Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Не знам, но Сашо неволно доказа и моето твърдение за дежурните хейтъри... Докето го баннаха и веднага се появи той, по заместване... :hahaha: Предните дни пък имаше и някакви други...

Ама и аз наистина какво въобще си губя времето да се занимавам с такива спорове... Инфантилки, мишки... :roll1: Вижда се, че няма как да се проведе нормална дискусия, то отдавна си е така, де.

Пък и всеки си има право на мнение- който иска да си харесва Камелия, който иска- Десислава. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Феновете на Камелия са си ОК, тия на Деса са зле, защото не приемат чуждо мнение. Аман и от тях и от любимката им. Трябва да се направи форум за Деса и там да се сложи целият й арсенал, като бъде забранено да пише в останалите форуми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Камелия са си ОК, тия на Деса са зле, защото не приемат чуждо мнение. Аман и от тях и от любимката им. Трябва да се направи форум за Деса и там да се сложи целият й арсенал, като бъде забранено да пише в останалите форуми.

Ти така си мислиш. Но реалността показва друго. Не може ОК да се водят фенове, които постоянно се заяждат на лична основа с хора, които дори не познават. Лукас и ИНП като обиждат някой, обиждат певицата- Камелия- а не потребителите. И се заяждат за нея- нали затова е темата! А някои като Сашо и Докето са съвсем друго нещо. И това за теб е ОК?

 

В този форум беше излишно пренадута тезата, че феновете на Десислава са зле. Фокси ви го набиваше още преди да станем кой знае колко активни тук, затова ако днес в Скандалите ние защитаваме Деса така ревностно, както феновете на Преслава и Галена биха защитавали тях, ще се водим по-ужасни от останалите. И когато един каже колко са отвратителни Десовите, другия веднага ще скочи да го повтори, после третия и т.н. И ето- мнението е наложено, малко ще са тези, които да си мислят друго когато погледнат как някой Десов си изтъква любимката. Но всичко това си има и психологически термин- конформизъм. Основна част от Рамания се базира на такова поведение и затова вече е толкова неприятно да се влиза тук. Форумът не е като някогашната си версия, още по-малко като онзи на Планета. Но щом си мислите, че за това са виновни само някакви си там няколко Десови фена... ваша си работа... :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каво му обясняваш,не го ли гледаш колко е необективен.Жалко,че е бил фен на Глория.Да защитава гарга,а уж го имах с човек с нормален музикален вкус и СЛУХ!

Деса си мачка,а Кама си седи на стари лаври....тоя факт никой не може да го оспори!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия мачка Деса както си поиска вече 17 години, реветеееее!!!

 

Намери се кой да каже нещо!!! :1000 (29):

 

То това си е така от време оно и всички са му свикнали, само "десовите" не могат и те така. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ООО ти се завърна от изгнанието хаха

Ти от фен на Камелия какво очакваш да каже-че е забита в 10 та глуха ли....,нещо което фенове на други певици също са констатирали многократно,ама ти е убягнало ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

ООО ти се завърна от изгнанието хаха

Ти от фен на Камелия какво очакваш да каже-че е забита в 10 та глуха ли....,нещо което фенове на други певици също са констатирало многократно,ама ти е убягнало ;)

 

Този спам е хубаво да се изтрие веднага, че ще стане биг скендъл в този форум.... благодаря. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв спам като е по темата Камелия.Констатираме факта,че освен на Деса ,много фенове на други певици са на мнение ,че Камунде е забита в 10 та глуха,а ти се радваш на пост от камелот,в който той я възхвалява и съответно това било истина....

Болят ли фактите,болят май ,а???:))))

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв спам като е по темата Камелия.Констатираме факта,че освен на Деса ,много фенове на други певици са на мнение ,че Камунде е забита в 10 та глуха,а ти се радваш на пост от камелот,в който той я възхвалява и съответно това било истина....

Болят ли фактите,болят май ,а???:))))

 

Ти не писа за Камелия и Деса, а за мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баннаха и Сашо, и се появи Фокси... :roll1: Е не е ли вярно това за дежурните хейтъри?

С него поне могат да се водят малко по-културни разговори, въпреки че е учителят на всички останали.

