Jump to content



Теди Александрова: Искам да стана "Певица на годината" и да достигна големите върхове


Препоръчани коментари

Откъде го извади това самочувствие тая?

Гледах предаването одеве... Еми, толкова не са си повярвали изпълнителките, които има за какво.

Тая изкара 3 песни, които хората харесват и вече почна да се тупа в гърдите, че е най-модерната и най-заслужаващата награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Е нормално, ако направи качествени песни и си подобри нивото,

няма нищо лошо в това да е певица на годината.

Но с такива простотии ще мечтае за тази награда!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешно ти е, ама то Теди като каза и за "Kiss me, baby", че ще е хитът на лятото, се смееха тука, а накрая взе, че не само стана голям хит, ами и мина "Дай ми" на Галена и стоя като най-гледан клип бая време, докато "Кой" не успя да го стигне. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушайте си й песните и хитовете, ама не се изхвърляйте, тоя парцал мислите ли че дори ще бъде НОМИНИРАН за певица? :lol:

 

Най-вероятно, не! ;) И тя няма как да е певица на годината. Но това няма никаква значение, важното е, че си поставяш някаква цел, рискуваш, работиш, поемаш критики и т,н, но в крайна сметка поне влизаш в дълбоките води. Защото ВСЯКА ЕДНА певачка мечтае за това, но никога няма да я чуеш да го казва в ефир. Говорят го в тесен кръг, във фриз. салони, в дискотеки, с намеци по интервюта, но много са малко тия, които излизат, говорят открито и казват "искам да съм певица на годината и ше ги размажа"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешно ти е, ама то Теди като каза и за "Kiss me, baby", че ще е хитът на лятото, се смееха тука, а накрая взе, че не само стана голям хит, ами и мина "Дай ми" на Галена и стоя като най-гледан клип бая време, докато "Кой" не успя да го стигне. :whistling:

 

Същото беше и с "Отворко", дето стана големият хит. Помня как сложих на първо място в Билборд-бг.ком "Отворко", докато Сигнал и другите класации залагаха на ПАйнерски неща... и 2 седмици по-късно тая песен беше мегахита на сезона и на годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам къде толкова го видяхте това самочувствие - нещо невярно да е казала? Песните й са хитове, пише си ги сама, може да пее, все факти.

 

Освен това не смятам, че продуктите й са с нещо по-пошли от другите. Нима "много ти луд, в гащите е луд" е по-лошо от "хапчето е много голямо" или "долу гащите, горе ръцете"? Нима задника на Галена в "Пантера" е по-приличен от този на Теда в "Дай ми свобода"? Да не говорим, че музиката в песните на Теди е много далеч от кючеците на Кости и Спасов и от пакистанските вокали на Оцко.

 

Това, което й липсва на Теда, за да заслужи Певица, са стойностни хитове - защото както трябва да имаш тупалки, така трябва да имаш и песни с по-смислени текстове. И тя се опитва, но засега не й се получава. Има нужда да вложи повече и в клиповете си и тогава ще стане име.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същото беше и с "Отворко", дето стана големият хит. Помня как сложих на първо място в Билборд-бг.ком "Отворко", докато Сигнал и другите класации залагаха на ПАйнерски неща... и 2 седмици по-късно тая песен беше мегахита на сезона и на годината.

 

Е, как си я сложил, уж гласове имаше, аз редовно гласувах. :1000 (29): То кво стана с него, аз така и не разбрах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Заради вас изгледах интервюто на Теда, а по принцип не гледам такива неща. Не намирам нищо кой знае какво да е казала.Напротив, напълно откровено и неподправено държание. Това е още една положителна промяна от политиката на Пайнер. Почнаха да задават малко по-провокативни въпроси в техните предавания.

Това при Теда не е самочувствие, а радост и нахъсаност от това което се случва. Много добре го каза, след като има 1000 резервации за нея и всички пеят "чалга пеперудки", значи публиката харесва това, какво значение имат хейтъри, като тея в тоя форум? :whistling:

Жената си прави повечето песни сама и не разчита на ТОП композитори, и така пропада схващането, че едва не в Пайнер се подбирали песни за някой си и умишлено някой били побутвани. Много отдавна всеки си прави сам песните и говори директно с композиторите.

