Jump to content



Полицията откри стая за продажба на наркотици в дискотеката на Константин


Препоръчани коментари

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Няма дискотека в която да не се вършат подобни мизерии. Повече от ясно е, че конкурентен клуб прави проблема.

 

Така се го написал, все едно го оправдаваш. Все едно няма нищо нередно в това. И после що нещата вървят на зле. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така се го написал, все едно го оправдаваш. Все едно няма нищо нередно в това. И после що нещата вървят на зле. :mf_surrender:

Ами не го оправдава, но си е така. Плаза от 3-4 години е най-добрата и оборотната дискотека в Студентски град и е нормално да им изпращат от конкурентните дискотеки полиция за наркотици. Това даже човек, който не е ходил го знае (като мен например :D ) Но Плаза не е единствената, нито първата, нито пък последната. Така че сега разбирам и защо е толкова спокоен Наркотин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият губещ от съсредоточаването на клубната дейност в "Чалга таун" на София, са клубовете извън студентски град. Това са" БИАД", "Планета Пайнер клуб", "Котон" и "Син сити", а вече и клуба на бай'Ветко в "японския". От това, което гледах в новините разбрах, че Коцето е силно изненадан, дори ми се видя доста паниран от факта, че не е сработила системата за ранно предупреждение от ченгета. Това значи, че неговите информатори или не действат или са прескочени на много високо ниво. Ако е посредното, това е поръчка са бъде сготвен. "Плаза" вече има неблагонадеждно реноме и сега всички очи на полицията , ще са вперени в тази кръчма. Коцето вече не е онзи ербап, какъвто го раздаваше до побоя на онзи младеж преди месец в " Плаза". Днес ми се видя доста сериозен и дори страхлив, в сравнение с първия си коментар от оная вечер. Само като каза, че той бил само един скромен изпълнител, който пътувал много из страната и не можел да контролира какво става в кръчмата му, за мен вече е ясно, че са го смачкали. Кой го сготви обаче? Това е въпроса....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият губещ от съсредоточаването на клубната дейност в "Чалга таун" на София, са клубовете извън студентски град. Това са" БИАД", "Планета Пайнер клуб", "Котон" и "Син сити", а вече и клуба на бай'Ветко в "японския". От това, което гледах в новините разбрах, че Коцето е силно изненадан, дори ми се видя доста паниран от факта, че не е сработила системата за ранно предупреждение от ченгета. Това значи, че неговите информатори или не действат или са прескочени на много високо ниво. Ако е посредното, това е поръчка са бъде сготвен. "Плаза" вече има неблагонадеждно реноме и сега всички очи на полицията , ще са вперени в тази кръчма. Коцето вече не е онзи ербап, какъвто го раздаваше до побоя на онзи младеж преди месец в " Плаза". Днес ми се видя доста сериозен и дори страхлив, в сравнение с първия си коментар от оная вечер. Само като каза, че той бил само един скромен изпълнител, който пътувал много из страната и не можел да контролира какво става в кръчмата му, за мен вече е ясно, че са го смачкали. Кой го сготви обаче? Това е въпроса....

 

Котън е в Студентски град и си е пълна. Харесва ми повече от прехвалената Плаза.

Личи си, че е разчистване на територия. Всички кръчмотеки са и наркотеки, но Плаза винаги ми е била най-долна в това отношение... Там някак не се и крият.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама той синчето и интервю дал точно в деня на нахлуването в "Плаза"? :roll1: Коце, с този не можеш да се бориш....

 

 Милионерският наследник Вълчо Арабаджиев: Искам да се реализирам като отделна личност без опеката на нашите

 

19-годишният син на Ветко и Маринела Арабаджиеви.... колеж “Льо Розе”..... университет в Лондон..... международна бакалавърска диплома IB. Владее английски, френски и испански.... Байрон, Лермонтов...... и накрая клуб "МЕГАМИ".

 

