Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз едно не мога да разбера. Защо трябва да се кефим, че Камелия откъм нови проекти е зле. Факт е, че Деси Слава е по - интересна до определена степен от цялата стара генерация, но това се преекспонира и натрапва непрекъснато. Очевидно е, че последният й проект се харесва й е вървежен. Това е факт неоспорим, но вие направо се отнесохте. Няма да навлизам в подробности за проваления концерт и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На 40 годишна с ограничен умствен капацитет, просто не и отива...

 

на 40 и кусур просто не и отива да се клечи по тоалетните,да си търка х.я на Цветко пред всички,да си показва шундата и т.н :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, че Деса!

 

Само, че хубавото е когато има сравнения между някой, то да е на някаква база. А тези двете нямат НИЩО ОБЩО. Едната е в ТОП 3 в момента и е най-добрия глас от чалгата. Другата не е действащ изпълнител от 2 години, беше една от най-бездарните и нямаше хит от 15 години. Никаква база за сравнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз едно не мога да разбера. Защо трябва да се кефим, че Камелия откъм нови проекти е зле. Факт е, че Деси Слава е по - интересна до определена степен от цялата стара генерация, но това се преекспонира и натрапва непрекъснато. Очевидно е, че последният й проект се харесва й е вървежен. Това е факт неоспорим, но вие направо се отнесохте. Няма да навлизам в подробности за проваления концерт и т.н.

Какъв провален концерт, като гледам тя Деса въобще не е обмисляла да прави такъв... :1000 (29): Или може би не е успяла да намери спонсори, знам ли... :dontknow:

 

По темата- и двете, но най-вече Деси Слава. Но за момента не мисля да гласувам в анкетата. Резултатът й изглежда прекалено предвидим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, съвсем сериозно се замислям, без грам ирония, дали Камелия има повече от 20 фена из цяла България, като не броим хора които я познават или им е стринка/братовчедка. Сериозно си мисля, че това не е възможно. Дори в най-пиковите й години НИКОГА не съм виждал по Планета събра ли се нейни фенове и т.н Почти за всяка друга е имало такива. Ако някой я е харесвал едно време, то сега е на възраст в която не се вълнува от чалгарки и залагам много на това, че няма повече от 20 човека фенове, максимум. Нейната папка във форума на Планета, беше от най-слабите, нейните фен клубове в Планета Пайнер клуб бяха с по-малко хора от тези на Магда и Валя...

 

Деса е на другия полюс в това отношение. Освен подкрепата на най-харесвана извън чалгарите певица и има супер вярна агитка, толкова години, дори извън Пайнер не спряха да я подкрепят. А помня и какви бунтове в нейна полза бяха във форума на Планета. ЕВАЛА!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Папката на Камелия беше третата най-посещавана . Само недей лъжи , не си единствения бил в онзи форум .

А това дали има фенове или не , си е нейн проблем . Както виждаш и без фенове (по твоите думи ) успява и е 20 години на сцена .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото, съвсем сериозно се замислям, без грам ирония, дали Камелия има повече от 20 фена из цяла България, като не броим хора които я познават или им е стринка/братовчедка. Сериозно си мисля, че това не е възможно. Дори в най-пиковите й години НИКОГА не съм виждал по Планета събра ли се нейни фенове и т.н Почти за всяка друга е имало такива. Ако някой я е харесвал едно време, то сега е на възраст в която не се вълнува от чалгарки и залагам много на това, че няма повече от 20 човека фенове, максимум. Нейната папка във форума на Планета, беше от най-слабите, нейните фен клубове в Планета Пайнер клуб бяха с по-малко хора от тези на Магда и Валя...

 

Деса е на другия полюс в това отношение. Освен подкрепата на най-харесвана извън чалгарите певица и има супер вярна агитка, толкова години, дори извън Пайнер не спряха да я подкрепят. А помня и какви бунтове в нейна полза бяха във форума на Планета. ЕВАЛА!

Това не е вярно, беше в топ 5 на посещаваните папки. Най - посещавана беше папката на Глория, после беше на ДесиСлава и след това бяха Камелия / Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Папката на Камелия беше третата най-посещавана . Само недей лъжи , не си единствения бил в онзи форум .

А това дали има фенове или не , си е нейн проблем . Както виждаш и без фенове (по твоите думи ) успява и е 20 години на сцена .

 

Къде са фенове, кой са ? Кои са успехите? На коя сцена е 20 години? Къде искам да отида да видя? Кой е нейния хит в последните 5 години?

Ще се съглася с всичко, стига някой да ми каже къде са и успехите?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде са фенове, кой са ? Кои са успехите? На коя сцена е 20 години? Къде искам да отида да видя? Кой е нейния хит в последните 5 години?

Ще се съглася с всичко, стига някой да ми каже къде са и успехите?

Защо да тръгвам са ти обяснявам на теб , къде са и успехите , като вместо да боравиш с истини и аргументи , ти лъжеш . Двама вече те хванахме с горния ти пост и фантазиите ти , които обаче са далеч от реалността .

