Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е, слушайте го "вълшебният" глас на Деса. Направо я спрях от яд като видях, че нейният глас не се чува и отдолу си върви Стоя. Дори не си е направила усилието, да си запише "Бела циганка" в студио, като Рени, а направо пуска на Стоя песента и крещи отгоре. Ама иначе глас, харизма, авторски песни, бля, бля.... :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Мдам, когато имаш толкова много вселенски хитове, преди, след и повреме на кокошарника, че се налага да врещиш върху кавъра на собствената ти песен, в която си нищо повече от беквокал ....

 

Тъжна картинка дори без да обръщаме внимание на пеенето - пълен потрес.

 

И браво на организаторите че предвидли сцена, способна да издържи тоя тонаж ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче много извъртате нещата. Клиповете са снимани отзад и създават впечатлението за скука и заспала публика, а няма такова нещо в другите видеа от същото събитие.

 

Даже пубиката пее с нея, след всяко изпълнение - бурни аплодисменти. Какво лъжете пак?

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на концерта във Варна ми бутахте видеа снимани на първия ред между 50 крещящи деца. Това обаче не направи концерта по-посетен от 300 души. Не направи провалът пайнерски по-малко чутовен. Не направи срамът по-малко брутален. Аз съм само на 20 метра от първия ред и Деса изглежда максимално жалка. Само някакви си 20 метра встрани и всичко става до болка комично. И съм точно срещу децата, които уж крещят от първия ред насреща ми. Виждате ли колко им е крещенето? Нула, пресечена дори е днес Фатме. Това е жалката истина за нея днес и във Варна и във Видин и в "Армеец арена" в уж различната и космополитна София.

 

В събота ще видим как е Глория на панаира в Лом.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да нажежим страстите:

 

Десслава - Гледай да не бъркаш - 4 041 881 гледания / 13.06.2017

 

Камелия и Гъмзата - Дразни ме - 4 042 143 гледания / 18.07.2017

 

Да видиш ти, какво подходящо място да се публикува такъв тип информация... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Йей, 2002ра, смях у залата, ти оттогава ли не си показвал носа от бедрума?

 

Това за липсата на хит от 2002-ра насам е второто най-дълго използвано клише във форумите, след другото, че Камелия не може да пее. Знаеш ли как им вярват сляпо на тези изгъзици? Ама как им се ще да са истина, истина, истина.... и се побъркват от кеф, когато го прочетат. Само не ми е ясно какво трябва да е правила от 1997 до 2002 година Кама и какви тупалки е правила, че да я държат актуална и със завидна заетост за свободно блуждаещ елемент без музикална компания зад гърба си в 2017 година, за да им излезе схемата? И не ми е ясно, щом твърдят така горещо тези клишета повече от 15 години, как Кама не е била №1 в същите 5 години? Щото е Нелина има "Бял мерцедес", и Тони Дачева има "Бедни и богати" и всеки от онова поколение има по нещо знаково, но днес ги няма никакви в новата конюнктура. А Кама е в топа и то твърдо в него, а с това "Дразни ме" направо им разби кратуните на същите тролещи и за последната мантра - за трафика в нета.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но някак в това постно лято, с една песен направо си се настани където трябва. Дерзай, Кама избухна и то супер неочаквано.

 

нали,и аз това казвам,никой не е очаквал след 2002 ра да има поне малко популярна песен-за което да я поздравим,че сигурно ще чакате още 15 години хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре вървят нещата. Фатмишка под Кама - както е редно де....

 

да редно е след 15 години да извади нещо сносно ,та и с помощта на Гъмзата хахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да нажежим страстите:

 

Десслава - Гледай да не бъркаш - 4 041 881 гледания / 13.06.2017

 

Камелия и Гъмзата - Дразни ме - 4 042 143 гледания / 18.07.2017

 

Ама то повече от месец разлика във времето и 1 милион канал сравнен със 17 000.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то повече от месец разлика във времето и 1 милион канал сравнен със 17 000.

Хахах Десуна беше на 2 млн + като излезе Дразни ме, сметни как е мина, като бързия влак...

Link to comment
Сподели в други сайтове

тихо ма лельо,тихо ,че мирише устата на изпразнен бежанец...

 

 

много сте милинки като ви гледам как се кефите на нещо подобие на хит и как биете тъпана :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледай да не бъркаш 4 043 886

Дразни ме 4 053 134

 

 

10 хилки разлика само за 2 часа. Кама прави по 80к на ден , Десито едвам по 10. И то ако не беше в канала сигурнопи хиляда щяха да са и много :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...