И пояснява: “Не парадирам с финансовите възможности на родителите си, нито подценявам постигнатото лично от мен.” Приятели изброяват добрите му страни: трудолюбив и любознателен, интересува се от много неща и буквално се стреми да научава всеки ден нещо ново. Перфекционист и към себе си, и към другите, затова един от страховете му е да не се провали в нещо. Голямата му мечта е “да се реализирам като отделна личност без опеката на нашите”. Сега Вълчо се радва на резултата от новия си проект - дискотеката “Мегами”, която откриха с негови партньори преди две седмици в хотел “Маринела”. Мотивиран е да направи “Мегами” най-добрата дискотека в България, затова е събрал екип от големи професионалисти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият губещ от съсредоточаването на клубната дейност в "Чалга таун" на София, са клубовете извън студентски град. Това са" БИАД", "Планета Пайнер клуб", "Котон" и "Син сити", а вече и клуба на бай'Ветко в "японския". От това, което гледах в новините разбрах, че Коцето е силно изненадан, дори ми се видя доста паниран от факта, че не е сработила системата за ранно предупреждение от ченгета. Това значи, че неговите информатори или не действат или са прескочени на много високо ниво. Ако е посредното, това е поръчка са бъде сготвен. "Плаза" вече има неблагонадеждно реноме и сега всички очи на полицията , ще са вперени в тази кръчма. Коцето вече не е онзи ербап, какъвто го раздаваше до побоя на онзи младеж преди месец в " Плаза". Днес ми се видя доста сериозен и дори страхлив, в сравнение с първия си коментар от оная вечер. Само като каза, че той бил само един скромен изпълнител, който пътувал много из страната и не можел да контролира какво става в кръчмата му, за мен вече е ясно, че са го смачкали. Кой го сготви обаче? Това е въпроса....

КотЪн си е в чалгатаун, Син сити го затвориха... И тези клубове по центъра са като в студентски - и са пълни, и не са, зависи от деня и много други неща. Все пак не цяла СФ е в студентски, така че ако един клуб е добър, не може друг да му попречи. Аз не знам какво стана и с това Exchange, там пускаха друго, но то се вижда, че клубовете са си предостатъчно, наблъскани са в един ареал и няма нужда от повече.

В България няма никакъв контрол. Наркотици има навсякъде. И пловдивската Планета така преди години заради такива неща я затвориха. Да не говорим по Слънчев бряг и т.н. В тия дискотеки има цели складови помещения, е*ални стаи и не знам си какво. Някои хора наистина падат от Марс.

Тези спец акции ми се струва, че са проформа. Или поръчани от конкуренция, или от самият Константин за малко черен пр - няма да се учудя, той няма скрупули.

Иначе ако всичко си е резонно и полицията свърши малко полезна работа, няма да знам с коя ръка да се прекръстя. Но по-скоро си мисля, че Коцьо ще излезе невредим благодарение на връзките си. Искаш акции, пари, клубове - ето ти. Провален живот. Евала на Райна, че го разкара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно не знам. Задължително ли е?

Не е задължително, но е препоръчително, когато тръгваш да се вайкаш за някого, че го е загазил ;)

 

 

Ама той Константин има нищожна част от Плаза, тези с по-големата част собственост са важни :whistling:

Но Константин ще го отнесе, и нека. Не е редно това. Две деца, страхотна жена.. Какво му липсва? :mf_surrender:

Коя е тъщата на Константин?

Да, може и неговият пай да е по-малък, но като цяло именно Константин е лицето, имиджа на "Плаза" и е нормално той да го отнесе, ако изобщо някой ще отнася нещо де.

 

Иначе тъщата на Константин, майката на Надето, е небеизвестната Кристалина Георгиева от ГЕРБ, европейски комисар и кандидат-председател на Европейската комисия за следващия мандат (неслучайно НДК в момента се реконструира като конгресна зала - домакин за международни дипломатически срещи и заседания). През 2010-та получава наградите за комисар на годината и за европеец на годината. Щом успешно се е справяла с управлението на кризи в целия ЕС, какво остава за някаква си чалготека и хубавия й зет. Каква ирония на съдбата просто...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристалина е майка на бившата му Деси, с която е бил преди Райна. На Надя майката е психоложка.

 

Иначе не мога да се съглася, че щом "навсякъде е така" трябва да си затваряме очите и полицията да бездейства. Може да е един от многото случаи, но нека поне тези престъпници си получат заслуженото, пак е нещо! Не може така да се разсъждава - "Ами то навсякъде е така, голяма работа". С това мислене за никъде не сме.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кристалина е майка на бившата му Деси, с която е бил преди Райна. На Надя майката е психоложка.

 

Да и аз това намерих.

 

Име: Десислава

 

koceto_kristalina_desi_400.jpg

 

Продължителност на връзката: 6 години

Начало на връзката: Десислава е дъщеря на еврокомисаря Кристалина Георгиева. С Коцето се запознават в гимназията. Тя е на тринадесет, а той на шестнадесет години. Двамата са луди глави и зарязват бившите си гаджета, за да бъдат заедно.

