Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Между другото, съвсем сериозно се замислям, без грам ирония, дали Камелия има повече от 20 фена из цяла България, като не броим хора които я познават или им е стринка/братовчедка. Сериозно си мисля, че това не е възможно. Дори в най-пиковите й години НИКОГА не съм виждал по Планета събра ли се нейни фенове и т.н Почти за всяка друга е имало такива. Ако някой я е харесвал едно време, то сега е на възраст в която не се вълнува от чалгарки и залагам много на това, че няма повече от 20 човека фенове, максимум. Нейната папка във форума на Планета, беше от най-слабите, нейните фен клубове в Планета Пайнер клуб бяха с по-малко хора от тези на Магда и Валя...

 

Деса е на другия полюс в това отношение. Освен подкрепата на най-харесвана извън чалгарите певица и има супер вярна агитка, толкова години, дори извън Пайнер не спряха да я подкрепят. А помня и какви бунтове в нейна полза бяха във форума на Планета. ЕВАЛА!

Тук доста послъга. Камлия може никога да не се е хвалела със стабилна фенска агитка, но е един от титаните на жанра, особа, която е на хората в устата от време оно! Масово харесвана, и масаво оплювана, а какво по-добро за един артист от двете крайности. Казвам артист, защото е имено артист-изпълните, не певица. На турнетата на Планета не бе с най-новите хитове, караше на старите лаври с Луда по тебе, Ти си и Защо повярвах, за което евала, направи ги ГИГА, МЕГА, ХИПЕР хитове, които ще останат във времето. Сцената й го позволяваше, а тя използва възможността.

Папката й във форума на Планета не беше от най-слабите, а някъде в топ 5-7 по посещаемост. Първа бе Глория, втора Други изпълнители(Деси Слава), и, ако не се лъжа Преслава, Ивана, Райна, Камелия. Как точно бяха подредени не си спомням.

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пак почнахте да сравнявате две планети, две ЗВЕЗДИ на чалгата! Защо? Защото егото на видинския е занижено, или защото всички сте от дебил нагоре? Докога? До кога ще принизявате я едната, я другата, за да изпъкне една от двете? Докога? Това са две певици дали толкова много на жанра, може би най-много, включително с другия спор Глория-Ивана. Четири легенди на българската чалга, а вие още спорите коя, какво, кога... Не порастнахте ли вече? Или сте закъснели тийнейджъри? ОТВРАТ!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук доста послъга. Камлия може никога да не се е хвалела със стабилна фенска агитка, но е един от титаните на жанра, особа, която е на хората в устата от време оно! Масово харесвана, и масаво оплювана, а какво по-добро за един артист от двете крайности. Казвам артист, защото е имено артист-изпълните, не певица. На турнетата на Планета не бе с най-новите хитове, караше на старите лаври с Луда по тебе, Ти си и Защо повярвах, за което евала, направи ги ГИГА, МЕГА, ХИПЕР хитове, които ще останат във времето. Сцената й го позволяваше, а тя използва възможността.

Папката й във форума на Планета не беше от най-слабите, а някъде в топ 5-7 по посещаемост. Първа бе Глория, втора Други изпълнители(Деси Слава), и, ако не се лъжа Преслава, Ивана, Райна, Камелия. Как точно бяха подредени не си спомням.

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пак почнахте да сравнявате две планети, две ЗВЕЗДИ на чалгата! Защо? Защото егото на видинския е занижено, или защото всички сте от дебил нагоре? Докога? До кога ще принизявате я едната, я другата, за да изпъкне една от двете? Докога? Това са две певици дали толкова много на жанра, може би най-много, включително с другия спор Глория-Ивана. Четири легенди на българската чалга, а вие още спорите коя, какво, кога... Не порастнахте ли вече? Или сте закъснели тийнейджъри? ОТВРАТ!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Браво !!! Ще се сетите че трибуквената е е долния интригант и подстрекател . Точно с тея лъжи , настройва едни към други

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само, че аз не съм онзи от Видин.. :mf_surrender: Не манипулирам и не изопачавам нещата. Той е човека който принизява успехите на всеки друг, било то Преслава, Деса, Азис, Глория и всички успели. Аз не съм пратен като него от Камелия да плюе всичко по форуми и да я хвали нея. Аз съм обективен във всеки мой коментар.

