Jump to content



Теди Александрова: Искам да стана "Певица на годината" и да достигна големите върхове


Препоръчани коментари

Между другото сравнение между Галена и Теди Ал. не е толкова неуместно..Ако трябва да бъдем честни Галена започна да се налага точно с такива песни, клипове подобни на Теди Александрова..Двете много си приличат по някой неща. Просто Галена си хвана милионер и реши да става "ВИП дама от обществото".

 

И феновете на Глория стига сте пробутвали думите "концерт" на есяко изречение. Разбрахме, че Глория прави концерти в НДК, но младите хора не ходят по концерти и консумират тая музика по друга начин 10000 пъти го коментирахме. Аз съм фен на тая музика, но не бих стъпил на концерт и?? Какво правиме? Поне 70% мислят като мен. А на Теди Ал и е през пу"ката дали ще събере хора за концерт и дали ще я запомнят с нещо класно, Интересува я да прави хитове в момента, да пълни участия и да взима пари. Другите неща не я вълнуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това адорабъл... в 2000 ли живее ? Ние говорим за модерни певици като Галена и Теда Ал. , а то ми обяснява какво била правила Глория... Стари комунистически разбирания за цикличното развитие на една кариера -НДК. Харесвам много Глория , даже най - много от старото поколение , но им мина времето.. и на Галя и Пресли ще им мине... може да съм луд фен на Галена , но както чича Фокс казва - нов бардак със стари курви не се прави.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво модерно прави Теда Александрова?

Клипове ли, саунд ли вади, по-различно пее, по-интересни текстове? :mf_surrender:

И искаш да кажеш, че концертите вече са старомодни - значи Слави Трифонов, ей сега Деспина Ванди, Цеца, Меца, Лила и сие - всичките са за пенсия, щото не мятат задник и не пеят простащини като Ломското ромче. Абсурдни сте.

 

"Модерна певица"... :bn:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсурд, по-добре да смекчи малко амбициите, защото целия й образ е яко кич и голотия.

Не отричам, че може да пее, но поне като иска върховната награда да се постарая повече откъм песни и най-вече текстове.

 

А пък и вече циганки бол, стига.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво модерно прави Теда Александрова?

Клипове ли, саунд ли вади, по-различно пее, по-интересни текстове? :mf_surrender:

И искаш да кажеш, че концертите вече са старомодни - значи Слави Трифонов, ей сега Деспина Ванди, Цеца, Меца, Лила и сие - всичките са за пенсия, щото не мятат задник и не пеят простащини като Ломското ромче. Абсурдни сте.

 

"Модерна певица"... :bn:

 

Какво модерно прави ли? Ами питай публиката! Щом я е спечелила значи явно прави модерни неща...успява да мине на тяхната вълна след като песните стават масови хитове. Глория като правеше денс песнички и саунда бил модерен, какво стана? Нищо...никой не ги забеляза.

 

Да, до голямата си част концертите са старомодни, говоря за такива от типа в НДК, Тип "Юбилей Кичка Бодурова '97" :mf_surrender: Това не значи, че аз съм против концертите, напротив! Но просто бизнеса в чалгата не е свързан с концертна сцена.. И да ти кажа, по голяма цигания и простащина от сръбска музика, за мене няма. На Теди Ал простащината поне си е наша... :whistling: Да мятам задник на Шабан Шаулич, няма как да се случи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво модерно прави ли? Ами питай публиката! Щом я е спечелила значи явно прави модерни неща...успява да мине на тяхната вълна след като песните стават масови хитове. Глория като правеше денс песнички и саунда бил модерен, какво стана? Нищо...никой не ги забеляза.

 

Да, до голямата си част концертите са старомодни, говоря за такива от типа в НДК, Тип "Юбилей Кичка Бодурова '97" :mf_surrender: Това не значи, че аз съм против концертите, напротив! Но просто бизнеса в чалгата не е свързан с концертна сцена.. И да ти кажа, по голяма цигания и простащина от сръбска музика, за мене няма. На Теди Ал простащината поне си е наша... :whistling: Да мятам задник на Шабан Шаулич, няма как да се случи..