 

Както и да е, радвам се, че въпреки добре наложения хейт към Десислава във форума, резултатът в крайна сметка е горе-долу равен, а в някои моменти и в нейна полза, като сега. Може и да има някаква надежда в Рамания... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Баннаха и Сашо, и се появи Фокси... :roll1: Е не е ли вярно това за дежурните хейтъри?

С него поне могат да се водят малко по-културни разговори, въпреки че е учителят на всички останали.

 

Както и да е, радвам се, че въпреки добре наложения хейт към Десислава във форума, резултатът в крайна сметка е горе-долу равен, а в някои моменти и в нейна полза, като сега. Може и да има някаква надежда в Рамания... :D

 

Фокси няма бан от няколко дни. Просто нищо не се случва в чалгата, за да се коментира специално. Очевидно е, че вече сте нарочени "десовите". Очевидно е, че всеки тук вече знае как това, което говорех миналата година е 100% вярно за вас - "десовите". Очевидно е, че и хейтът по Кама рязко намаля именно поради тази нова ситуация. Просто хората прогледнаха и ви видяха в целия ви "блясък". Крихте се успешно 12 години, когато Деса беше в Тибет и изпусна десетилетието на пълна доминация на чалгата в българският шоубизнес и днес нямате аргумент, с който да ми опонирате в тази посока. Вижте, това, че преди 10 години днешните 18-20 годишни ви гледаха със страховит респект, а днес са нормална част от фауната тук, с вече собствено формирано мнение по редица казуси в чалгата не значи, че на мен това ми пречи. Обаче, вие не можете да го приемете за нормално, защото още се мислите, за някакви фактори в тези форуми.

 

Господа, Деса отдавна е задмината по всички показатели не само от старата генерация, но и от тази на Преса и Галена. Фенските им маси са същите или по-големи от вашата. Популацията им расте, а вашата не мърда. Всички опити на Деса да се закачи към тази генерация удрят на камък. И да, те оспорват вече митовете за Деса така, както аз в предната декада. Защото при никой от старата генерация няма такава голяма разлика в това, което се пише "на книга" и реалността "на живо". Отдавна мина времето, когато днешните тинейджъри бяха деца и вярваха на всичко. Днес те искат сами да го проверят, а само едно посещение на участие, концерт или каквато и да е изява на Кама и Деса.... и няма смисъл да им се сърдите, че палецът за Кама е нагоре, а този за Деса надолу.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Господа, Деса отдавна е задмината по всички показатели не само от старата генерация, но и от тази на Преса и Галена. Фенските им маси са същите или по-големи от вашата. Популацията им расте, а вашата не мърда. Всички опити на Деса да се закачи към тази генерация удрят на камък. И да, те оспорват вече митовете за Деса така, както аз в предната декада. Защото при никой от старата генерация няма такава голяма разлика в това, което се пише "на книга" и реалността "на живо". Отдавна мина времето, когато днешните тинейджъри бяха деца и вярваха на всичко. Днес те искат сами да го проверят, а само едно посещение на участие, концерт или каквато и да е изява на Кама и Деса.... и няма смисъл да им се сърдите, че палецът за Кама е нагоре, а този за Деса надолу.

 

Лъжа след лъжа както винаги.Деса от старата генерация е най-отпред в днешната чалга заедно с Азис.А Камелия е на последно място ,а най якото е ,че никога не е била първа-затова са тия лъжи и теории срещу Деса.И именно защото Деса е най-отпред по актуалност днес ,вече си фен на Ивана и Глория,а как ги плюеше като бяха в ТОПА.Просто днес не са ти конкуренция за оная забравена гарга....

Така,че не си мисли,че като напишеш дълъг пост с пожелания твои,то той ще бъде приет за истина.Знаем те как действаш :gun_bandana:

 

Всички медии ,фенове и хора са на мнение-Кама е аут от музикалния бизнес.Има участия да не умре от глад като Рени и Екстра Нина.Хитове,песни към 2016 няма нищо1000%20(29).gif

 

