Jump to content



Хонорари и участия


Препоръчани коментари

Абе как Камелия ще е напуснала..тече спор с Пайнера и ще я предлагат в каталога без тя да иска?? Айде стига глупости... :mf_surrender: Ти ни взе за балами..

 

А за Деси Слава..че хонорара й е перфектен, при положение, че миналото лято Деси Слава беше супер неактуална, тепърва ще набира скорост. Деса години наред не беше сред топ актуалните, няма как изведнъж да я направят колкото Преслава..

 

А Мара е смешната, че е на 6000 а сигурно няма никакви участия..Дуеш се, че Кама е на 5500 а Мара е на 6?!! :ЛД

За Мария някой беше писал, че нарочно е сложила тази цена. За да има по-малко участия, нали по едно време ги отказваше.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо не на 10 000? Направо ще ме спукате от смях с мечти. Те едвам вървят с промоциите до 4000-5000, а те за нагоре мислят.... :roll1:

 

Никой не си намалява умишлено никакви участия. Сваля се хонорара, за да станат повече....

Написах го, спрямо линка който е дал автора на темата. При теб цените са малко по-различни?!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава с ДДС е на 8400 плюс другите разходи е най-скъпата ни бг звезда от чалгата...........

 

А как ще намеря някоя фактура на Преслава и как тук ще има масови самоубийства? Натам май вървят нещата ми се види.... :1000 (29):

 

 

Написах го, спрямо линка който е дал автора на темата. При теб цените са малко по-различни?!

 

Колко да са различни? Половин година разлика. Повечето са едни и същи. Само на места има по 500 лева разлика и има добавено промо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как ще намеря някоя фактура на Преслава и как тук ще има масови самоубийства? Натам май вървят нещата ми се види.... :1000 (29):

 

На тебе повече никой няма да повярва за всичко свързано с фактури, документи и цени!! Така, че ако искаш и акта за раждане на Преслава ни донеси, пак ще е фейк.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тебе повече никой няма да повярва за всичко свързано с фактури, документи и цени!! Така, че ако искаш и акта за раждане на Преслава ни донеси, пак ще е фейк.. :mf_surrender:

 

Всъщност, ти не разбираш ли, че с тази бланка потвърждаваш истинността на моята на 1000%? :roll1: Трябва да ти благодаря за глупостта, да го направиш. :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как ще намеря някоя фактура на Преслава и как тук ще има масови самоубийства? Натам май вървят нещата ми се види.... :1000 (29):

Колко да са различни? Половин година разлика. Повечето са едни и същи. Само на места има по 500 лева разлика и има добавено промо...

То е ясно, че понякога, често дори, се смъкват цени. Но да, сега забелязах и двата линка.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е ясно, че понякога, често дори, изпълнителите смъкват цени.

 

Цени се смъкват и качват само, когато проуцент и изпълнител седнат на маса и си кажат какво искат от общия бизнес. Така работи чалгата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цени се смъкват и качват само, когато проуцент и изпълнител седнат на маса и си кажат какво искат от общия бизнес. Така работи чалгата....

А мога ли да те попитам, Траяна изобщо във фирмата ли е вече? Защото се говореше, че е напуснала, а тука виждам, че в листа с участия за 2015 фигурира. Може би е малко извън темата, но щом ценоразписа е актуален към днес...

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като онази бутафорната за купените гледания на "Горе-долу" :mf_surrender: Пак ще станеш за смях...

 

Май зацепи какъв автогол си вкара анонимният с тази бланка и сега не ти е удобно от почти пълното съвпадение на цени. Споко, и за промоциите ще дойде време. :1000 (19):

 

А мога ли да те попитам, Траяна изобщо във фирмата ли е вече? Защото се говореше, че е напуснала, а тука виждам, че в листа с участия за 2015 фигурира. Може би е малко извън темата, но щом ценоразписа е актуален към днес...

 

Това, че е в листата на фирмата въобще не значи, че работи за тях реално. Участие уредено от Пайнер на Бобан Здравкович видял ли си тази година?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май зацепи какъв автогол си вкара анонимният с тази бланка и сега не ти е удобно от почти пълното съвпадение на цени. Споко, и за промоциите ще дойде време. :1000 (19):

Това, че е в листата на фирмата въобще не значи, че работи за тях реално. Участие уредено от Пайнер на Бобан Здравкович видял ли си тази година?

Рядко се случва да пусна Планета, но за момента, все още не.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чакам доказателство за хонорара на Камелия!!!!

 

Пайнер знаят как се правят пари и бизнес, не ги мислите..Щом за 1 час на плейбек прибират по 7 бона, не са глупави...Глупавите сме ние..;) Работете за 500 лв цял месец, а те за час по 7 бона;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз чакам доказателство за хонорара на Камелия!!!!

 

По-ясно доказателство от моята бланка, която е но 90% същата като твоята има ли? :roll1: Хонорарът и е като в моята бланка и няма причина да е друг.

 

Мога да ти покажа бланки от 2009 година насам за почти всяка година. Там има колкото искаш хонорари на Камелия, които постоянно вървят нагоре с инфлацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам колко е хонорара на Камелия, не ми и пука, но на вас като ви е толкова важно, звъните и питате... Или е по-забавно да лаем ей така, само и само да сме контра на Фокси?