Ти сериозно ли ме питаш , къде са и успехите ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв провален концерт, като гледам тя Деса въобще не е обмисляла да прави такъв... :1000 (29): Или може би не е успяла да намери спонсори, знам ли... :dontknow:

 

По темата- и двете, но най-вече Деси Слава. Но за момента не мисля да гласувам в анкетата. Резултатът й изглежда прекалено предвидим.

 

Айде де, от 300 кладенци вода носехте, като каза че концерт искала да прави за някъф измислен юбилей, когато ви обяснявахме как такъф няма да има поради актуалните фолк реалности, и километрични фермани изписахте в мокри сънища какво защо и как около него, а сега не била мислила за такъф ...

 

За пореден път ще кажа само че сте ебати и фурнаджийските лопати и не се траете Десови, дори да изключим трите трола трибуквието, онова другото от собствения бедрум и героя от Господарите, чак от толкова нагло лъготене се сетих да се логна.

 

А псамата темата - абсолютно излишна, ма толкова нищо не става напоследък из тоя форум, че чак лошо няма ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да тръгвам са ти обяснявам на теб , къде са и успехите , като вместо да боравиш с истини и аргументи , ти лъжеш . Двама вече те хванахме с горния ти пост и фантазиите ти , които обаче са далеч от реалността .

Ти сериозно ли ме питаш , къде са и успехите ?

 

Абсолютно!! Къде са хитовете от последните 5 години, кои са концертите й, кое реалити спечели, колко гледания направи, кои големи медии писаха за нея, колко класации спечели? Аз не виждам АБСОЛЮТНО НИКАКВИ УСПЕХИ?

 

Единственото което двамата тролите е че имала някакви частни партита и някакви участия някъде си, нито някой е ходил, нито това може да топли някой, една Рени има 100 участия за миналата година..

 

Феновете на Деса постоянно ви затапяват с успехи и постижения вие не може 2 неща за Кама да посочите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде де, от 300 кладенци вода носехте, като каза че концерт искала да прави за някъф измислен юбилей, когато ви обяснявахме как такъф няма да има поради актуалните фолк реалности, и километрични фермани изписахте в мокри сънища какво защо и как около него, а сега не била мислила за такъф ...

 

За пореден път ще кажа само че сте ебати и фурнаджийските лопати и не се траете Десови, дори да изключим трите трола трибуквието, онова другото от собствения бедрум и героя от Господарите, чак от толкова нагло лъготене се сетих да се логна.

 

А псамата темата - абсолютно излишна, ма толкова нищо не става напоследък из тоя форум, че чак лошо няма ...

Ами не можем да сме сигурни дали не е искала наистина да има концерт или не. Според мен го е планувала, но с течение на времето е осъзнала, че сама няма как да успее да направи такъв. И нужно ли е всъщност тя самата да се занимава с това, докато се води част от продуцентска компания? Може би се повтаря случая с Глория, стига Деса въобще да се е обръщала към Митака за помощ.

 

Както и да е, на нея не само концерта й е приоритет, а и това да е сред актуалните. Присъствието във фирмата подпомага второто да й се получава доста добре и тя явно затова не се притеснява толкова, че пак ни излъга за концерта. :1000 (29): Ама да видим де, да не говорим предварително, има още много време до края на годината и може и да реши да се стегне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото което двамата тролите е че имала някакви частни партита и някакви участия някъде си, нито някой е ходил, нито това може да топли някой, една Рени има 100 участия за миналата година..

 

Я ги покажи къде са тия 100. Щото на Камелия могат да се покажат. Направо съм изумен от тази наглост, нито знае, нито проверил, нито доказал, а вече твърди убедено "има/няма". С нищо не си по-различен от Фокси, същата манипулативност и тва е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я ги покажи къде са тия 100. Щото на Камелия могат да се покажат. Направо съм изумен от тази наглост, нито знае, нито проверил, нито доказал, а вече твърди убедено "има/няма". С нищо не си по-различен от Фокси, същата манипулативност и тва е.

 

Това с участията го разискваме всеки ден. Чакам някой да ми напише успех на Камелия в последните 5 години..че дори и 10 ако щеш.. :mf_surrender: Хит, класация, рейтинг, гледания, самост. концерт, реалити формат, нещо бе, нещо поне което я отличава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

До гуша ми дойде от принизяването на Кама в тоя форум, верно пусна по-слаба продукция, ала вие я сринахте със земята. А това с 20-те фена е черешката на тортата на наглостта и безочието.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не можем да сме сигурни дали не е искала наистина да има концерт или не. Според мен го е планувала, но с течение на времето е осъзнала, че сама няма как да успее да направи такъв. И нужно ли е всъщност тя самата да се занимава с това, докато се води част от продуцентска компания? Може би се повтаря случая с Глория, стига Деса въобще да се е обръщала към Митака за помощ.

 

Както и да е, на нея не само концерта й е приоритет, а и това да е сред актуалните. Присъствието във фирмата подпомага второто да й се получава доста добре и тя явно затова не се притеснява толкова, че пак ни излъга за концерта. :1000 (29): Ама да видим де, да не говорим предварително, има още много време до края на годината и може и да реши да се стегне.

