Jump to content



Online: Деси Слава - И на всички като тебе


Препоръчани коментари

  • Отговори 104
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Струваше си забавянето. Според мен това е най-добрия клип в кариерата и досега. Песента също е много яка. Поздравявам целия екип за добре свършената работа.

 

6+

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрият клип, а и песен на Десислава от "Не го прави" насам, браво!

 

П.С. Доста се инспирира от Галена :3fdb8960598fa63e:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах средни пръсти, а-у.

Там дето го плясна ми стана много смешно, 15 минути пада. :1000 (29):

Хубав е клипа, определено Галена тук ще види сериозната конкуренция за клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Веднага го нареждам до В друг живот и Не го прави, но за мен лично не е по-добър от тях. Песента яко зарибява. Деса малко на Теда Ломска мяза в клипа :3fdb8960598fa63e: ама е брутално яка де

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паяка от "Пак ли"

Черния латексов костюм от "Пантера" ( Как се е побрала в него? )

Ваната от "Без въпроси" на Емилия

Ефектите от "МамаУраган"

Песен 1:1 с Фики

Браво!

Брутална песен и клип

Най-добрата песен и клип от както е в "Пайнер"

Да продължава да прави такива песни, а не песни като "Започваме на чисто" "Отново се родих" и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десо ма, какво направи бе, жена? :Vishenka_05:

 

Уби ги! То такъв екстаз да гледаш нещо такова, идея, ефекти, заснемане, че и даже препратка към гладиаторските битки, пфффф. Доживяхме да видим малко креативност!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е абослютно копие на ''С друг ме бъркаш'', но все пак е зарибяваща. Има вероятност да стане голям хит!

При клипа го има ефкета УАУ, но се е вдъхновила от поне няколко клипа на Галена.

-Пантера - дрехи

-Дай ми - бой и бавни сцени при някой кадри.

-Една жена - атмосфера

-Мама ураган - странните кадри все едно камерата на скайп. (-А.)

 

Добро, но никак самостоятелно!

Няма как да мине ''Не го прави''!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е абослютно копие на ''С друг ме бъркаш'', но все пак е зарибяваща. Има вероятност да стане голям хит!

При клипа го има ефкета УАУ, но се е вдъхновила от поне няколко клипа на Галена.

-Пантера - дрехи

-Дай ми - бой и бавни сцени при някой кадри.

-Една жена - атмосфера

-Мама ураган - странните кадри все едно камерата на скайп. (-А.)

 

Добро, но никак самостоятелно!

Няма как да мине ''Не го прави''!

-A, много ти се кефя, но този пост ми е супер ъъ нелогичен. Атмосфера? Забавен каданс? Дрехи? VHS кадрите (Галена пък се е вдъхновила от Бионсе за тях, а сега де). Сега никой да не може да прави клипове с мрачна атмосфера заради Галена ли? Знам, че не говориш за копиране, но според мен не е и вдъхновение, някак не вярвам, че Деса ще седне, ще отвори плейлистата с клипове на Галена и ще почне да рови да си харесва дрешки, сцени и подобни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това е проект, който трябва да предлага една голяма звезда. Всичко е на много, наистина много високо ниво. Десислава тази година ми пълни душата - показно как от една от позабравените "големи" ставаш една от най-актуалните и желани певици. Е ВА ЛА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако така работеше всеки път щеше да другата "недостижима" - първата си я знаете... ;)

 

Песента я въртят по дискотеките, на мен ми стана изключително любима и се радвам, че я е "облякла" в толкова добър клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...