Jump to content



Хонорари и участия


Препоръчани коментари

И аз не обичам участия. Преслава, Галена и Емилия са супер, но Анелия ми е кошмар да ида, а съм попадала 4 пъти не по мое желание... аз затова и толкова я мразя, това е единствената публична личност, която ми е толкова противна. Както и да е, мерите неизмерими неща. И разбира се, че се избиват хонорарите, кой е луд да работи на загуба само за да му пее някаква чалгарка. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е да има вход, но да си струва !!

 

Да дадеш 5 или 10 лв вход примерно за Преслава, Андреа, Яница, Галин не си струва, плейбек минимум 40 минути..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е да има вход, но да си струва !!

 

Да дадеш 5 или 10 лв вход примерно за Преслава, Андреа, Яница, Галин не си струва, плейбек минимум 40 минути..

 

Джуна също е на плейбек защо не си я споменал?

Фики, Анелия и др къде са?

Сега ще ми твърдиш че Джуна пее на живо ли? Точно преди месец и 10 дни съм бил на нейно участие и нямаше нито една песен на живо.

 

За хонорарите аз преди време споменах точно това написано в първият пост, но ченгето отново се опита да ме изкара лъжец и твръдеше че лъжа, а тъкмо бяха променили списъка и го имах.

Игнорирайте го това ченге виждате сами че от години гние в форумите, дори и на 40/50 годишна възраст пак е тук.. това не е нормално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джуна също е на плейбек защо не си я споменал?

Фики, Анелия и др къде са?

Сега ще ми твърдиш че Джуна пее на живо ли? Точно преди месец и 10 дни съм бил на нейно участие и нямаше нито една песен на живо.

 

За хонорарите аз преди време споменах точно това написано в първият пост, но ченгето отново се опита да ме изкара лъжец и твръдеше че лъжа, а тъкмо бяха променили списъка и го имах.

Игнорирайте го това ченге виждате сами че от години гние в форумите, дори и на 40/50 годишна възраст пак е тук.. това не е нормално.

 

И Джена бичи на плейбек, но не е на 100 % като тези, които съм изброил. Фики и Анелия и при тях плейбека не е пълен ..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинете, но има клипчета на Яница и не е 100 на плейбек. :)

 

Яница пее само една песен на живо и то от време на време и това е "Всичко чуждо пожелаваш".


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора те ВСИЧКИ са на плейбек... :mf_surrender: И тук таме някоя песен на живо, но това е рядко..А обикновенно има такива които не се препоръчва да пеят на живо, защото наистина се не търпи.. :mf_surrender: (Камелия)... и Анелия бих добавил-въпреки, че е талантлива, не може да си владее гласа и става страшно.. :mf_surrender: Джена също.

 

Има и друго-в клуб, въобще не се разбира на живо ли е не е ли. Като гледаме клипчетата-да, но на място не е така. Не казвам, че не трябва да се пее на живо, напротив, но нито собствениците на клупове го изискват, нито фирмата и те си правят каквото искат.

 

Преслава беше права и за това, че имат модерна техника, но не е настроена и изпълнителя нито е репетирал, нито нищо. Но това не е оправдание за 7000 за 1 час..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе на Глория бая клипчета съм гледал на плейбек, тя едни и същи песни си пее на живо.

 

Веднъж попаднах на участие на Цветелина, старата. Жената пя 100% на живо и то жестоко и НИКОЙ не я отрази, дори не погледнаха към нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахаххаха...видяхте ли тази статия?

 

http://www.blitz.bg/news/article/353380

Между другото, това са цифрите, които и аз знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

хахаххаха...видяхте ли тази статия?

 

http://www.blitz.bg/news/article/353380

 

Джена по-скъпа от Преслава и Галена, да бе да...1000%20(20).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джена по-скъпа от Преслава и Галена, да бе да...1000%20(20).gif

+ това не вярвам Галена да е колкото Андреа, а пък Цветелина Янева да е по-скъпа от Галена, Анелия, Алисия....не изглежда достоверно много

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е поне най-накрая разбрахме колко взима Кама-2500 Илюзиите свършиха. Фокса винаги дава линкове от тоя сайт и го приема за достоверен, така че спора ми с него приключи.

2500 :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако трябва да ги оценя като изява, интерес и удовлетворение на публиката, тоест истинската им стойност на пазара на чалгата, с най-висок трябва да е Галена. След това Фики и Галин, Тони Стораро и Джена. След тях Преслава, Алисия и Анелия. Старите кучета Глория, Ивана, Камелия, Деси Слава, Софи Маринова. И вече Емилия, Константин, Андреа и така нататък. Азис не ми е известно какво представлява в момента, той изобщо ходи ли по участия?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е поне най-накрая разбрахме колко взима Кама-2500 Илюзиите свършиха. Фокса винаги дава линкове от тоя сайт и го приема за достоверен, така че спора ми с него приключи.