 

Никъде не съм принизявал СТАРИТЕ УСПЕХИ на Камелия. Тя си имаше своето време около 2000 година. Имаше своето време, своите хитове, имаше скандални моменти и привличаше внимание. Всичко това обаче свърши до към 2005 година и точно това е моята теза. И Кати беше във вихъра си и Гергана и какво?! Рени пък беше популярна в цяла Сърбия?! Обаче днес не са актуални, те са там където е и Камелия.

 

Това което аз се опитвам да набия е, че Камелия без гърба на Пайнер е един балон, който гръмна. След 2005-та тя се държеше само на ПР, реклама от Пайнер и концертите им. Когато тея неща ги няма всички виждаме какво стана. Това не значи, че принизявам успехите й в началото на кариерата. За жена която не може да пее определено е имала успех.Само, че в чалгата на стари лаври не се лежи, публиката е капризна и бързо бие шута.

 

Няколко пъти попитах някой да ми каже успехи на Камелия в последните 5-10 години, хит, гледания, класация, награда, самост. концерт, но никой не успя да ми даде такива..Това е показателно.;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай резултатите от анкетата :Vishenka_05:

 

Резултатите са такива т.е почти равни след връщането на Деси Слава в Пайнер и засенчването на някои звездички :3fdb8960598fa63e: .Фенчетата гласуват срещу Десито щото газ пикаят 1000%20(29).gif

Значи си е свършила работата :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай резултатите от анкетата :Vishenka_05:

Когато гласовете бяха 80/140 в полза на Деса, не ви се коментираха резултати :3fdb8960598fa63e:

Нали се сещаш, че за една година време Камелия не е спечелила повече фенове, особено без нищо и никаква продукция.

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си жури на музикален формат е най-голямото признание.

Камелия НИКОГА не е имала такъв и няма да има.

Тя и Мария беше жури в музикален формат ама още си е бездарно и тъпо парче!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Мария беше жури в музикален формат ама още си е бездарно и тъпо парче!

 

Знаех, че някой ще го спомене, но за нея е ясно. Никой обаче не я прие на сериозно, с пари не се купува уважение.

 

ПП "Лейтянин", който не е писал от точно 2 месеца, изведнъж се появява в тая тема, когато Фоксето е зает да влезе, защо ли..После аз съм бил манипулатора. Изобщо за какво го прави Кама и онзи от Видин не мога да разбера, защо за тях е толкова важен тоя форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли бе? Не се спряхте. Комплекси страшни тресат "десовите". :1000 (29): Не могат да си простят, че загубиха предните 2 анкети и това е.... :roll1:

 

Затворете темата, приятелски съвет....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак ли бе? Не се спряхте. Комплекси страшни тресат "десовите". :1000 (29): Не могат да си простят, че загубиха предните 2 анкети и това е.... :roll1:

 

Затворете темата, приятелски съвет....

 

ХАХАХА да определено Деси СЛава е загубила...Кой си мислиш, че ще излъжеш бе? :1000:

 

 

Деси Слава или Камелия?, Коя предпочитате?

Опции V

 

Деси Слава [ 152 ] ** [68.16%]

Kамелия [ 71 ] ** [31.84%]

Общо гласове: 223

 

 

хахахахаха :1000:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онази тема бе за необразованите нови потребители. Сгрешиха децата и цъкнаха наивно, защото мислеха, че легендите за Деса са истина. За една година и нещо им дойде акъла, защото видяха, че летописите създадени от Пайнер за Деса са лъжа и резонно се поправиха в новите анкети. Не съм ви бил по главите да правите анкети, но с това темпо съвсем ще го закъса Деса и тук. Все пак, колкото и да се плюе Камелия, неините песни и думи остават, хората ги помнят и когато прогнозираното от нея се случи, народа се замисля и започва да съжалява, че се е подвел от дрънканиците на кресливи нахалници. Това пролича още при следващата такава анкета и ще се затвърди с тази. Пичове, Кама е дала на тази чалга в пъти повече от Деса, но трябва време да им уврат главите и на най-заблудените чалгарчета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Безразлично ми е.