 

Доживях да сравниш Теда с Шабан Шаулич и това че говориш за мятане на задник на негова песен може още на момента да ме откаже да споря с теб, защото той няма нито една просташка песен, направена за мятане на задник. За пореден път се изказваш тотално неподготвен.

 

Коя публика да питам??? Нали не се правят концерти, защото тази музика не върви на концерти - тогава къде да я намеря публиката на Теди Александрова???

И какво значи концерти от типа НДК? :mf_surrender: На концертите на Глория, Графа и Лили Иванова дори кое им е старомодното - посочи ми причините и мотивити, които те карат да мислиш, че това са някакъв тип концерти и че ги слагаш в графа "старомодни - ти дето на един концерт не си отишъл, но излизаш и ми заявяваш, че това и онова било ретро! Кое е модерното - кръчмата и дискотеката - извинявай, това беше преди 15 години.

 

Щом сръбското е простащина за теб, говори за гръцкото - Деспина, Кокино беше преди година тука, Мазонакис - тези всичките правят концерти - може би и те са "простащина" на която се мята задник и са ретро, защото правят концерти.

Не си заслужаваш репликите на който и да е. Чао!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това адорабъл... в 2000 ли живее ? Ние говорим за модерни певици като Галена и Теда Ал. , а то ми обяснява какво била правила Глория... Стари комунистически разбирания за цикличното развитие на една кариера -НДК. Харесвам много Глория , даже най - много от старото поколение , но им мина времето.. и на Галя и Пресли ще им мине... може да съм луд фен на Галена , но както чича Фокс казва - нов бардак със стари курви не се прави.....

Ти като живееш в 2016-та, какво виждаш? По-често от тебе ходя и по концерти, и по участия, и по събития, на които половината тук не може да ви стъпи крачето - имам база за сравнение. Никой в даден клуб не се вълнува кой му пее, пее ли изобщо. Младите това, младите онова. И аз съм от младите. От млади до млади има разлика, не съдете само по себе си. А най-малките в момента слушат съвсем друго. Тръгнали някакви идотки да имат самочувствие. Докато някой пълни зали - комунистически или не, и продава албумите си добре, не му е минало времето. Аз виждам Глория и в Студентски като има участие, как я гледат и слушат. И не само нея. Голяма работа, че пет години ще има някакви актуални певици. Винаги е имало. И едно време имаше Кати-та и не знам си какви. Модерни певици, ха-ха. Вие не сте добре. И честно казано, заслужавате си сегашното ниво на жанра. НДК е комунистическо, тя и Кама така говореше. Гроздето е кисело, щото е високо. Що ходиха 20 години на сборни концерти, като е скопено? Сега и от там ги изгониха. Всеки мечтае за концерт там, да не ми се правят - въпросът е, че могат да си платят само наема и ги е страх, щото НДК не се пълни само с 1000 пубера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доживях да сравниш Теда с Шабан Шаулич и това че говориш за мятане на задник на негова песен може още на момента да ме откаже да споря с теб, защото той няма нито една просташка песен, направена за мятане на задник. За пореден път се изказваш тотално неподготвен.

 

Коя публика да питам??? Нали не се правят концерти, защото тази музика не върви на концерти - тогава къде да я намеря публиката на Теди Александрова???

И какво значи концерти от типа НДК? :mf_surrender: На концертите на Глория, Графа и Лили Иванова дори кое им е старомодното - посочи ми причините и мотивити, които те карат да мислиш, че това са някакъв тип концерти и че ги слагаш в графа "старомодни - ти дето на един концерт не си отишъл, но излизаш и ми заявяваш, че това и онова било ретро! Кое е модерното - кръчмата и дискотеката - извинявай, това беше преди 15 години.

 

Щом сръбското е простащина за теб, говори за гръцкото - Деспина, Кокино беше преди година тука, Мазонакис - тези всичките правят концерти - може би и те са "простащина" на която се мята задник и са ретро, защото правят концерти.

Не си заслужаваш репликите на който и да е. Чао!