ах как се кефя на положението ,в което изпадна-без грам ротация,хит и забита и забравена от всички медии.....1000%20(29).gif1000%20(29).gifИдея си нямаш :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На кой му пука за ротацията? Тя видно няма почти никакъв принос към кариерите на който и да е, освен на младите изпълнители. Деса въобще не се забелязва в Пайнер. Няма нищо общо представянето и статута и дори с най-занижените очаквания на агитката и. Какво само ми се правите на активни, като след излизането на няколко песни, нейните неща от тази година, дори последното вече не вълнува никой. Свърши тя оная с ТВ Планета, когато телевизията мачкаше всичко и бе №4 по рейтинг сред всички телевизии преди 10-12 години. Днес не хващат и 20-то място. Рейтинг под 3000 на ден - срам и позор, а те ми дрънкат за успехи. Дори Пайнера вече не пише онези традиционни самохвалебствени статийки, с които набиваше на дебили в тиквите, че той е някакъв фактор. Деса се прецака - приемете го и ще спите по-спокойно. Върна се, когато вече всичко утихна, а чалгата стана отново игнорирана ъндърграунд музика и големите сцени за нея се изпариха.

 

Вече не ми е интересно дири да се бъзикам с "десовите". Тази тема затвори ли се, те ще са най-нещастните същества на света, защото тя никой не вълнува.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте как се лъже безогледно, като на разни нещастници, които през целите си кариери са мълчали като пукали от страх, им се приписват заслуги, каквито нямат. Май се оказа модерно, да се плюе Пайнер през 2016 година и ей ви ги, до Кама наредени всичките въртиопашки и Деса барабар с тях. Какво нещо е живота. Във форумите лумпенчетата лижат задника на Пайнер, че взел фалиралата Деса обратно да му изкарва пари, а в медиите, за революционерка срещу него я бутат. :hahaha:

 

Сигурно е трудно да се преброят статиите, през годините, в които се твърди, че Преслава е изкуствено лансирана и "бутана" от продуцентите си. Тази година, обаче чашата на зрителя преля! През февруари звездата предизвика бунт срещу себе си, след седмото й спечелване на наградата "Певица на годината". Цялата фолк гилдия скочи на звездата, като този път не си замълчаха дори доказаните имена като Камелия, Емилия, Деси Слава, Кали, Нелина и други, а Галена, обидена, пропусна церемонията. Гилдията нападна Преслава, че с манията си за награди остави ощетена най-креативната в последните години - Галена, с което разруши дългогодишното им приятелство.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вероника: „Пайнер“ е еталон за професионализъм - гигант, който диктува правилата

Вероника, която преди няколко години взе решение да се оттегли от сцената и се впусна в модата, вече се радва на успех в новото си поприще.

 

Облекла на нейната марка се предлагат не само у нас, но и в няколко световни онлайн платформи. Тя е облагодетелствана да бъде и една от малцината изпълнителки със здрав брак. Романът й с половинката й Димитър, е все така за пример вече цели 13 години. "Със съпруга ми сме астрални близнаци. При нас това е карма", обобщава идилията в семейството си Вероника.

 

Някогашната фолк звезда споделя, че извън тези среди се чувства добре. "Чувствам се пораснала, зряла, знаеща какво искам и щастливо омъжена. Музиката не ми липсва, защото и до днес имам музикални изяви, селектирани от мен. Не съжалявам за решението си, още повече с оглед на промяната, която настъпи доста агресивно в жанра малко след напускането ми. Не обвинявам никого и нищо, просто времето винаги носи размествания и нови нюанси в обстоятелствата и правилата на житейската игра. Напускането ми наистина беше изненада, особено за най-големите ми почитатели, защото в този момент аз бях все още желано име на музикалната сцена. Щастлива съм, че успях да съхраня името си добро и до днес да виждам уважението в очите на хората от различни поколения" - споделя тя пред nbox.bg.

 

Преди да приключи с певческата си кариера, Вероника напусна „Пайнер“ и премина в „Диапазон рекърдс“, но не остана и там дълго.

 

"Музикална компания „Пайнер“ е еталон за професионализъм в музикалния бизнес и това е един гигант, който и до днес диктува правилата. Това е фирма, която изгради мен и много мои колеги не само като изпълнители, а и като личности и аз изпитвам благодарност за всички години, изживени и белязани с името „Пайнер“. Възхищавам се на семейство Димитрови за империята, която изградиха и за мащабните размах и мисъл, с който вече толкова години я ръководят. Ако някой в тази държава знае как се прави музикален бизнес, то това е „Пайнер“. Имам прекрасни отношения с цялото ръководство на фирмата и с днешна дата ние продължаваме да работим заедно, въпреки че аз съм в сферата на модата, а те в музикалната, не спират да ми помагат във фотосесиите и проектите на марката ми и сега" - казва тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единия го баннаха, дръгия се завърна от бан.... :mf_surrender: Наистина всичките фенове на Камелия ( и двамата) са дежурни по хейт и спам.