2500 :roll1:

 

Е, и ти знаеш, че едва ли ѝ е толкова. Нолето ти каза в Търново колко са ѝ платили, има голям шанс информацията му да е достоверна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами честно казано може напълно реално да е толкова с отстъпките без Пайнер..В крайна сметка тя е в период на доказване, че "може и сама" и готова на всичко, само и само да има участия и хората да го виждат..Така, че едва ли много се пазари за цената..

 

А да не забравяме, че се мъкне с ония некадърници от Монтана и те са бая разход, едвали ще ходят за 30 лв на човек. :mf_surrender:

 

Има и друго нещо, самия факт, че медиите слагат Камелия с толкова нисък хонорар, говори за падане на имиджа й..А това се отразява на всеобщото мнение. КОйто прочете статията си казва, "о, тая колко евтино пее, явно доста е закъсала"..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, и ти знаеш, че едва ли ѝ е толкова. Нолето ти каза в Търново колко са ѝ платили, има голям шанс информацията му да е достоверна.

 

Колко са й платили тогава?

Link to comment
Сподели в други сайтове

djena-naij-skypoplatena-sred-chalgadjiijkite-krizata-udari-ostanalite-318985.jpg

 

Любимката на Митко Пайнера Джена вече е най-скъпоплатената фолк певица. Тя е вдигнала хонорара си на 6000 лева, съобщава в. „Всеки ден“.

 

Джена надминава досегашната фаворитка Преслава, която взима 5 бона за час пеене и то на плейбек.

 

Преди време добричлийката прибираше по 8000 лева на участие, но кризата удари както нея, така и цялата чалга гилдия. С 1000 лева по-малко получават Галена, Андреа, Анелия и Мария. В същото време Глория, Илиян, Ивана и Константин извиват глас срещу хонорар между 3000 и 3500 лева. Тарифата на останалите по-маргинални чалга изпълнители е по 2 бона, а Крум, Гергана, Тони Дачева и Нелина се навиват да забавляват подпийнали младежи и срещу 1000 лева. Понякога изпълнителките отпускат по още 15-20 минути отгоре аванта и пеят общо за час и нещо. Отделно към хонорара се добавят пътни разходи като гориво и нощувка в хотел, както за изпълнителя, така и за придружителите му. Някои от певците имат и промо оферти, които са почти на половин цена при първо участие в даденото заведение.

 

ТАРИФЕН ПЛАН

Джена - 6000 лева

Азис - 6000 лева

Преслава - 5000 лева

Цветелина Янева - 4500 лева

Галена - 4000 лева

Андреа - 4000 лева

Анелия - 4000 лева

Мария - 4000 лева

Алисия - 4000 лева

Ивана - 3500 лева

Глория - 3200 лева

Константин - 3200 лева

Илиян - 3000 лева

Камелия - 2500 лева

Емануела - 2300 лева

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яница пее само една песен на живо и то от време на време и това е "Всичко чуждо пожелаваш".

 

Ами то това да не ти е концерт пожелание? Яни прави ХИТОВЕ! Живо пеене да правят там Камелии, Ивани и тн.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора те ВСИЧКИ са на плейбек... :mf_surrender:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Някои хора просто не знаят на кой свят се намират и как всеки ден се излагат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Някои хора просто не знаят на кой свят се намират и как всеки ден се излагат.

 

Ами твоята 10 години и повече пя на 100% плейбек и сега реши да "пропее", но по-добре да не беше почвала...и тея 2500 лв за участие са и прекалено много..

 

Винаги съм казвал, че не е важно пееш ли на живо, А НА ПЪРВО МЯСТО ДА МОЖЕШ ДА ПЕЕШ!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами твоята 10 години и повече пя на 100% плейбек и сега реши да "пропее", но по-добре да не беше почвала...и тея 2500 лв за участие са и прекалено много..

 

Винаги съм казвал, че не е важно пееш ли на живо, А НА ПЪРВО МЯСТО ДА МОЖЕШ ДА ПЕЕШ!!

 

Пхахахаха, още още, още! :clap: Рядко се случва да прочета такива глупости в една вечер. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пхахахаха, още още, още! :clap: Рядко се случва да прочета такива глупости в една вечер. :roll1:

 

 

Не се прави, че ти е забавно...Нещата изобщо не вървят както очакваше..С тая новина за нисък хонорар се сложи капака на всичко.. Само за 6 месеца се срина напълно твоята. За 2500 лв хонорар, че то взимаше повече, като делеше с Пайнера.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се прави, че ти е забавно...Нещата изобщо не вървят както очакваше..С тая новина за нисък хонорар се сложи капака на всичко.. Само за 6 месеца се срина напълно твоята. За 2500 лв хонорар, че то взимаше повече, като делеше с Пайнера.. :mf_surrender:

 

Пхахахаха, няма нито един тук, който да повярва дори със затворени очи на глупостите ти, особено като гледа как няма разлика между моята бланка и твоята.

 

Говори си, вкара си чутовен автогол с тази тема. Да не съм те предупредил, да ти правя компромис. Но сега си раз-ма-зан! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...