Jump to content



Теди Александрова: Искам да стана "Певица на годината" и да достигна големите върхове


Препоръчани коментари

Теди Александрова споделя, че е преоткрила себе си и затова последните й проекти са много различни. Намерила е начин, по който трябва да работи и резултатите са налице.

 

“Като цяло станах по-отговорна и си дадох сметка, че наистина искам след време да стана Певица на годината, искам да ми се получат нещата, хората да ме обичат, да слушат и да оценяват това, което правя. Защото няма смисъл да се занимаваш с музика ей така, между другото. Мисля, че или трябва да се заемеш сериозно и да покажеш какво можеш, или просто да се откажеш” - казва тя в “Автограф”.

За момента спира с колаборациите с други изпълнители и ще заложи на самостоятелните песни, защото има много идеи, които би искала да реализира.

 

“Мисля, че не е срамно и нека не прозвучи нескромно, но аз наистина искам оттук нататък всичко, което правя, да става “мега”, както ние се изразяваме. Искам “мега” хитове, искам много участия, искам да достигна големите върхове в нашата музика. А хитовете аз ги правя с лекота. Просто ми тръгна в тази линия, дори не се замислям много. С композитора Боби Павлов идеите се раждат за един час, една след друга” - обяснява изпълнителката.

 

Теди има наблюдения какво се харесва на младите хора, а според нея имаш ли аудиторията на младежта, имаш всичко, защото те са бъдещето на попфолк музиката и въобще в света.

“Текстовете, които пиша, начинът, по който се изразявам в песните си, начинът, по който казвам нещата, определено са нещо, което не е правено до момента в нашата музика и аз мога да си го позволя, защото самият ми характер е такъв. Аз съм много откровена и директна и това е моят коз. Не се замислям много. Просто ги казвам, т.е. пея ги така, както ги мисля, разговорно. А днешните млади хора харесват точно това – да бъдеш освободен, да имаш трибуна да кажеш това, което мислиш, без да се притесняваш от “хейтърите”, да бъдеш различен” - разказва тя.

 

Признава, че напоследък усеща злоба и завист от страна на нейни колежки и мисли, че това е нормално, когато нещата ти потръгнат и когато хората те заобичат. Това я кара да си дава сметка колко е успешна наистина.

 

“Благодаря на тези млади хора, които видяха себе си в моя образ, подкрепиха ме и ми дадоха силата да не обръщам внимание на онези, които се опитват да ме хапят по някакъв начин. На тях мога да им кажа, че ми “правят само като вятъра”, нищо друго” - заявява Александрова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ми права си е жената! Всеки го мисли, но се правят на ударени...Естествено, че има злоба, защото без лъскави, скъпи клипове и с дрехи за 20 лева, направи страшни хитове, които срутиха миналата година. Нормално е да злобеят..

 

Поне жената пее, не е поредната руса ку"ва от миналото на чалгата тип Кати, Камелия, Андреа, така че може и да се задържи....

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип това момиче е дъното за мен. НО на практика, държи най-големите хитове, пръска от участия, красива е, талантлива е, амбициозна... в общи линии и сега да й дадат певица на годината, няма да е незаслужено.
image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбрахте ли коя ще издуха Преслава и Галка? Коя ще направи за смях наглата Деса и сие пенсионерки? На Тедка "Ломска" вече е обещано, а натам знаете.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изгледах интервюто и съм потресен, защото рядко съм срещал някой да говори с подобно самочувствие за себе си, то чак е психично плашещо.

