Jump to content



НОВИ Модератори


Препоръчани коментари

  • Отговори 106
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Fast не мисля, че е злобен. Просто може би го изнервяме като не харесваме Преслава, но всеки си има мнение. Забелязах малко по-различно отношение към феновете на Галена, може би е само в моите очи. И мен ме дразни като хейти Галена, но не го банвам.... защото не мога :roll1: :roll1:

 

А и все пак си върши работата и тва, към което е поел ангажимент. Макар и малко да е обсебен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях! Сега съм го оставил маниака да се вживява в ролята на Бог... че му беше мечтата на живота да има права... :helpsmilie:

От 2014 е пускал теми да се махнат правата на определени модератори и да се дадат на други :roll1:

Не ме интересува, пускам тема, абсолютно ще я направя 1:1 като неговите ДВЕ за теб - даже в едната беше забранил на някакви хора да гласуват, че ти били близки :roll1: . Не искам да му се махнат правата, а да се кротне, но като му гледам наглото отношение, май ще се случи само ако отново е обикновен потребител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2014 е пускал теми да се махнат правата на определени модератори и да се дадат на други :roll1:

Не ме интересува, пускам тема, абсолютно ще я направя 1:1 като неговите ДВЕ за теб - даже в едната беше забранил на някакви хора да гласуват, че ти били близки :roll1: . Не искам да му се махнат правата, а да се кротне, но като му гледам наглото отношение, май ще се случи само ако отново е обикновен потребител.

Беше забранил на мен, Таня и още някой, защото Ноле ни беше поздравил с песен в чата. ;Д

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако визираш мен, нямам никакво желание да ставам модератор, бях предложена от момо, но сама бях казала още преди това, че за мен това би било наказание :) Но не толерирам да се банват хора за глупости и да се налага цензура.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях! Сега съм го оставил маниака да се вживява в ролята на Бог... че му беше мечтата на живота да има права... :helpsmilie:

Да, да личи си, че това осмисля живота му. Жалка история :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...