Jump to content



Online: Мария и Stan - Страдам


Препоръчани коментари

  • Отговори 75
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Много е яка! Единственото, което не ми харесва е, че гръцката част на Стан е доста дълга и може да попречи на песента да стане хит в България, но за всеки случай е в пъти по-добре от всичко нетърпимо, неслушаемо и забравено, което Мария избълва в последните 5 години.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега, турбо, гига, тера хит!!! Е това е, смазаха като психопати, току-що влезнали в лудницата! Уникална песен, много як клип! Браво, браво, браво!!! :bowdown:

 

Стан, голям си!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпяването на Мария не ме кефи. И трябваше да разпределят по-добре българския и гръцкия текст. Може да стане популярна, но честно казано очаквах повече. Хубавото е, че не заложила на турски маанета тоя път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че точно Мария ''изпя'' тази песен....Щеше да звучи брутално в изпълнение на друга Певица,но тук чувството,което носи песента го има само в часта на Stan!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно голямо браво и от мен! Голяма песен! Много добър аранжимент, музика - всичко. Клипът ми хареса още повече.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"зад гърба ми говориш цинично..." :whistling:

 

Текстът е нула: пято, пято, препято. Музиката и тя е мудна и странна. Нито хит ще стане, нито ще се запомни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това кавър на негова песен ли е?

 

Песента е приятна, типично гръцка, неговите партии и тези на Мария обаче нямат нищо общо, а Мара пее много умряло и неподходящо. Имам чувство, че колкото и готина песен да докопа Мария все я разваля. Така стана и със 100 нюанса..Наистина гръцката част е много дълга, а тази на Мара незапомняща се и трудно може да стане хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"зад гърба ми говориш цинично..." :whistling:

 

Текстът е нула: пято, пято, препято. Музиката и тя е мудна и странна. Нито хит ще стане, нито ще се запомни.

...колко лесно постигнал си всичко. Твоят смях се забива като нож се забива вътре в мен.. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"зад гърба ми говориш цинично..." :whistling:

 

Текстът е нула: пято, пято, препято. Музиката и тя е мудна и странна. Нито хит ще стане, нито ще се запомни.

Само не знам кой го е писал тоя малоумен текст, как ме е яд, че Кама не я взе, имах уникален текст за нея ;(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не знам кой го е писал тоя малоумен текст, как ме е яд, че Кама не я взе, имах уникален текст за нея ;(

 

Тина Денчева е писала този ПРЕКРАСЕН текст! А епитетът, който ти си употребил за него, много повече би подхождал за твоя единствен продукт видял бял свят в бранша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тина Денчева е писала този ПРЕКРАСЕН текст! А епитетът, който ти си употребил за него, много повече би подхождал за твоя единствен продукт видял бял свят в бранша.

Да ви имам и критериите за прекрасен просто :feminist_en: Тая музика яко копае надолу!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...