Jump to content



НОВИ Модератори


Препоръчани коментари

  • Отговори 106
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ми аз нарочно изчаквам да видя мнението на другите. По принцип си влизам всеки ден, просто доскоро не писах така активно.

Аз съм съгласна, но все пак нека другите да си кажат може според доста хора друг да заслужава повече от мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

pacho.. само и единствено да си оправи активноста другото е 6+

 

Така е, това щях да отбележа и аз.

Не съм активен тук, работя, имам си доста неща на главата и благодаря искрено за доверието, но точно поради тази причина ще откажа.

Просто няма да си върша работата пълноценно, поради гореказаното.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига глупости, пораснете малко. stereoto ще е добър модератор, това че не харесва Преслава и влиза в спор не означава нищо. Да си модератор не значи да си мишка, значи да не банваш заради лични пристрастия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както написах в чат темата - въздържам се, благодаря иначе за подкрепата.

От посочените всички са подходящи. FAST е най навитак и заслужава момчето, стереото също е удачен вариант.

От непосочените според мен има двама много подходящи потребители - Динев и печенко.

Мен лично много ме кефят - активни са, справедливи, на ти са със форума и са разпознаваеми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам mitak_94 и adorable.

Митачето и аз го предлагам, лично го познавам, а и от доста време допринася много за форума.

Който иска, нека го сложат на моето място в предложенията. Подходящи бол има. :)

Единствената ми препоръка към новите модератори е да се грижат повече за добрия колективен дух.

Btw, браво на Ружето за добре свършената работа. И на всички останали, де.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се направи анкета и да се гласува.

 

Ако ви е толкова болка аз да съм модератор, няма да бъда.

 

Смешно би било, ако модератори се избират чрез анкети. В случая Момо решава, или според негови наблюдения, или чрез препоръка от сегашни/бивши потребители, част от екипа.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както написах в чат темата - въздържам се, благодаря иначе за подкрепата.

От посочените всички са подходящи. FAST е най навитак и заслужава момчето, стереото също е удачен вариант.

От непосочените според мен има двама много подходящи потребители - Динев и печенко.

Мен лично много ме кефят - активни са, справедливи, на ти са със форума и са разпознаваеми.

Аз? :scratch: Не, не. :D За печенко съм съгласен, трябва и той да е сред тези горе.

 

Благодаря, все пак. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам за модератори -А. и Salvatore- форумът има нужда от повече скандални личности, че умря съвсем напоследък ;)

Съгласен съм, мисля, че ще се справят доста добре, отговорни са! За pacho също съм съгласен, все пак е от старите форумци, а и изглежда сериозен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...