 

Има обаче едно нещо:след лъжите на платения за фактурите на Фики и още няколко други гафа НЕ ОСТАНА НИКОЙ да се хване на каквото и да било написано от него. Много отдавна Видинския не може да манипулира нищо, както всъщност правеше по едно време под заръка на Кама. Днес обаче всичко е различно, всички са наясно.

 

 

Хубаво сте дали ОТНОВО линкове, къде е била едната и другата през 2003 и къде са сега през 2016! :) ТО това е достатъчно.

 

И да хейта към Кама намали и ще намалява със всеки месец, просто защото вече не е на бойното поле и е смятана от всички за безопасна игла, отстранен враг и т.н. :) Хейта към Деса ще се увеличи, защото отново е в играна на първите, а там положението не е лесно! :whistling:

 

 

ПП Интервюто на Вероника пак бие по главата на Фоксето! :whistling: Всички напуснали Пайнер или му лижат. и се подготвят за завръщане или направо се завръщат. Това дава изчерпателен отговор за това "колко лесно" е без Пайнер или "колко лошо" е в Пайнер.

А фактите са ясни. Пайнер може да се всякакви, но вкараха Деси Слава в челната тройка за няколко месеца, е това ако не е добро менижиране, здраве му кажи. Камелия пък точно за 6 месеца, отиди там където е Екстра Нина.. После нямало значение продуцента, не вършел работа и ,н. Като ви казвах 2014, никой не ме слушаше....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса не е в никакви челни неща никъде, а просто преживява. Тя изпусна преди 12-13 години своя момент за истинска слава и сега ще се задоволи с трохите от трапезата на Пайнер, за разлика от Камелия, която мааше пържоли в предната декада и бе на централно място на трапезата в чалгата. Забелязвам, че започваме да се повтаряме и темата отива мощно към затваряне. Щом безпомощните "десови" започват за дрънкат през пост за бан на инакомислещите, това е неизбежно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер в коя тройка са вкарали Фатмето? Щото по участия не е, по висок хонорар не е, по хитове не е, освен в тройка с Коста Марков и Жалка за друго не се сещам нищо.

 

И да, Кама е толкова изпаднала през всякакви бордове, че има кой да опонира, нвма кой да опонира, на няколко елемента тук винаги и по повод или без им тече лигата по неин адрес. То не намалява тоя хейт по неин адрес, въпреки че жената не ни занимава със себе си, песни, клипове или нещо си там, но видим ли трите и анти фена са много дълбоко запознати с това колко снимки била пуснала във фейса ск, моля ви се.

 

Следващата анкета трябва да е на тема някой вярва ли че трибуквието, чадото със собствен бедрум и компания са фенове на Деса или просто се представят за такива, за да съскат по Кама, щото за момента е по удобно и тъй.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче нямате спирачки и продължавате да спорите... факт е , че Деса е в топа, а Кама е извън топа. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Я да видим...Тук няма да коментирам, то се вижда... :mf_surrender:

 

hahaha и най-жалкото, че това е в ПИКОВИЯ период, според хората! :roll1: Лошото е, че сега е още по-бездарна и фалшива. Дори Андра я бие по по-добро пеене. Сега освен фалшива има и много по-противен тембър.....Точно това си заслужава това некадърно нещо..чудя се изобщо как е имала успехи преди 10-15 години.. :gun_bandana: Но щом и Кати имаше е ясно...Просто Камелия е легнала с правилния човек преди време..както беше Кати. Днес всичко е минало, за щастие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовите се дразнят че Кама по-добре си изигра картите. Някак си надопълват се и двете, да Деса е по-талантлива но Кама се справи по-добре, взе си най-доброто и сега си ужива! Заслужено е една от най-голямите звезди!

 

Ех Кама да имаше таланта на Деса, а Деса умът на Кама... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...