Jump to content



Полицията откри стая за продажба на наркотици в дискотеката на Константин


Препоръчани коментари

Константин: Ще оцелея, няма да ме сринат

 

Фолкпевецът Константин не е сигурен дали зад полицейската акция в дискотеката му и обвиненията, че там се пласират наркотици, стоят нелоялни конкуренти, но ако е така, ефектът е обратен на очаквания.

В интервю за новия брой на списание Story собственикът на Plazza е категоричен, че и този път ще се справи и няма да позволи на никого да го срине.

"Ситуацията е неприятна, но няма да успеят да ме сринат. Когато си убеден в правотата си, с чиста душа, няма как да те сринат. Колкото и пъти да сме имали възможност да реагираме малко по-остро, да нападнем и ние, аз винаги съм казвал на моя кум – нека ние се отнасяме с добро, и ще видиш, че нещата ще вървят много по-добре. Вярно, по-бавничко, ще ни се подиграват даже, но рано или късно истината излиза на бял свят и Господ те възнаграждава да живееш щастливо, усмихнато... Ако тръгна да правя мизерии на някого, как бих спал, как бих живял спокойно, как бих се усмихвал на жена ми? Само с добро се успява, колкото и нелепо да звучи на хората. Доброто е правилният път", обяснява с усмивка Константин.

Още от откровенията на фолк певеца можете да прочетете в новия брой на списание Story, който е на пазара от 19 април

 

Колко е хрисим и добър. Сладур! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 114
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Константин: Ще оцелея, няма да ме сринат

 

Фолкпевецът Константин не е сигурен дали зад полицейската акция в дискотеката му и обвиненията, че там се пласират наркотици, стоят нелоялни конкуренти, но ако е така, ефектът е обратен на очаквания.

В интервю за новия брой на списание Story собственикът на Plazza е категоричен, че и този път ще се справи и няма да позволи на никого да го срине.

"Ситуацията е неприятна, но няма да успеят да ме сринат. Когато си убеден в правотата си, с чиста душа, няма как да те сринат. Колкото и пъти да сме имали възможност да реагираме малко по-остро, да нападнем и ние, аз винаги съм казвал на моя кум – нека ние се отнасяме с добро, и ще видиш, че нещата ще вървят много по-добре. Вярно, по-бавничко, ще ни се подиграват даже, но рано или късно истината излиза на бял свят и Господ те възнаграждава да живееш щастливо, усмихнато... Ако тръгна да правя мизерии на някого, как бих спал, как бих живял спокойно, как бих се усмихвал на жена ми? Само с добро се успява, колкото и нелепо да звучи на хората. Доброто е правилният път", обяснява с усмивка Константин.

Още от откровенията на фолк певеца можете да прочетете в новия брой на списание Story, който е на пазара от 19 април

 

Колко е хрисим и добър. Сладур! :Vishenka_05:

 

Още малко ще го пратим в манастир Коцето, толкова добра душа има, че не се вписва в този зъл свят.

Очаквам скоро да обясни как след скандала дискотеката е по-посещавана и да се пукнат от яд всички :3fdb8960598fa63e:

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Този престъпник защо още не е закопчан и не е в ареста, а ще ходи да пее в Лондон? Бахти нелепата държава сме, братче....

 

Не е той заловеният на място, а управителят на клуба и част от охранителите. За да влезе Кокаинчо, трябва да се докаже, че в случая има организирана престъпна група под негово ръководство. А това е много трудно за доказване и се случва, само когато някой от хванатите пропее с цел, да си намали крайната присъда, която в случая е от 5 до 8 години. Обаче, ако пропее примерно управителя и се заведе нов заявителски материал, но по друг член, за организирана престъпна група, тогава наказанието скача от 8 до 15 години за изпълнителите, а за организаторът Коцьо от 15 до 20. И така вместо управителят да лежи 8-15, ще се размине с 5, от които ще отработи 2 и ще бъде вътре само 3 и то на лек режим, докато Коцьо ще е на строг такъв и няма как да е вътре по-малко от 12-13 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е той заловеният на място, а управителят на клуба и част от охранителите. За да влезе Кокаинчо, трябва да се докаже, че в случая има организирана престъпна група под негово ръководство. А това е много трудно за доказване и се случва, само когато някой от хванатите пропее с цел, да си намали крайната присъда, която в случая е от 5 до 8 години. Обаче, ако пропее примерно управителя и се заведе нов заявителски материал, но по друг член, за организирана престъпна група, тогава наказанието скача от 8 до 15 години за изпълнителите, а за организаторът Коцьо от 15 до 20. И така вместо управителят да лежи 8-15, ще се размине с 5, от които ще отработи 2 и ще бъде вътре само 3 и то на лек режим, докато Коцьо ще е на строг такъв и няма как да е вътре по-малко от 12-13 години.