"Бяхме много бедни и двамата и гонехме трамвай номер 20, за да стигнем до училище. Не е вярно това, което пишат жълтите вестници, че Кристалина не ме е искала за зет. Напротив, до ден днешен сме в прекрасни отношения." По покана на майка й двамата заминават за САЩ. След това Коцето влиза в казармата, но влюбената Деси не спира да мисли за него и го чака да се върне. Разделят се заради зараждащата се кариера на бъдещия певец. Без скандали. Извън клишето успяват да си останат приятели и до днес редовно поддържат връзка.

Причини за раздялата: Константин стартира кариерата си и двамата не могат да си обръщат достатъчно внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е задължително, но е препоръчително, когато тръгваш да се вайкаш за някого, че го е загазил ;)

Да, може и неговият пай да е по-малък, но като цяло именно Константин е лицето, имиджа на "Плаза" и е нормално той да го отнесе, ако изобщо някой ще отнася нещо де.

 

Иначе тъщата на Константин, майката на Надето, е небеизвестната Кристалина Георгиева от ГЕРБ, европейски комисар и кандидат-председател на Европейската комисия за следващия мандат (неслучайно НДК в момента се реконструира като конгресна зала - домакин за международни дипломатически срещи и заседания). През 2010-та получава наградите за комисар на годината и за европеец на годината. Щом успешно се е справяла с управлението на кризи в целия ЕС, какво остава за някаква си чалготека и хубавия й зет. Каква ирония на съдбата просто...

хахахахахахахахахха

Преди да се правиш на отворен/а си проверявай информацията :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпо, че в такива случаи се задържа управителя! Наясно съм, какво означава "управител", но в повечето е случаи, както и в този е просто бушон, който да изгърми при такава ситуация. Невъзможно е някой да има стая пълна с наркотици в клуба ти и ти да не знаеш.

 

Това, че чалгата и наркотиците са вързани е пълна глупост. Дилърите продават най-много в оборотните кръчми в случая това са чалготеките. Ако утре чалгата умре може й на концертите на Лили Иванова да си направят пазар.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъпо, че в такива случаи се задържа управителя! Наясно съм, какво означава "управител", но в повечето е случаи, както и в този е просто бушон, който да изгърми при такава ситуация. Невъзможно е някой да има стая пълна с наркотици в клуба ти и ти да не знаеш.

 

Това, че чалгата и наркотиците са вързани е пълна глупост. Дилърите продават най-много в оборотните кръчми в случая това са чалготеките. Ако утре чалгата умре може й на концертите на Лили Иванова да си направят пазар.

Да, хич не са вързани, затова във всяка втора чалга песен се пее къде завоалирано, къде директно, за "бело", "брашно" и сие...

 

Съмнявам се да има сред младите чалга изпълнители някой, който да не шмърка порядъчно... И това е станало част от живота и творчеството им... И го налагат на последователите си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин: Утре могат да кажат,че сме клетка на джихадисти!

 

Защо е толкова паниран и неспокоен? :1000 (29):

Еми сигурно защото, както вече писаха в темата, е мафиотско разчистване на сметки и този път едри риби са решили да го пържат. По подобен начин Бойко Борисов по време на първия си мандат разчистваше членовете на конкурентните групировки с показните си операции с малоумни имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, как не те е срам да пишеш в тази тема под какъвто и да е предлог...

 

Аз преди 4-5 месеца писах ли за стаичката на друсане в Плаза ... Ти подиграваше ли ми се и с иронизиращи емотиконки, че си бил в нея и нямало такива стаички... Сега лъснаха и в ефир.

 

Стана като онова с интервю с Камелия от 2003 май...

 

 

Славчо пак излезе прав. Затова имам претенция, че съм по в час от повечето пишещи тук ; )

 

Взе да ти става навик всеки път да си в грешка при спор с мен. Трябва вече където пиша, да те е срам да отговаряш.

 

 

 

А такива стаички има почти навсякъде. Къде са вип, къде не са. Далеч не служат за продаване, ами за друсане

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее, как може вечно всезнаещият и открехнатият по всички теми Фокс да е назад с информацията! Край, реномето му на чалга информатор е съсипано! :3fdb8960598fa63e:

 

Аз съм свидетел как Преса е поемала кокаина в носа си. С очите си съм го видял. В стаичката за друсане в Плаза!!!!

 

Мисля, че последните месеци обаче се е осъзнала. Съдя по визия, настроения, проекти и обкражение.