 

Аз пък харесвам точно такива като нея. Излизат и говорят каквото мислят, тя е много повече мъж от един Галин, на който по такива предавания капе маз от устата и се опитва да обясня колко добър и мил човек е, а в същото време сипе жлъч за всички, заедно с другите си приятелКИ. Същата беше и Кама едно време, от екрана на Планета лижеше с 2 метра език Пайнер, Преслава, Галена, Глория и кой ли не, а след това при първа възможност плюеше индиректно. 90% от изпълнителите са такива за съжаление, малко са тея "право Куме в очи" :rap:

Теда не е прекалила с нито едно изказване, по-смешна щеше да бъда ако беше застанала с изкуствена усмивка, да разправя, че не може да дава оценки за себе си, всички в Пайнер са много талантливи, а тя била скромен и земен човек, който обича всички..Айде, не мерси! Нагледали сме се на лицемери в тоя бранш...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда ми прилича на Гергана в това интервю :3fdb8960598fa63e:

И аз си мислех същото. Обаче когато Гергана все още си хвърляше по някой поглед в огледалото.

Много хубаво интервю. Предпочитам да слушам как някой открито и безпардонно си говори за целите а не половината, които ми разправят врели некипели и изобщо не знаят за какво са там и го карат на издихание в работата си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина прилича адски много на Гергана....но от периода 2004-2005, после Гергана много се промени и не прилича на себе си.

 

Съветвам този от Видин да види интервюто, там говори точно за тоя тип злобари и "хейтъри" плюещи по всичко в интернет, а всъщност кръгли нули..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за такива като тебе и ония говори.Вие плюете цял Пайнер и кой ли не,заради собствените ви провали. :whistling: Мисля,че е по-нормално да не понасяш едно същество като Кама,отколкото 30 имена.. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно за такива като тебе и ония говори.Вие плюете цял Пайнер и кой ли не,заради собствените ви провали. :whistling: Мисля,че е по-нормално да не понасяш едно същество като Кама,отколкото 30 имена.. :whistling:

Аз не плюя цял Пайнер , аз плюя селяните които я ръководят . Да си ме видял да плюя Теде примерно или Галена ? Не се опитвай да се разграничаваш от описанието , което ти лепна Теда - злобна , анонимка , неудовлетворена от себе си , киснеща всеки ден в темите и пръскаща негативната си енергия . Разбра ли мишко :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъде го извади това самочувствие тая?

Гледах предаването одеве... Еми, толкова не са си повярвали изпълнителките, които има за какво.

Тая изкара 3 песни, които хората харесват и вече почна да се тупа в гърдите, че е най-модерната и най-заслужаващата награди.

 

Как откъде и идва самочувствието? Митко Пайнера и е обещал, че ще я бута - оттам! Няколко години нищо не създава и цигането е единственият му шанс. Щом е опрял до дива селянка, при това циганка, която е като хваната от гората и във всеки момент, когато Пайнер на си и написили на лист какво да говори, тя ръси само простота, какво повече да го мислим? Ето ви системата на Пайнер докъде я докара в селекцията - до ломската циганска махала.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Слушайте си й песните и хитовете, ама не се изхвърляйте, тоя парцал мислите ли че дори ще бъде НОМИНИРАН за певица? :lol:

 

едно време в тоя форум така говореха и за Галена...и видяхте кво стана...:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

едно време в тоя форум така говореха и за Галена...и видяхте кво стана...:)

Какво е станало?? Един албум не може да продаде като хората. Когато направи концерт в голяма зала и видим резултата, тогава нещо е станало.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е станало?? Един албум не може да продаде като хората. Когато направи концерт в голяма зала и видим резултата, тогава нещо е станало.

 

Стига злобял и ти.

Галена я знае всеки във България и само ако реши да направи концерт ще препълва зали. Преслава също.

На Глория й мина времето, вие я изкарахте Лили Иванова бе..., а всъщност Луна е по известна от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори за такива , като теб - злобар и хейтър . Какво се разграничаваш от тях , виж се ква си негативна личностт !!!

И за такива като теб - също. Той сипе лайна по Камелия, а ти по Десислава. Разлика между двама ви почти няма.

 

Какво е станало?? Един албум не може да продаде като хората. Когато направи концерт в голяма зала и видим резултата, тогава нещо е станало.