Толкова много провинциализъм и жадни за евтина слава хора... Може да пее момичето, де. И дотам. Нито създава изкуство, нито е Глория или Тони Дачева в жанра, за да говори с такъв патос. Нито след 10 години някой ще помни бозите, които сега бълва. Жива и здрава да е - само да знае, че свръхамбицията е погубила немалко хора. Отдавам го на младостта, тя ми е набор. В живота обаче има по-важни неща. Когато някой ти обърне внимание, било то и колеги, трябва да стъпиш още по-здраво на земята, защото това те задължава. Бунтарството си може да изрази и по друг начин. Одобрявам, че е откровена и си признава нещата, докато другите кифли са лицемерни. Нека си пее просто, намерила е някаква ниша, но нека знае и че младите хора бързо се пренасищат и че трябва да се запише и с по-качествени песни, ако иска да я възприемат сериозно някой ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип и де факто трябва да бъде забранена за излъчване където и да е.

 

Забраните останаха в соц-а. ;)

 

Теди е много яка мацка и си постига със собствени усилия нещата. Пожелавам ѝ да получи наградата, нека това да е мотивация, че е възможно с таланта си, идеите си и труда си да правиш проекти, които без да са подплатени с не знам си колко хиляди, да се харесват толкова много от хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди е номер едно от много време и това е ясно на всеки. Ще се радвам, ако продуцентът е повярвал в нея и й помогне и най-вече да се съхрани такава, каквато е сега - истинска, откровена и първична, външно и в творчеството си. Това е печелившата й формула. Различна е и създаде свой стил, с което не могат да се похвалят настоящите й колежки!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както казах и в скандалите.

Изгледах аз интервюто на Теди Александрова при Галя. Хареса ми. Нормално е когато влагаш средства, работиш и искаш трудът ти да бъде възнаграден. Оня ден някой скачаше за изказването й за певица. Ми нормално е да го иска. То всяка иска, но не всяка си признава. И вие когато правите нещо, искате да ви оценят, дали ще е вкъщи, на работа или в училище. Така, че - да, защо не, ако може да го постигне! Ако не, всеки има правото да казва това което иска да направи!
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително нагло, безпардонно и арогантно интервю! :1000 (19): Поздравления за Теди! :clap: Само така с тази смрад, окупирала чалгата от 10 години. :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително нагло, безпардонно и арогантно интервю! :1000 (19): Поздравления за Теди! :clap: Само така с тази смрад, окупирала чалгата от 10 години. :happyppl:

 

И щом си позволява да го каже в ефира на ведомствената телевизия, значи има зад гърба си Пайнера. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е казала, освен "Искам" - искай, ама дали можеш - да почва да търси чичко паричко, иначе няма да я бъде.

 

Не съм съгласен, в смисъл, не виждам с какво особено биха ѝ помогнали толкова допълнителни финанси. Тя в момента е с такова ниво на заетост, че може да си позволи песен от скъпоплатените композитори (без Кости), но предпочита да не го прави, а сама да си пише музика и текст и да работи с нейния си композитор, който ѝ прави аранжиментите, харесва ѝ да прави песни в собствен стил. Да използва парите, за да се скатава от работа също не, тя в интервюто си каза "Искам много участия". Освен в клипове и дрехи да влага повече, ама в чалгата по-важни са хитовете, така че може да продължава да разчита на сегашния си начин на работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И щом си позволява да го каже в ефира на ведомствената телевизия, значи има зад гърба си Пайнера. :D

 

