Jump to content



НОВИ Модератори


Препоръчани коментари

Нещо напоследък освен heartless и Христина май другите не се напрягат да модерират. За това след разовор с настоящи модератори предлагам:

 

Arwity, Blueberry, stereoto, Pacho, adorable и Fast да се включат в екипа :1000 (33):

 

Очаквам най-много тяхното мнение по въпроса. Дали са съгласни да помагат и дали ще могат да останат безпристрастни, както до сега.

 

Ако някой има да изрази някакви критики към гореизброените, нека го направи с доказателства, а не само "щот не ме кефи".

IMG2-1547558596.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 106
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Добър подбор, честито на всички. Обаче според мен липсва и payner_10, активен е, не влиза в спорове, понякога си изразява мнение без да провокира някой а и достатъчно се старае за форума. Вече 10 години е тук, заслужава някакво "повишение" :)
Link to comment
Сподели в други сайтове

Добър подбор, честито на всички. Обаче според мен липсва и payner_10, активен е, не влиза в спорове, понякога си изразява мнение без да провокира някой а и достатъчно се старае за форума. Вече 10 години е тук, заслужава някакво "повишение" :)

+1

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен за stereoto - супер злобен е към феновете на Преслава и постоянно се заяжда, защото се дразни, че Кралицата преуспява, а Джуна е в девета глуха! :Vishenka_05:

 

Предлагам за модератори -А. и Salvatore- форумът има нужда от повече скандални личности, че умря съвсем напоследък ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя payner10 аз за първи път го чувам, вие модератор ще го правите?

Предлагам Калин, защото е сериозен, би бил безпристрастен модератор, от дълги години е във форона и го познава добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя payner10 аз за първи път го чувам, вие модератор ще го правите?

Предлагам Калин, защото е сериозен, би бил безпристрастен модератор, от дълги години е във форона и го познава добре.

Ти сериозно ли предлагаш него? :mf_surrender:

Той не става като фен на Преслава.. ти за модератор го предлагаш

stereoto_ .. нищо против него, но според мен не заслужава.. заяжда се не само с Пресови, но и с други

Вярно пуска мастери, но нека натрупа още стаж. Рано му е

pacho.. само и единствено да си оправи активноста другото е 6+

За другите съм съгласен и се надявам да няма лично отношение към ............ въпросни потребители

Ако видя или усетя.. ще запаля форума

Fast заслужава най-много от всички!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли предлагаш него? :mf_surrender:

Той не става като фен на Преслава.. ти за модератор го предлагаш

stereoto_ .. нищо против него, но според мен не заслужава.. заяжда се не само с Пресови, но и с други

Вярно пуска мастери, но нека натрупа още стаж. Рано му е

pacho.. само и единствено да си оправи активноста другото е 6+

За другите съм съгласен и се надявам да няма лично отношение към ............ въпросни потребители

Ако видя или усетя.. ще запаля форума

Fast заслужава най-много от всички!

Да, защото има много по - несериозни кандидатури от Калин.

 

Сега понеже видях Герганафен отдолу - той също е редовен и би станал добър модератор, според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен за stereoto - супер злобен е към феновете на Преслава и постоянно се заяжда, защото се дразни, че Кралицата преуспява, а Джуна е в девета глуха! :Vishenka_05:

 

Що за глупост? Момчето дори и да спори го прави с аргументи и не обижда. Влиза често във форума и според мен би се справил.

 

За Fast няма две мнения. :Vishenka_05:

 

Arwity от скоро пише, ако ще влиза често занапред нямам против да е модератор, не влиза в спорове и също би се справила...

 

За pacho не знам.... Да не ям бан всеки път от него за най-малкото нещо? :1000 (29):

 

adorable не го познавам, но влиза често и той и може да се справи....

 

Bluebery не ми се вижда много активна.... Но ще е страхотен модератор :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, защото има много по - несериозни кандидатури от Калин.

И те са?

Несериозна кандидатура мога да нарека на stereoto и още един..

Няма да спорим излишно.. Калин няма да стане модератор.. ако искаш го предлагай 10 пъти

Link to comment
Сподели в други сайтове

И те са?

Несериозна кандидатура мога да нарека на stereoto и още един..

 

Брат, аз дори не съм питал никога за подобна позиция, просто си прочетох името в поста на момо. Дори не знам и кой ме е предложил. Та аз се събудих преди малко.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя payner10 аз за първи път го чувам, вие модератор ще го правите?

Предлагам Калин, защото е сериозен, би бил безпристрастен модератор, от дълги години е във форона и го познава добре.

 

Неее, КалиПресуФен за него ли говориш ? Далеч е от модератор в сравнение с payner10 :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брат, аз дори не съм питал никога за подобна позиция, просто си прочетох името в поста на момо. Дори не знам и кой ме е предложил. Та аз се събудих преди малко.

Не се изразих правилно.. :)

Нямах предвид кандидатура, а предложение :D

Извинявай

Единствената забележка към теб е да не захапваш ( заяждаш ) с феновете на Преслава и други ( не помня точно )

Това е, но все пак мисля, че ти е рано ( заслужаваш като цяло )

Мнението ми е някъде по средата.. хем трябва да станеш модератор, но ти е рано..

Link to comment
Сподели в други сайтове

И те са?

Несериозна кандидатура мога да нарека на stereoto и още един..

Няма да спорим излишно.. Калин няма да стане модератор.. ако искаш го предлагай 10 пъти

Да не зависи от теб случайно дали ще стане или не?

 

Неее, КалиПресуФен за него ли говориш ? Далеч е от модератор в сравнение с payner10 :mf_surrender:

Ама тоя пайнер10 никой не го знае в тоя форум, как му е името и въобще какъв пол е? Аз наистина не съм го засичала ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз предлагам и pechenko. Отдавна е във форума, макар и да се заяжда, надали ще злоупотребява с позицията си. Знае правилата, познава почти всеки от форума и знае що за стока са някои :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички, които са били потърпевши от nole могат да разберат за какво иде реч и какъв модератор не трябва да си.

Не очаквайте от мен да баннвам Пресови, Галенини и т.н, но това, че ще съм ( ако стана де) модератор не означава, че няма да си изразявам мнението и да дискутирам редом със всички.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тоя пайнер10 никой не го знае в тоя форум, как му е името и въобще какъв пол е? Аз наистина не съм го засичала ..

 

Еми тъкмо това е - не е близък с никой от форума и според мен ще е обективен :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички, които са били потърпевши от nole могат да разберат за какво иде реч и какъв модератор не трябва да си.

+1

Ако обещаеш да не си пристрастен, аз съм съгласен да си мод.

 

Гласувам за Fast, Blueberry, stereoto_,, Arwity и pechenko (да, знам, че го няма горе)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast заслyжава най много на всички ни е ясно :)

Arwity ще смени heartless перфектно и също така е много активна.

Дрyгите също ги пoткрепям най много Pacho от останалите.

Мисля че и Meleto заслyжава да е модератор

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен за stereoto - супер злобен е към феновете на Преслава и постоянно се заяжда, защото се дразни, че Кралицата преуспява, а Джуна е в девета глуха! :Vishenka_05:

 

+1 Заяжда се излишно.

 

 

Единствено Fast заслужава. Винаги се грижи за форума по най-добрия начин и спазва правилата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...