Стаичка за друсане? И ще те пуснат точно теб вътре? :1000 (29): Много ти се ще да си близо около тях, че да се индентифицираш като някакъв герой тук, но не става. И защо трябва да има стаички за друсане в заведенията? Такава си има във ВИП Брадър още от времето на Ицо Хазарта. Ама в кръчмите за какво? Те си се друсат някъде по масите и не се притесняват. С Илиян беше същото и не случайно го пребиха в днешният "Планета Пайнер клуб" на "Мария Луиза", че не си плащаше на дилърите дрогата. Няма да се пиша доста информиран, но Преса излезе в едно настроение от Брадъра и влезе пак с друго. Дрогата не прощава, когато настъпи криза.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много моля, темата не е да обсъждаме Фокс, а Константин.

В случая стаичка и Фокси са тясно свързани :whistling:

 

А и давам пример, че той във всяко отношение е така. не пише квото мисли или квото вижда, а квото му изнася.

 

Аз от кога ви говоря за тази стаичка питам.

 

Да се радва Коце, че видеоклипове не са наизлязли как се друса вътре и как почти всяка вечер информира през час , че отивал да зареди батерията в стаичката. Ама не - по телефона с жена си говорел вътре. За това била пригодена. Умрях от смях

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се радва Коце, че видеоклипове не са наизлязли как се друса вътре и как почти всяка вечер информира през час , че отивал да зареди батерията в стаичката. Ама не - по телефона с жена си говорел вътре. За това била пригодена. Умрях от смях

 

Няма такъв олигофрен, честно. Надявам се да ги гонят и съдят ДО ДУПКА - него и всички други намесени!! Такива боклуци само това заслужават - да гният в пандиза. Децата му като пораснат и като тръгнат по "стаичките" как ще се чувства той като родител? Боклуци такива....

 

И като знаеш, че си на**ан яко, се скриваш в миша дупка и поне не даваш интервюта. Разбира се ако имаш грам съвест и не си крайно нагъл.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се радва Коце, че видеоклипове не са наизлязли как се друса вътре и как почти всяка вечер информира през час , че отивал да зареди батерията в стаичката. Ама не - по телефона с жена си говорел вътре. За това била пригодена. Умрях от смях

ОК! Очевидно си бил ти да ни просветлиш, а Цветан увъртал. Нека го зарежем него, изложил се е според теб. Защо вместо да пишеш тук и да ни "информираш", не информира полицията като й доставиш цялата информация която имаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК! Очевидно си бил ти да ни просветлиш, а Цветан увъртал. Нека го зарежем него, изложил се е според теб. Защо вместо да пишеш тук и да ни "информираш", не информира полицията като й доставиш цялата информация която имаш.

Да не съм путка, че да подавам аз сигнали. Има си полиция. Да си вършат работата. Аз като потребител на марихуана, не бих си и помислил да ставам ухо и да провалям чужди животи. Потребителите са виновни. Гледали сте много новини, но от другата страна нещата имат друг облик

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин: Утре могат да кажат,че сме клетка на джихадисти!

 

Защо е толкова паниран и неспокоен? :1000 (29):

 

Ами неспокоен е, защото вече знае кой го е сготвил. Не е утеха за него е, че олигарсите около ГЕРБ искат клубният бизнес да излезе от студентски град и да иде в техните клубове. Коцьо що е глупав да си мисли, че като е популярен, ще му се размине? Не знаех обаче, че групичката около Коцьо си докарва и странични доходи от дрога. Или поне не знаех до снощи, когато Григор Здравков от легия "Антимафия" в прав текст си каза, че бившият шеф на ГДБОП Станимир Флоров, който е дясна ръка на кадровикът на ГЕРБ и държавата Цветан Цветанов е сложил ръка на доставките в студетски град и дори изхвърля от там Таки. Сега вече си обяснявам защо още във вечерта на акцията на ГДБОП, заедно с камерите на проправителствените телевизии пред "Плаза" бяха шефът на СДВР и градският Прокукрор на София. Да го кажа направо, че някои няма да ме разберат. ГЕРБ нахлува в студентски град и такива гниди като Константин им се спира тока на страничните доходи от дрога. Положението е много по-сериозно, отколкото предполагах оня ден. Да му е як гъза на Коцьо.

 

А иначе, така като развежда медиите в този будоар и обяснява как това е просто ниша за почивка до тоалетната, не се ли замисля, че хората видяха онова рафтче покрито със стъкло, че да се правят линийките по-лесно? Нема такъв идиот като Коцьо, да ви кажа. Даже сложил огледала на стената над рафтчето, че като шмръкнат да се погледат в огледалото, за да си почистят около носа, че да не ги видят хората, след като се върнат в заведението. Дори столчета тип "щъркелчета" слижил, че да има къде да седят, ако не могат да стоят на краката си. Тя глупостта и простотията ходи по хората. Това е всеизвестен факт....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...