Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Деси явно и за пластичните операции се допитва до Галена.

 

Лицата им имат вече еднаква форма. Толкова ли е лошо да си с кръгло лице? :mf_surrender:

 

Според мен това по-скоро е фотошоп. На живо на изглежда толкова изпъната и изпита.

 

Иначе Деската е най-голямата фенка на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен това по-скоро е фотошоп. На живо на изглежда толкова изпъната и изпита.

 

Иначе Деската е най-голямата фенка на Галена.

А Галка - на Преси, справка: :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

времената се менят то и ти беше на Ванча, догодина по това време ще си на Джулуя :1000 (29):

Никога! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бързо отписвате Галена. Само защото повечето от последните й проекти минаха от графа "мега хит" в "тотален хит", не значи, че е утихнала. Жената се занимава цяла година с това да има второ дете и въпреки всичко изкара най-големият хит на годината и още няколко интересни проекта и взе участие в два големи хита.

 

Тя е находчива, амбициозна, работохоличка, има силен екип и много пари. Все неща, които не са за подценяване. Една социална балада (за която се и говори), един силен поп-фолк хит със скъп клип или един хубав фют с Ана, Ема или Деса и може да стане парти.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси явно и за пластичните операции се допитва до Галена.

 

Лицата им имат вече еднаква форма. Толкова ли е лошо да си с кръгло лице? :mf_surrender:

Деса е с кръгло лице като топка. Подпухнала е от толкова ботокси.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бързо отписвате Галена. Само защото повечето от последните й проекти минаха от графа "мега хит" в "тотален хит", не значи, че е утихнала. Жената се занимава цяла година с това да има второ дете и въпреки всичко изкара най-големият хит на годината и още няколко интересни проекта и взе участие в два големи хита.

 

Тя е находчива, амбициозна, работохоличка, има силен екип и много пари. Все неща, които не са за подценяване. Една социална балада (за която се и говори), един силен поп-фолк хит със скъп клип или един хубав фют с Ана, Ема или Деса и може да стане парти.

Баладите на Галена са трагични - блее като овца в тях.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много бързо отписвате Галена. Само защото повечето от последните й проекти минаха от графа "мега хит" в "тотален хит", не значи, че е утихнала. Жената се занимава цяла година с това да има второ дете и въпреки всичко изкара най-големият хит на годината и още няколко интересни проекта и взе участие в два големи хита.

 

Тя е находчива, амбициозна, работохоличка, има силен екип и много пари. Все неща, които не са за подценяване. Една социална балада (за която се и говори), един силен поп-фолк хит със скъп клип или един хубав фют с Ана, Ема или Деса и може да стане парти.

те я отписаха след като каза, че няма да стъпи на наградите, без да си дават сметка, че тя е вземала певица и идол и без да е пълноправна фирмена държанка. Така, че едно интервю, което и без това ще мине и замине едва ли ще промени нещо. Най-много да вдигне интереса към церемонията

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...