Що се занимаваш да им обясняваш... Да заповядат сега на концерта на Лили Иванова да видят колко е старомодно и колко стари и млади хора ще видят. Лара Фабиан и тя е комунистическа. Драгана Миркович и тя. Оперните величия също. На тях всички сигурно им е минало време, бе хах. Тия имат пари да купят и продадат Пайнер. Концертират в НДК, защото НДК е класа, зала 1 и цялата сграда - и като архитектура, и като всичко, но какво ли им разбира главата на тях. То се броят гледания, то се броят участия - Боже, докъде стигнаха и феновете, и жанрът. Виждаш ли как работи пропагандната машина и как е промила мозъци... Аз виждам десетки зомбита, които дори не знаят как да водят спор. Жалко. Едно време по се ядваше тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що ходиха 20 години на сборни концерти, като е скопено? Сега и от там ги изгониха. Всеки мечтае за концерт там, да не ми се правят - въпросът е, че могат да си платят само наема и ги е страх, щото НДК не се пълни само с 1000 пубера.

А! А! А! Напипа им слабото място. :1000 (29):

Веднага мога да дефинирам какъв им е проблемът - те не знаят в момента къде се намират и за това пишат абсурдни неща. Палачинката с всеки ден се обръща, само и само, за да е в крачка с излизащото от фирмата.

ИНП наистина е някакво пайнерско протеже, но много евтино ни го бутат, поне да беше средно грамотен в музикално отношение и можещ в споровете потребител.

Допреди 5 години музиката им ставаше за стадиони и за площади, днес вече не става, защото няма посещаемост. Утре ще кажат, че Арената и стадионите са дупки и тази музика, това нечувано изкуство и върховните, изпълнени със смисъл и послания, песни на ломски чавета нямат място да подобни сбирки. Това са бутикови изпълнители и не се слушат къде да е!!!

Кога ние сме чували модерна песен, с модерен лирика. Това да се чудиш в кенефа ли е писано или в катуна, но пък е фешън. Но не я съдим толкова Тедката, щото като чуеш и Никол-Гери не е по-лъскаво.

Припев:

 

Когато аз избухвам ще мълчите да,

да, да, да,да.

Когато леко денся, хващам ритъма да,

да, да, да, да.

Айде чалга пеперудки в а-а, да,да,да,да.

Стана време да ги мачкам в Пайнера

да,да,да,да.

 

Аморална била (поредната чалга пеперудка),

и скандална била (няма се прави мармалад),

мръсна кучка била (е,ти луд ли си,тая има тарифа) -

аре вземи това,з-з-земи,вземи това!

 

Да, кучка съм,но само за един.

Уоу, луда съм и няма да се спи,

кой ти каза да ми се правиш сега?

Искаш ли да го поемеш утре в а-а-а.

Правиш ли се на RnB звезда,

А аз си казвам, на майка ти в г*за.

 

Припев:

Когато аз избухвам ще мълчите да,

да, да, да,да.

Когато леко денся, хващам ритъма да,

да, да, да, да.

Айде чалга пеперудки в а-а, да,да,да,да.

Стана време да ги мачкам в Пайнера

да,да,да,да.

 

Ох бейби, казваше ти (тук да слушаш и изпълняваш)

Маската ми нека стои (ако не ти харесва ще ти бия шута ма)

И аз за теб съм чисто нова сега,

Хейтърите ми са зад гърба, брат ми като вятъра.

 

Йеа, she's the bitch

Как? Как? What the fuck?

Give it away,give it away, give it away now

Give it away,give it away, give it away now

Как? Как? What the fuck?

Как? Как? What the fuck?

Шит сте ми кат Бъгс Бъни и Мистър БИйн,

Важен е за мен моя господин.

 

Припев:

Когато аз избухвам ще мълчите да,

да, да, да,да.

Когато леко денся, хващам ритъма да,

да, да, да, да.

Айде чалга пеперудки в а-а, да,да,да,да.

Стана време да ги мачкам в Пайнера

да,да,да,да.