ЗА КОНЦЕРТИ И УЧАСТИЯ: Manager, Tel. +359 888 959 561 / +359 885 928 270 / email: sashka_angelcheto@abv.bg

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам колко е хонорара на Камелия, не ми и пука, но на вас като ви е толкова важно, звъните и питате... Или е по-забавно да лаем ей така, само и само да сме контра на Фокси?

ЗА КОНЦЕРТИ И УЧАСТИЯ: Manager, Tel. +359 888 959 561 / +359 885 928 270 / email: sashka_angelcheto@abv.bg

 

Когато идва на участие в Джак е взела 4 бона...Предполагам, че според ангажираността за съответния месец си решава къде за колко да прави шоу. (пее)

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-ясно доказателство от моята бланка, която е но 90% същата като твоята има ли? :roll1: Хонорарът и е като в моята бланка и няма причина да е друг.

 

Мога да ти покажа бланки от 2009 година насам за почти всяка година. Там има колкото искаш хонорари на Камелия, които постоянно вървят нагоре с инфлацията.

Фалшивото на твоята бланка е точно Кама.;) Със сигурност не съм очаквал да променяш на Пресила и Амет.. :mf_surrender:

 

Когато идва на участие в Джак е взела 4 бона...Предполагам, че според ангажираността за съответния месец си решава къде за колко да прави шоу. (пее)

 

 

Ето хонорара на Кама е 4000 с ДДС...;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста странно! През месец април Джена пееше за 3 500 (на промоция) в Планета - В. Търново.... Евала за повишението. :1000 (29):

В началото на юни, по Празника на Розата в Казанлък искаше 7. :mf_surrender:

 

Когато идва на участие в Джак е взела 4 бона...Предполагам, че според ангажираността за съответния месец си решава къде за колко да прави шоу. (пее)

Нормално е хонорарът й да варира в зависимост от месеца, мястото и прочие.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам само да отбележа, че в планета пайнер всички са на 60% от хонорара си. Те имат договор с Пайнер.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Фалшивото на твоята бланка е точно Кама.;) Със сигурност не съм очаквал да променяш на Пресила и Амет.. :mf_surrender:

Ето хонорара на Кама е 4000 с ДДС...;)

 

И се хвана за първият от групичката на Галена, който подлива вода тук от 5 години със своето приятелче на коя ли не, а вчера направиха това с Деса? :1000 (29):

 

Дадоха ти телефоните и мейла, звънни и питай - не е толкова трудно. Иначе не разчитам да се усъмниш в думите му как така Джена пее на 3500 на промоция (а казват, че промоции няма) преди 3 месеца, а сега в бланката само тя расте от първите 10 и грам съмнения няма в достоверността на написаното. Елементарна работа...

 

Искам само да отбележа, че в планета пайнер всички са на 60% от хонорара си. Те имат договор с Пайнер.

 

На някои участията в клубове, са само в такива, от веригата Планета Пайнер. А първите 10 в списъка редовно обикалят всичките "Планети".

Link to comment
Сподели в други сайтове

И се хвана за първият от групичката на Галена, който подлива вода тук от 5 години със своето приятелче на коя ли не, а вчера направиха това с Деса? :1000 (29):

 

Дадоха ти телефоните и мейла, звънни и питай - не е толкова трудно. Иначе не разчитам да се усъмниш в думите му как така Джена пее на 3500 на промоция (а казват, че промоции няма) преди 3 месеца, а сега в бланката само тя расте от първите 10 и грам съмнения няма в достоверността на написаното. Елементарна работа...

На някои участията в клубаве са само в такива от веригата Планета Пайнер.

 

За Джена никога по никакъв повод не съм се интересувам..Тя ми е напълно безразлична и не ме интересува на колко пее и дали пее изобщо.

 

Няма да звъня на Кама, аз не мога да я дишам, ще звъня да питам за хонорар.. :gun_bandana: Някой друг да звънне и да запише разговора..

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Джена никога по никакъв повод не съм се интересувам..Тя ми е напълно безразлична и не ме интересува на колко пее и дали пее изобщо.

 

Няма да звъня на Кама, аз не мога да я дишам, ще звъня да питам за хонорар.. :gun_bandana: Някой друг да звънне и да запише разговора..

 

И защо ти да се дуеш тук с измислени и изсмукани от пръстите тези, а някой друг да ти свърши работата? Усещаш ли как се прецака с тая бланка и тази тема?

 

:roll1:

 

Правя ти кратка калкулация за Кама, щом толкова настояваш, за да разбереш на колко може да пее. Последният хонорар обявен от Пайнер е 6000 без ДДС. На толкова са я пласирали от миналия юли до този, когато приключиха обявените участия. Тя отделяше 25% на Митака през всичките години. Махни ги и ще видиш, че без да прави нищо, веднага може да пее на същите пари за себе си, които ще са като в Пайнер и крайната цена ще е 4500. А аз съм ти казал, че варира около 5000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto unpinned this Тема
  • Fast unlocked this Тема
  • Fast featured this Тема

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...