 

Пак казвам, много бързо смени палачинката - миналата година беше 100% сигурен че не просто и Фатмишка като вас се е размечтала за концерт. А сега даваш отбой - не, видиме ли, тя не знаела искала ли, не искала ли, ама не и се получили работите поради разни подробности.

 

Грешни са и приоритетите значи, щото да е сред актуалните никак не и се получава, ама това няма смисъл пак да си говориме. Да си беше гледала участията, колкото ги има, и прочее, и от време на време да пуска по нещо за собствен кеф и за феновете, вместо тия безумни бози, като на всички останали от кокошарника, както и да се бута на всяка манджа мерудия, ама кво да я праиш Деса тъпото, на Пайнер щатната беквокалистка, квото сам си надробиш, няма кой друг да го направи.

 

А тая история с тоя малкия е просто за без коментар. Няма такава излагация, ама Фатмето от край време си е педофилка, ама по интересно е тоя тип толкова ли е загубен, та никоя друга не му връзва исе налага да се отърква в дебела леличка като нея, или просто си е извратен?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че някой от Десовите е бил наистина 100% сигурен, че ще има концерт. От години сме свикнали тя да обещава и после да отлага, но все си мислехме, че тази година ще е различно заради юбилея- и все още може да е. Затова и говорехме с такава увереност.

За другите работи не ми се занимава да говоря и няма. Десислава е актуална. :)

 

Виж какво, въобще не възнамерявам да се впускам в спорове с всички вас и в тази тема, нищо че това й е предназначението. Казах си мнението по главния въпрос на анкетата- достатъчно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пред свършените факти че концерт няма, няма и да има, е лесно да се правиш - то не само ти, де, цялата агитка всъщност - че уж не сте били сигурни, и уж сте и били свикнали на обещанията и тн, ама миналата година на празните и приказки друга песен пеехте. То и по принцип - Фатмето все уж има големи самостоятелни хитове в кокошарника, ама когато и тя самата каже как не и се получавали нещата, почвате да се съгласявате, че не, никога не сте твърдяли че някой от нарочените и за хит бози била такъф, видиме ли ние.

 

А колко е актуална табуретката си личи прекрасно от бланката с хонорарите ;) актуалните имат далеч по-раздута цифра с/у заглавието си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно!! Къде са хитовете от последните 5 години, кои са концертите й, кое реалити спечели, колко гледания направи, кои големи медии писаха за нея, колко класации спечели? Аз не виждам АБСОЛЮТНО НИКАКВИ УСПЕХИ?

 

Единственото което двамата тролите е че имала някакви частни партита и някакви участия някъде си, нито някой е ходил, нито това може да топли някой, една Рени има 100 участия за миналата година..

 

Феновете на Деса постоянно ви затапяват с успехи и постижения вие не може 2 неща за Кама да посочите..

Ох добре ,че Деса спечели едно риалити, че на всички останали беше вечно избутвана я от мангалката Софи ,я от жената на Здравко , я от Дивна . Защо тогава не спечели едно риалити ???

Къде е концерта на Деса ? Нали щеше да прави такъв , къде са и наградите - 5 награди на кръст , къде и е хонорара , дори не влиза в топа на Пайнер по хонорари , а за участия да не говорим . Или няма , или са празни .

Рени има 20 участия за миналата година , отново лъжа . Явно си свикнал да боравиш с лъжи .

На тебе няма какво да ти се доказва , ти си в този форум за да създаваш напрежение , от една година си хванал Десовите , само и само да солиш. Те ако са умни ще се разграничат от теб , а не да пищят като ощипани защо целия форум мрази Деса . Ти си една от главните причини .

На такива като теб никакво обяснение ,само мачкане .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв концерт на Деси Слава? Такъв никога не е насрочван.Имаше такава ИДЕЯ, нищо конкретно. Още повече, че тя имаше такъв с Азис, който събра много хора и то извън Пайнер. След това този с МАД сикрет. Да не говорими за другите реалити формати за ПЕЕНЕ! Да си жури на музикален формат е най-голямото признание.

Камелия НИКОГА не е имала такъв и няма да има.

 

ПП Сашо, това за участията на Рени го взех като информация от тук!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тихичко за концерта, че вашта гарга какво ли не обеща..Арена хитове и ротация.А то дъното забила😃

 

Муахахахаххахахаааааааа, просто, смях в залата. Скрий се ти някъде, "фено" на табуретката, че не знам коя от двете е известна като толкова лъжливо офчарче, че чак редовните и фенове си я знаят каква е и преди пет поста точно се включиха на обяснителен режим с вода от поредните далечни знайни и незнайни кладенци.

 

Но ми харесва иначе жалките опити на трибуквието да изкарат концерта на Василка като общ с Фатмето, също, няма такъф смях.

 

А това да си жури на музикално предаване по ТиВито, и то в сигурно най-слабия от всички възможни сезони на всичките тия простотии, спря да е престижно в момента, ако изобщо е било естествено, в който Отварачката се правеше на голяма разбирачка, оттам нататък за какво да си говорим по тая тема? Още повече че в момента в тия предавания чалга няма изобщо, грам цент и хич даже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...