 

Теодора,Теодора,като тебе няма втора.

Няма втора,няма втора! Теди!

Теодора,Теодора,като тебе няма втора.

Няма втора,няма втора! Теди!

 

I'm no bad girl - i'm pussycat.

I'm no bad girl - i'm pussycat.

I'm no bad girl - I'm pussycat.

Pussy,pussycat, pussy,pussy,pussycat.

I'm no bad girl - i'm pussycat.

I'm no bad girl - i'm pussycat.

Bad girl, oh oh oh.

 

Припев:

Когато аз избухвам ще мълчите да,

да, да, да,да.

Когато леко денся, хващам ритъма да,

да, да, да, да.

Айде чалга пеперудки в а-а, да,да,да,да.

Стана време да ги мачкам в Пайнера

да,да,да,да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, то е ясно, че няма как само такова да се слуша, ама не ви ли кефят поне от време на време и пошли песни, не знам, на мен би ми било скучно, ако не слушам такива от време на време. Не ви ли доскучава само сериозно? Какво им е толкова на развратните, те са си за забавление. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, то е ясно, че няма как само такова да се слуша, ама не ви ли кефят поне от време на време и пошли песни, не знам, на мен би ми било скучно, ако не слушам такива от време на време. Не ви ли доскучава само сериозно? Какво им е толкова на развратните, те са си за забавление. :1000 (29):

На мен ми е скучно понякога, за тва ги слушам тея "пошлите" :D :D

"Чалга пеперудки във ъхъъъ" ми е топ! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, то е ясно, че няма как само такова да се слуша, ама не ви ли кефят поне от време на време и пошли песни, не знам, на мен би ми било скучно, ако не слушам такива от време на време. Не ви ли доскучава само сериозно? Какво им е толкова на развратните, те са си за забавление. :1000 (29):

 

Разбира се, че ни, да не да сме расли в Бъкингамския! Обаче повече стила на Петра например ме кефи, на Т.А. са ми просто тъпунгерски, разбираш ли, на дъното на пошлостта са, има си пошли песни, обаче с вложен труд в тях и звучат забавно и са слушаеми. Вземи и една Антонина ако искаш - трябва да има концепция, тези песни даже са по-сложни и от регулярните, защото да си шут не е лесно също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Басии и наглото циганско интервю , тая слуша ли се изобщо кво говори , разбрахме , че имаш хитове тая година ,но пък чак толкова да си нагла , певици като Глория , Ивана и Преслава не говорят като нея ... нямам думи просто , дори Галя я попита на кой толкова се каниш , мале,мале наглост голяма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тедито прави яки песни за купон, ама дотам...за какви фенове нейни говори, освен от ромският контингент?! И въобще тя наред ли е да си мисли, че с такива цигании, които вървят яко по клубовете когато всички са пияни, ще може да си спечели фенска маса?!

И много е несериозно да се мислиш за певица, а да не правиш никакви концерти. Никой не е казал зала 1, има и други зали, където може да стане як купон(нали е от младото поколение). Тая си е повярвала много, а е кръгла нула като поведение на сцена, като песни също. Баси резила хахахха :)

С тези маанета, трудно ще достигне големите върхове.Успех.. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, то е ясно, че няма как само такова да се слуша, ама не ви ли кефят поне от време на време и пошли песни, не знам, на мен би ми било скучно, ако не слушам такива от време на време. Не ви ли доскучава само сериозно? Какво им е толкова на развратните, те са си за забавление. :1000 (29):

Разбира се - слушаме и най-мазните кючеци понякога... Друг е въпросът, че по-малките масово ги възприемат буквално, вживяват се в тях и ги прилагат на практика. Това е притеснителното. Човек трябва да е широко скроен и да слуша всичко, но за да има база, трябва да е бил на всякакви концерти - да знае какво са и опери, оперети, джаз, рок, на пиано барове и къде ли е. Защото не може примерно с Теди Александрова да се изчерпва всичко и тя да е таванът, не може просто. Човек трябва да се огледа и да види още колко много неща не знае, които съществуват и имат таргет. Не може така като в перещите да се капсулираме и нашата истина да е общовалидна. Това се опитвах да кажа, но кой те разбира...