Северина Вучкович си предпочитам аз, по-красива от Камелия, макар да е на нейните години, и с по-хубави песни от Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Онази тема бе за необразованите нови потребители. Сгрешиха децата и цъкнаха наивно, защото мислеха, че легендите за Деса са истина. За една година и нещо им дойде акъла, защото видяха, че летописите създадени от Пайнер за Деса са лъжа и резонно се поправиха в новите анкети. Не съм ви бил по главите да правите анкети, но с това темпо съвсем ще го закъса Деса и тук. Все пак, колкото и да се плюе Камелия, неините песни и думи остават, хората ги помнят и когато прогнозираното от нея се случи, народа се замисля и започва да съжалява, че се е подвел от дрънканиците на кресливи нахалници. Това пролича още при следващата такава анкета и ще се затвърди с тази. Пичове, Кама е дала на тази чалга в пъти повече от Деса, но трябва време да им уврат главите и на най-заблудените чалгарчета.

Абе Деса е по-харесвана масово.Каквато и анкета да направите тук.Тук цъкат не защото Деса не се харесва, а защото децата видяха в нея заплаха и то реална за техните чалгарки.Преди я приемаха леко встрани.Както казах нека да е така....Деса да мачка😋😋😋

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси си лае, керванът си върви :1000 (29):

 

Деса беше в Топ 3 на всички класации за 2015, пък той тука нека обяснява как децата видиш ли се усетили и прогледнали :3fdb8960598fa63e:

 

Ето и един от многото положителни коментара за последния проект на залязлата Деса:"Gettalife преди 4 дни

Жестока ! И R n' B мотива също ми допада. Смея да твърдя, че една на 1 000 песни от българския поп-фолк успява да ми се хареса и доста голям процент от тях е с участието на Деси.

Отново балада, отново мелодична, отново се усеща чувство в песента, което е голяма рядкост и отново хит."

 

Нужно ли е да отбелязвам и последния проект на Камелия, който няма и 1/3 от гледанията на Деса до момента, а е на половин година вече...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще със смислената си музикална кариера! ... Десислава смачка всичко живо !! Това е звезда!

 

Здравей ник за гласуване! :roll1: Знам, че ти е много мъчно да гледаш този резултат, но ти няма да помогнеш, за неговото преобразяване. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Здравей ник за гласуване! :roll1: Знам, че ти е много мъчно да гледаш този резултат, но ти няма да помогнеш, за неговото преобразяване. :hahaha:

Е на теб не ти бе мъчно да гледаш цяла година 70 % на Деса, но тази година ти е особено мъчно, че Деса бе в ТОП 3 на всички годишни класации, а до момента е с Хит на тримесечието за сингли и клип, да не говорим колко ти е мъчно сега да й гледаш лайковете и гледанията на новата песен :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е на теб не ти бе мъчно да гледаш цяла година 70 % на Деса, но тази година ти е особено мъчно, че Деса бе в ТОП 3 на всички годишни класации, а до момента е с Хит на тримесечието за сингли и клип, да не говорим колко ти е мъчно сега да й гледаш лайковете и гледанията на новата песен :3fdb8960598fa63e:

 

Въобще не ми е мъчно за нищо, щом се появяват само "десови" нови никове, за гласуване. Аз ви предупреждавах, но вие не слушате....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще не ми е мъчно за нищо, щом се появяват само "десови" нови никове, за гласуване. Аз ви предупреждавах, но вие не слушате....

 

Напротив мъчно ти е и още как, защото от две години слушаш и гледаш Деси Слава от всякъде и всичко, а не виждал Кама от 2..Ето това ти е мъката! И свиквай, защото ще е така за напред! :1000 (6): Хит на лято 2015, сега хита с Галин, спечелването на брадъра постоянно те шляпва по главата. А ти ревеш на 100-те к на Кама и се чудиш как е възможно да снима клип, играеща кючек с дънкови панталонки, който никой да не иска да гледа! :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...