясно, че и миналата година Яница е била с повече за прогрес.

Миналата година Галена сто процента е била с по-голяма преднина от тази на Емануела сега- и при Певица, и при Идол. А Яница със сигурност е имала номинация за Певица.

 

Митьо сериозно е на път да върне по-добрия имидж на наградите, показвайки на хората вота, според който нито един от двамата му любимци- Преслава и Фики- не е на върха. Проблемът е, че вече ясно видяхме как могат да се манипулират тези анкети- и от фенове, и от фирмата... Така че с други думи- пак нищо не е сигурно... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандално! Борис Дали също е на път да мине Фики за Певец! Голям кеф - анаболната маймуна е нежелана! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...