Теди има талант - аз я забелязах още с "Актьор", когато никой не предполагаше какво я очаква... но за мен това младо момиче, точно мой набор май беше, е натрупало доста гняв спряло колеги и го изразява по доста брутален начин. Аз харесвам бунтарите, ама нека е с мярка, уважение към по-възрастните и успелите. Не можеш да се държиш така, сякаш светът е в краката ти, при положение че си напипала една вълна за момента, което не значи, че е изградила цялостен стил. Дано пробва да наложи и по-стойностни песни, има глас.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност в световния шоубизнес, парите идват от концерти, турнета. Само тука модерните фенове на ломските циганки си мислят, че са открили топлата вода. Смешници. Теда днес я има, утре - не. Тя е като една хартиена носна кърпа. За еднократна употреба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност в световния шоубизнес, парите идват от концерти, турнета. Само тука модерните фенове на ломските циганки си мислят, че са открили топлата вода. Смешници. Теда днес я има, утре - не. Тя е като една хартиена носна кърпа. За еднократна употреба.

 

То това важи за всичките ни певици. Пари от концерти едва ли някоя чалгарка може да събира...

 

Иначе на сцената, понеже някой коментира Теда, тя е по-добре от повечето сковани дървета. Винаги ми е било странно как пеещи на плейбек кифли не отлепват от едно място... Теда поне пее на живо и има някакъв живец в нея. Другите са тотално изхабени.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пак спорите за глупости. Вашите мнения са базирани на субективната ВИ преценка. Истината е една, няма Глория, няма Преслава. Теда не е казала нищо което да не е вярно, не съм го гледал, но е факт, че опт женските в Пайнер тя е единствената (може би и Галош) с по три гигахита на година. Нейните песни са винаги в топ 3 на сезона и топ 5 на годишните хитове. Да, тя заслужава в пъти повече да е певица на годината от Анелия, Емилия, Преслава, Джена и ДесиСлава, които нямат 1 хит който да е на нивото на "Много ми е луд", "Дай ми свобода" или нейните други чекии. Харесва ни или не, това са фактите. Аз не помня концерт последните три години някоя от "номинираните" горе да е била по - аплодирана от Теда, освен Преслава нали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале, мале... какви ги фантазира. Доста си е повярвала. Сами забележете нормалните и песни и баладите колко са популярни и гледани и ги сравнете с циганските песни. Разлика бол ... Харесва се от определена група от обществото, която няма да окачествявам нарочно. Особено с последната си песен мина границите по пошлост. Щом смята, че така се става певица на годината, ок .... Скоро имаше участие в Ловеч и една колежка ходи да я гледа и ми каза, че по-надута певица от нея не е виждала. Дори отказала да си направи снимки с хората. Дали не си е повярвала много, че е звезда?

Сори, но подобен род простотия не ми допада. Ако иска да успее да се старае да направи нормални и качествени песни с хубава музика и текст. Но надали ще стане номера, защото хората вече я свързват с кючеци, просташки текстове и голота. Жалко за изпълнител с толкова претенции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПИК е най-посещаваният сайт в България в последните 2-3 години. И тази статия се появи веднага, след това интервю на Тедка "Ломска". Нали ме разбирате за какво говоря? И нали няма да е нужно да обяснявам в детайли как Недялко Недялков винаги следва силните на деня, ухажва едрия бизнес, с очевидни за всеки намерения?

 

Пленителната Теди Александрова омая стотици в "Клуб 33" (снимки)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това което не може да разберете е, че чалгата тотално ще умре и ще изчезне ако такива като Теда изчезнат. Ако тоя стил и текстове изчезнат, изчезва и чалгата... :whistling: Чисто и просто, защото пазара го иска и търси. Точно за това се сетиха да заложат на нея, нали някой не мисли, че ще имаш златна кокошка и ще и отрежеш гърлото? Малко бизнес познания и ще се сетят по ниско образованите. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...