Jump to content



НОВИ Модератори


Препоръчани коментари

  • Отговори 106
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Какво им честитят всички все едно са спечелили от тотото!? То това си е наказание да си модератор - отиват ти времето и нервите за глупости. Ружка-теменужка ненапразно се отказа! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак сега виждам темата, което е показателно за това какъв модератор бих била :D Поласкана съм обаче за признанието и искам да честитя на новите модератори, сигурна съм, че всички ще се справите отлично!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Те като не искат насила ли да ги добавят?

Иначе съм съгласен - Putin, Balmin и Stela да ги махнат.

 

За другите двама не знам, но за себе си мога да кажа, че си имах причина да не съм активна в последно време, но вече няма да бъде така. Дали ще ме махнат има кой да прецени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Понеже всички по-подходящи теми са заключени, пиша тук. Фактът, че са заключени е само още едно доказателство за тенденцията, която ще опиша по-нататък и която вероятно 90% от редовно влизащите са забелязали.

 

Защо форумът се превръща в комунистически лагер? Не ме е страх да говоря с имена и ще го кажа съвсем директно - откакто Fast стана модератор, си повярва зверски, започна да се разпорежда като господар на форума и да налага едва ли не диктатура. Триене без причина, проценти за нищо, бановете пък се раздават като топъл хляб. Наложи правило да не се пише за Рики Мартин в чата?!, забрани на Smith да води форумските награди и еднолично си избра кой ще ги води (изборът му е добър, факт, но ключовата дума е еднолично), започна да налага и правила за тях. Отделно от това всякакви постове, които са само крачка встрани от добрия тон се трият, авторите им се банват и особено забележима е тенденцията, че феновете на Преслава (или постовете, защитаващи нея) се мерят с друг аршин. Това поведение се превръща не в мода, а в правилник за форума, което ограничава всякаква свобода на словото и съответно - възможността да разпуснем и да си говорим спокойно, каквато е и целта на форума. Ироничното е, че самият той обвиняваше nolee/Balm*in в подобно поведение, но nolee винаги е бил обоснован в действията си, докато при Fast единственото, което прозира, е желанието да се доказва на всяка цена.

 

Защо модераторите не си казват "Какво ще се случи, след като банна този потребител" преди да натиснат бутона - ако след като му изтече бана потребителят се върне още по-разгневен и половината форум се застъпи за него, значи банът не е бил правилното решение. На моменти започвам да си мисля, че ако нямаше никакви модератори, този форум щеше да върви по-добре, към тази крайност са се запътили нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Триене без причина, проценти за нищо, бановете пък се раздават като топъл хляб.

Мога да те уверя че всяко мое действие като модератор има основание. Никога не бих си позволил да злоупотребя.

 

Наложи правило да не се пише за Рики Мартин в чата?!

Много добре знаеш че преди да го въведа пуснах анкета, и над 50% от гласувалите са съгласни.

 

забрани на Smith да води форумските награди

Разбери. След невиждания цирк който направи онази нощ, просто нямаше как да го оставя да ги води. Той падна в очите на половината форум. Много потребители щяха да възразят. Сам си е виновен за всичко и това му е за урок. Догодина нека ги води ако иска.

 

и еднолично си избра кой ще ги води (изборът му е добър, факт, но ключовата дума е еднолично), започна да налага и правила за тях

 

Малко след като забраних на Smith да води наградите, питах в публичния фейсбук чат на форума кой има желание да ги води. Dinnev се съгласи, но каза че не иска да води сам и Slunchice се отзова. Не съм им налагал правила. Само им давам напътствия и им помагам с каквото мога.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отделно от това всякакви постове, които са само крачка встрани от добрия тон се трият, авторите им се банват и особено забележима е тенденцията, че феновете на Преслава (или постовете, защитаващи нея) се мерят с друг аршин.

 

Това са глупости. Не стигам чак до такива крайности. Между другото често ми се е налагало да предупреждавам и банвам Пресови. Аз не деля потребителите на фенски маси. Държа се приятелски с всички.

 

Ироничното е, че самият той обвиняваше nolee/Balm*in в подобно поведение, но nolee винаги е бил обоснован в действията си, докато при Fast единственото, което прозира, е желанието да се доказва на всяка цена.

Същия през октомври месец махна два действащи бана ей така без да се отчете. +

 

Танче, драскай си за Рики... аз ше ти оправям бановете :Vishenka_05:

 

Обоснован в действията си бил. Дръжки.

 

Опитах се да се помиря с него след като станах модератор, но той няма желание.

 

---

 

Каква е тази твоя спонтанна омраза към мен? Защо се месиш в случаи в които ти самата нямаш нищо общо и не се засегната по никакъв начин? Какво ще спечелиш ако ми махнат правата? Безсмислено е да водиш чужди войни. Откакто станах модератор се въртя в омагьосан кръг от интриги и скандали и всичко ми се натяква. Ако беше на мое място щеше ли да ти приятно? Наливаш бензин в огъня и ми пречиш да си върша работата нормално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото имам силно чувство за справедливост и като видя своеволия, не мога да не реагирам. Нямам за цел да ти се отнемат модераторските права, а да си вземеш бележка, че не правиш добро на 90% от потребителите във форума. Да, налива се бензин в огъня, но нека да изгори веднъж завинаги и форума да започне да си върви нормално. Не знам как щях да реагирам на твое място, но най-вероятно никога нямаше да попадна на него.

И не ми казвай, че това за Смит не беше защото плюеше Преслава, хайде моля ти се. Личеше си, че се лигави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сашо ми 3 дни бан, даден от FAST заради думата инфантилен.

 

15310655_10202293056763822_127621443_n.jpg

 

Комунистическата цензура в този форум минава сякви граници.

 

 

Не, не.... за толкова години в този форум се изредиха всякакви модератори, но такъв резил не е имало....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast, aко и другите два бана са били дадени по подобна причина, nolee не ще ги махне, ами трябва да банне теб. :wacko:

Във форума почти няма за модериране, ама явно ти е скучно и махаш и най-малкото. Разбирам, че си перфекционист, но не може да ограничаваш комуникацията между хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Fast, aко и другите два бана са били дадени по подобна причина, nolee не ще ги махне, ами трябва да банне теб. :wacko:

Във форума почти няма за модериране, ама явно ти е скучно и махаш и най-малкото. Разбирам, че си перфекционист, но не може да ограничаваш комуникацията между хората.

Един от бановете.

HLodQ0R.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заслужава ли nolee да е модератор? - Не

Защо? - В продължение на години злоупотребява с правата си. Не веднъж ги е ползвал да защитава любимката му (Галка) въпреки че няма правило, което забранява да обиждаме или злепоставяме изпълнителите. Нарочил си е няколко потребителя които баннва редовно за да симулира активност.

Иронията...

 

Ти си трил и очакваш да не те напсува?! Меко е минал даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ти не си цвете.

Напротив, той е най-добрия модератор заедно с Христина. Останалите или не вършат нищо , или са като тебе-обсебени и злобни към потребителите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...