Нещо не ми е ясно. Значи той има участие в управата на дискотеката, нали е един от собствениците? Тоест в този обект има цяло отделно помещение, предназначено за употребата и/или разпространение на наркотични вещества, но тъй като той не е заловен на мястото при акцията, е невинен? Тоест ти си собственик на клуб, но не знаеш какво се случва там и нямаш нищо общо със същото...

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ми е ясно. Значи той има участие в управата на дискотеката, нали е един от собствениците? Тоест в този обект има цяло отделно помещение, предназначено за употребата и/или разпространение на наркотични вещества, но тъй като той не е заловен на мястото при акцията, е невинен? Тоест ти си собственик на клуб, но не знаеш какво се случва там и нямаш нищо общо със същото...

 

Не е собственик... не го слушай това - "моята дискотека" ... лице на заведението е :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е собственик... не го слушай това - "моята дискотека" ... лице на заведението е :)

 

Аз мисля, че има някаква част там...не е само рекламно лице.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо не ми е ясно. Значи той има участие в управата на дискотеката, нали е един от собствениците? Тоест в този обект има цяло отделно помещение, предназначено за употребата и/или разпространение на наркотични вещества, но тъй като той не е заловен на мястото при акцията, е невинен? Тоест ти си собственик на клуб, но не знаеш какво се случва там и нямаш нищо общо със същото...

 

Да, дебилско изглежда, но според нашият наказателен кодекс, отговорност не носят собствениците, а управителите или МОЛ - материално отговорните лица. Собствениците могат да го отнесат само, ако се докаже ОПГ. Иначе няма начин. Слагат си бушони за управители и са покрити. И Нолето е прав, Коцьо е миноритарен акционер, просто за цвят. Дали са му едни пари, за да им стане лице, защото е популярен. Пачките ги прибират други.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцкара е толкова хитър и изпечен, че дори НЕ МОЖЕТЕ да си представите.. Зад паравана на клоун, играе един много, много хитър Коцьо. :whistling:

 

Ако бе такъв хитрец, нямаше ченгетата да изнасят охраната му в насипно състояние, а медиите да го размвазват. Каквото и да прави, петното остава....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако бе такъв хитрец, нямаше ченгетата да изнасят охраната му в насипно състояние, а медиите да го размвазват. Каквото и да прави, петното остава....

 

Плаза е пълна..Коца го мести от единия в другия крачол..Върти пари и жени. За съжаление това е реалността.Никакви последствия няма да има, освен, че ще е много внимателен с дрогата там. Тия зрелищни акции на ГЕРБ са ясни като бял ден, имаше ги и преди, всичко е от днес за утре. Няма осъдени, няма съдебна система.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Плаза е пълна..Коца го мести от единия в другия крачол..Върти пари и жени. За съжаление това е реалността.Никакви последствия няма да има, освен, че ще е много внимателен с дрогата там. Тия зрелищни акции на ГЕРБ са ясни като бял ден, имаше ги и преди, всичко е от днес за утре. Няма осъдени, няма съдебна система.

 

Върти друг път. Нали му имам лайкната страницата у фейса от 2 години и гледам постоянно. Нема ли изпълнител - празно, та дрънка. В "Котън" е същата работа.

 

Цветко бе прав преди време дефинирайки студентски град - с певици зле, ама без певици още по-зле....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коцето точно никакви пари не върти, средно заможен човек е!

 

 

 

Иначе точно в тази стаичка не влизаха особено тези дето се имат за звезди, нали ако беше да съм ги снимал всичките как дросат! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...