Принципно си прав, но освен Глория друга от поп-фолка не виждам да може да направи концерт на нейното ниво. Иначе сравнение между Галена и Теди Александрова на този етап не може да се прави, защото докато само стартът при първата беше пошъл, то при втората пошлостта се превръща в запазена марка. Видя се с последната й песен с по-добър текст и музика, на която никой не обърна внимание.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забраните останаха в соц-а. ;)

А в "демокрацията" какво остана? Пълна свободия, заради което обществото ни е на това положение и младите хора се кефят на такива като Теди Александрова. Уважавам това, че сама си измисля песните, забелязвам и промяна във външния й вид. Също е чудесно това, че горе-долу й върви мисълта, което не може да се каже за повечето й колеги. Беден й е речникът, но мисъл все пак има. И въпреки всички тези неща, тя си остава една дива чалгаджийка, която се облича като магистралка и пее пълни глупости. Тепърва има да изгражда репертоар. Не знам с какъв акъл каза, че в песните й смесвала ориента с ар енд би звучене... :mf_surrender: АБсолютна дива чалга е всичко, което създава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип и де факто трябва да бъде забранена за излъчване където и да е.

 

 

Изгледах интервюто и съм потресен, защото рядко съм срещал някой да говори с подобно самочувствие за себе си, то чак е психично плашещо.

Толкова много провинциализъм и жадни за евтина слава хора... Може да пее момичето, де. И дотам. Нито създава изкуство, нито е Глория или Тони Дачева в жанра, за да говори с такъв патос. Нито след 10 години някой ще помни бозите, които сега бълва. Жива и здрава да е - само да знае, че свръхамбицията е погубила немалко хора. Отдавам го на младостта, тя ми е набор. В живота обаче има по-важни неща. Когато някой ти обърне внимание, било то и колеги, трябва да стъпиш още по-здраво на земята, защото това те задължава. Бунтарството си може да изрази и по друг начин. Одобрявам, че е откровена и си признава нещата, докато другите кифли са лицемерни. Нека си пее просто, намерила е някаква ниша, но нека знае и че младите хора бързо се пренасищат и че трябва да се запише и с по-качествени песни, ако иска да я възприемат сериозно някой ден.

 

 

Дори ме е срам от тази "изпълнителка", пък тя за певица на годината тръгнала да претендира. Да не говорим колко е надута и колко й е лошо отношението към хората.

 

Най-точните мнения в цялата тема.

 

Дори Глория не е имала толкова арогантни интервюта.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как откъде и идва самочувствието? Митко Пайнера и е обещал, че ще я бута - оттам! Няколко години нищо не създава и цигането е единственият му шанс. Щом е опрял до дива селянка, при това циганка, която е като хваната от гората и във всеки момент, когато Пайнер на си и написили на лист какво да говори, тя ръси само простота, какво повече да го мислим? Ето ви системата на Пайнер докъде я докара в селекцията - до ломската циганска махала.....

 

Айдееее, почваш ли малко по-малко?? Хвали я 2 години, сега като видя, че се нарежда до големите, по традиция се започва плюенето нали?? Чудно ли защо не са ти трън в очите Соня Немска, Нелина, Тони Дачева? Някоя такава? Как пък случайно ТОП имената на момента.. :whistling: Много точно влизаш в описанието на Теда, 10 години плюене, плюене и пак плюене по всичко успешно в чалгата! :whistling:

 

 

И като говорите, че Теда простеела, защо никой не коментира поп баладата която пусна за Коледа? Защо тя не стана хит? Защото каквато публиката, такива и песните, те са за такива като вас ;)! И една циганка от гетото го показа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига злобял и ти.

Галена я знае всеки във България и само ако реши да направи концерт ще препълва зали. Преслава също.

На Глория й мина времето, вие я изкарахте Лили Иванова бе..., а всъщност Луна е по известна от нея.

Не е злоба.

Съмнявам се някоя баба в някое забутано село да знае Галена. Примерно. И много хора не се вълнуват от тоя жанр. Кои са вечните хитове на Галена?

Може да напълни дискотека от 1000 души най-много, млади хора - това е таванът за момента.

За да имаш концерт, трябва да имаш репертоар, глас и разнородна аудитория, която да си купи билет специално за теб. Да те приемат сериозно.

Казвам истини - албумът не се продава добре, дава грешни пари за клипове, вместо като певица да инвестира в концерт.

Ако не ги е страх, че няма да съберат хора, отдавна да правят солови концерти, но казах какви компоненти трябва да покрият.

И не сравнявам Галена с Александрова. Галена е работохолик. Но то с пари и екип всеки може. Помним я в началото.

Изказването и сравнението ти за Луна няма да коментирам. И няма нужда разни диви пантери да ми дават минуси, тъпо е - не сте деца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...