Jump to content



Деси Слава vs Камелия - част 2


Kоя от двете предпочитате?  

219 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Песен , която не е пяла поне 7-8 години на голяма сцена и цялата публика реве , че чак и изпя песента .

Деса има ли подобно представяне ? Не :)

 

Разбира се, че има, заповядай:

 

 

 

"Питам се какво ми става... Зад гърба ми говориш цинично..." :3fdb8960598fa63e:

Златен хит, направен без компания, без Планета, без турнета... И най-сладкото- не е бил налаган на хората с години, но цялата зала се дере, та се къса... :1000 (33):

А после и актуален, нов хит, който ако през 2014 беше пуснат в Пайнер, Десислава можеше още през 2015 да се бори за Певица/Идол и Песен... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,7k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Разбира се, че има, заповядай:

 

 

 

"Питам се какво ми става... Зад гърба ми говориш цинично..." :3fdb8960598fa63e:

Златен хит, направен без компания, без Планета, без турнета... И най-сладкото- не е бил налаган на хората с години, но цялата зала се дере, та се къса... :1000 (33):

А после и актуален, нов хит, който ако през 2014 беше пуснат в Пайнер, Десислава можеше още през 2015 да се бори за Певица/Идол и Песен... :whistling:

Добре, че не я изпуснаха тук. Доста тежичка беше в този период :D :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че не я изпуснаха тук. Доста тежичка беше в този период :D :D :D

Еее как бе, точно тогава се беше вталила като за концерта, а после за Наградите си похапна дюнери и банички... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да не го повтаря и това лято :D :D :D

Мани, страх ме е да си представя какво ще пусне след "В друг живот"... :D

 

Да се върнем към темата- Камелия все пак си е за похвала, че успя да се задържи добре до 2011. Спомням си какъв интерес имаше към този проект, не знам какво й стана после...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани, страх ме е да си представя какво ще пусне след "В друг живот"... :D

 

Да се върнем към темата- Камелия все пак си е за похвала, че успя да се задържи добре до 2011. Спомням си какъв интерес имаше към този проект, не знам какво й стана после...

 

 

Критиката не прощава + напрежението от неуспешно завършилите бременности...

 

По това време имаше и една мн хубава балада, която май не реализира... Нищо не й пречеше да направи и ри-мейк на Няма да плача например...вместо това се чудеше какви нравствено-поучителни уроци да изнася, с коя колежка да се заяжда и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Критиката не прощава + напрежението от неуспешно завършилите бременности...

 

По това време имаше и една мн хубава балада, която май не реализира... Нищо не й пречеше да направи и ри-мейк на Няма да плача например...вместо това се чудеше какви нравствено-поучителни уроци да изнася, с коя колежка да се заяжда и т.н.

Много ми е жал за тези бременности, можеше поне детенце да си има... То още не е късно да си осиновят едно де, не знам защо не го правят... Но тяхна си работа.

Тя иначе пусна две сравнително забелязани парчета дори и след "Манастир", но някак си не успяха да станат големи хитове, а и тя само лъжеше, че ще ги клипира и после ги зарязваше... :1000 (29):

Най-големия шок за мен дойде с "Престъпно е"- хората и тогава я очакваха с нетърпение, но след слабото представяне имиджа й на актуална взе да рухва тотално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че има, заповядай:

 

 

 

"Питам се какво ми става... Зад гърба ми говориш цинично..." :3fdb8960598fa63e:

Златен хит, направен без компания, без Планета, без турнета... И най-сладкото- не е бил налаган на хората с години, но цялата зала се дере, та се къса... :1000 (33):

А после и актуален, нов хит, който ако през 2014 беше пуснат в Пайнер, Десислава можеше още през 2015 да се бори за Певица/Идол и Песен... :whistling:

Нищо общо ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо общо ...

Ти сравняваш звук и сцена сред тълпата в една сравнително малка и спортна зала с НДК...

