Jump to content



Online: Мария, Фики и Азис - Мръсни думи говори


Препоръчани коментари

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Оф.... Клипът е много скучен. Добре са го измислили със сценката в киното, но само това.

Маанетата на Мария много ги мразя.

Изобщо Мара за какво се е хванала и влюбила толкова в тия чалгии???

Турското ми идва прекалено. За капак на случващото се в момента в МОН, трагедия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно сега, с тези революционни настроения, заради игото - робството - присъствието - съжителството - владичеството не е признак на добър вкус турската вметка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е този ужас, за Бога? Някаква безкрайна и монотонна провлачена мелодия с почти никакъв текст и за капак ритми от Анадола. Не, мерси! :mf_surrender: Мария за какво изобщо прави песни, които само тя си слуша? Присъствието на Азис и Жики не спасява положението.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката не е ударна, текстът е изтъркан.. мръсно, мръсотии.. аман, не хваща просто.

 

И къв е тоя скеч в киното, хаха. Кадрите с Мария иначе наистина са доста яки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, много як кючек, но и на мен не ми харесаха частите на Фики. Трябваше само Азис да участва. Нищо де, кефи ме, а и има голям шанс да се наложи по клубовете. Познато, ударно парче. Само не знам авторска ли я водят? На мен ми е същата като на Мира - "Измамник" -

Ето и линк. Предполагам, че не само аз се сещам. Мисля, че е успешна формула за хит по клубовете. Колкото до видеото, за мен Мария е в супер топ форма и изглежда страхотно, но е време пак да потъмни тая коса, че така нещо не мога да я възприема.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това е супер ритмична песен, умерен кючек, такива харесвам и вокала на Мария много ме кефи, наистина от първия път ми хареса. С изключение обаче на турската и циганската част от текста, нямаше нужда от това просто. Иначе всичко друго е 6, направо не знам как всички коментари досега са отрицателни, брутална е музиката! Все пак Кости..

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен това е супер ритмична песен, умерен кючек, такива харесвам и вокала на Мария много ме кефи, наистина от първия път ми хареса. С изключение обаче на турската и циганската част от текста, нямаше нужда от това просто. Иначе всичко друго е 6, направо не знам как всички коментари досега са отрицателни, брутална е музиката! Все пак Кости..

+1

На Мария кючеците й пръскат.

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Я влезте в темата за "Чалга пеперудки" да видите що е хейт, а какъв хит е :D Това какво се пише тук, не значи, че е провал дадена песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добро, браво! Перфектен танцувален ритъм, да, кючекчийският отсвир не е много ритмичен, което е минус, но като цяло има хубаво разнообразие на музикални идеи. Парчето се плъзга леко покрай ушите, въобще не натоварва слуха и не доскучава към края.

На Кости ли било това? Не е типично за стила му. А Мара я знаем, че не може да пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я влезте в темата за "Чалга пеперудки" да видите що е хейт, а какъв хит е :D Това какво се пише тук, не значи, че е провал дадена песен.

Абсолютно.

 

Тази песен ще е адския хит, и изобщо не заради участието на Фики или Азис. Мария прави по принцип страшни мазни кючеци, ама такива, дето олио ти се стича по пръстите от дюнерите. Че извивките били на турски, иврит, арабски, монголски - никой не го е грижа. Нека патриотите от Патриотичния фронт да си слушат Христо Косашки и компания. В чалготеките това ще гърми, както винаги е гърмяло.

 

Клипът на мен ми харесва страшно много, Мария е супер секси, руса, черна, червена. И в това гнездо, как да не му се прище на човек да й разбие яйчената черупка :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иъл. :mf_surrender: Бежанците ще се чувстват като у дома си, като ни чуят музиката.

 

От фотосесия - клипче.

https://www.instagram.com/p/9-yQG3AUp2/

https://www.instagram.com/p/9-mbgngUtP/

https://www.instagram.com/weddinginthecity/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...