Абсолютно верно! :1000 (30): Честно да си призная, сещам се отлично кога Галена започна да говори така през 2010-та и с уговорки за Преслава през 2006-та. Но дори те не бяха толкова брутални и бързащи. Явно Митко Пайнера няма абсолютно никакво време за губене по стари и изтъркани имена от поколението на Преслава, защото вече се е усетил, че забавянето на налагането на новата вълна му съсипва бизнеса. В рамките на една календарна година просто трябва да наложи поне две млади момичета, които в стил Фики и Галин да грабнат новото поколение в клубовете. Ако трябва ще я зарине с по 5-6 награди догодина, които дори да са абсолютно незаслужени, трябва да избутат Тедка напред. Защото с ухажване на Преслава от 40 000 на стадиона във Варна преди 10 години се стигна до 400 души в банкетната зала на "японският" хотел в София. Тук нулите вече са две.... за по-паметливите, които ми четат постовете и това не е само планетарна разлика, а галактическа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори ме е срам от тази "изпълнителка", пък тя за певица на годината тръгнала да претендира. Да не говорим колко е надута и колко й е лошо отношението към хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно верно! :1000 (30): Честно да си призная, сещам се отлично кога Галена започна да говори така през 2010-та и с уговорки за Преслава през 2006-та. Но дори те не бяха толкова брутални и бързащи. Явно Митко Пайнера няма абсолютно никакво време за губене по стари и изтъркани имена от поколението на Преслава, защото вече се е усетил, че забавянето на налагането на новата вълна му съсипва бизнеса. В рамките на една календарна година просто трябва да наложи поне две млади момичета, които в стил Фики и Галин да грабнат новото поколение в клубовете. Ако трябва ще я зарине с по 5-6 награди догодина, които дори да са абсолютно незаслужени, трябва да избутат Тедка напред. Защото с ухажване на Преслава от 40 000 на стадиона във Варна преди 10 години се стигна до 400 души в банкетната зала на "японският" хотел в София. Тук нулите вече са две.... за по-паметливите, които ми четат постовете и това не е само планетарна разлика, а галактическа.

Впрочем , същия този стадион във Варна го срутиха 2-3 години след тези концерти на Пайнер . След 2 години това ще е най-новия , най-големия и най-модерен стадион в България . Дали тогава ще имат тая смелост , която имаха преди 10-12 години или пак ще си гледаме Слави , който наистина знае как се прави , и показа че няма място което да не е препълнил , поне в България .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за две години Пайнер създадоха три големи звезди, които обърнаха тая чалга отново...Галин, Фикрет и Теда.. :whistling:

 

И Теда е пример за това, че когато имаш силна песен, никой не може да ти попречи за каквото и да било.Ревахте като ученички, колко пошла, циганска и долна била, а какво стана сега??

 

По принцип така се прави, имаш талант, имаш идея, имаш стратегия, излизаш и го правиш. НЕ като едни бивши утрепки на Пайнер, да излизаш, да ревеш да плюеш по колеги, да обвиняваш целия свят, че хората не те слушали, не! Казваш, че имаш амбиции, правиш си хита, рискуваш да паднеш и после чакаш резултата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за две години Пайнер създадоха три големи звезди, които обърнаха тая чалга отново...Галин, Фикрет и Теда.. :whistling:

 

Така я обърнаха, че вече се "изявяват" в зала за 500 души..... :hahaha:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така я обърнаха, че вече се "изявяват" в зала за 500 души..... :hahaha:

 

Тогава по какъв повод ти пляскаше като девственица от седалките на Зала АРЕНА АРМЕЕЦ с най-големия РД на Пайнер в историята, само преди 2 месеца.. :1000 (33): Толкова ли те боли, че Кама едвам прави 100 000 гледания, че никой не се интересува, че няма сцена на която да пее, че хората искат млади и кипящи като Теди Ал и никой не се интересува от дърта мастия като Кама?

Link to comment
Сподели в други сайтове

500 души - това е капацитета! 20 маси я има в тая зала я не, а те билети през Евентим пуснали? :roll1:

 

Знаете ли какво? - с цигането Теди Александрова начело, Пайнер си стават точно циганска компания, със спорна дори провинциална стойност... :jump:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цигане, не цигани прави милиони гледания и има участия всеки ден... А някой други имат 100 000 гледания за 3 месеца и пеят за 2000 лв/?? :roll1: :roll1: :roll1: Толкова пък да не искат да те гледат? 100 000! :roll1: Голяма легендаа :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Милиони, колко да са милиони, като нищо не печелят от тях, щото Гугъл бъгове не плащат? Важното е обаче, че Тедка ще им пръсне задниците на звиздите. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...