Публиката почна да пее Някой ден още преди Деса, а на Две сърца без да пита има ли луди и дали ще пеят с нея, само подаде микрофона и залата пееше.

 

Спрете вече да принизявате едната за сметка на другата. Всяка си има публика и хитове.

Досега обаче не помня дори и Преслава да е имала само нейни песни номинирани за Песен на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо общо ...

Щом казваш... :whistling:

 

Ти сравняваш звук и сцена сред тълпата в една сравнително малка и спортна зала с НДК...

Публиката почна да пее Някой ден още преди Деса, а на Две сърца без да пита има ли луди и дали ще пеят с нея, само подаде микрофона и залата пееше.

 

Спрете вече да принизявате едната за сметка на другата. Всяка си има публика и хитове.

Досега обаче не помня дори и Преслава да е имала само нейни песни номинирани за Песен на годината.

Ние ако тръгнем да се замисляме какви неща не са имали другите и в кои Деса е била първа, ще стане забавно... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да , ще стане забавно . Давай да се смеем . Ама да не на тебе , че вече си скучен/а/о :D

 

Колкото и номинации да е имала за песен, Камелия е с повече награждавани песни , за песен на годината . Факт :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да , ще стане забавно . Давай да се смеем . Ама да не на тебе , че вече си скучен/а/о :D

 

Колкото и номинации да е имала за песен, Камелия е с повече награждавани песни , за песен на годината . Факт :)

Сори, не мисля да си губя времето... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да , ще стане забавно . Давай да се смеем . Ама да не на тебе , че вече си скучен/а/о :D

 

Колкото и номинации да е имала за песен, Камелия е с повече награждавани песни , за песен на годината . Факт :)

С 3 награди за песен е и то напълно заслужени, никой не й ги оспорва. И Джена и Преслава са с толкова май. Ивана и Глория и те имат по 2-3.

Деса има само 1 за песен, но има 3 за Певица на год, 3 за албум и т.н.

Никой не казва, че Кама е в Б група била, но така и не се научихте, че Пайнер-а винаги е държал певиците на год да са пеещи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От къде са и 3те награди за албум и певица ? От кои награди ?

Ох...я си пусни Приказен сън, прекрасна песен и стига заяждания.

 

Ези-тура е албум на НФ и на Хит Коктейл, после Мистерия е на НФ

Певица е на Хит Коктейл 2000 и 02 на НФ и Планета

Link to comment
Сподели в други сайтове

Амин :wacko:

Камелия взривява клубовете точно както ги взривява от години и Галена, както ги взривява Преслава, Джена и т.н.

"Само за теб мисля аз, а ти си долен/гаден педераст" или "Помня казваше ти, че отзад не боли" хич не е изпростяване на ниво Кали, Емануела и т.н.

 

Мисля че е твърде повърхностно да обобщаваш цялото сценично представяне през годините на Камелия, базирайки се на един, два лафа, пуснати през годините. Не казвам, че Камелия няма изцепки, разбира се, че има... не една и две. Но специално за участията си, е бомбастична! И тия изразчета си ги знаете масово само тук, понеже си нямате друга работа явно, но Камелия веднъж не съм я видял на участие да седи в нечий скут, да ръга банкноти в деколтето, да се кълчундри боса, да подвиква като дива селянка (Кали, Галена, Емануела), или да се чекне като загорял миндил (Емануела и Галена)... Така че не ми давай за пример точно Галена, ибъти му и звездния й статут. Ай сиктир :D

 

И мисля, също така, че е проява на лош вкус да се коментират неуспешните бременности на една жена, която и да би била тя... Това са неща, които нас не би трябвало да ни засягат... ;)

 

 

Камелия е била фактор, фактор е, и ще продължава да бъде, независимо от обстоятелствата... до тогава, до когато вълнува хората и пълни клубовете. Точка, край.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези на Деса не спряха с фалшивите регистрации, до вчера имаше два гласа, днес 50.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...