Jump to content



Само за минута / Нека да е тайно


Коя песен ви допада повече?  

147 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 95
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

"Само за минута"

 

Кефи ме повече, просто е по-интересна и като песен, и като клип. Феновете също бяха по-впечатлени, а и събра над 100 000 за денонощието на премиерата, когато каналът не беше чак толкова развит като сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първия не съм го слушал и не намерих официално инфо за съществуването му в канала на Планета, така че давам гласа си за втория, който се превърна за часове в любима песен на българсктие тийнове!!!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само за минута, защото е любимата ми песен на Галин, с или без Камелия ми е все тая.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо е тази анкета и какво отразява??

 

Галин НИКОГА не е имал дует с Камелия?!! Това е просто включване, каквото направи целия жанр в последните 1-2 песни, Да припомня, че това беше предложение на Галин към Галена, която му отказа и за това за резерва беше ползвана Камелия,с опит да и бъде съживена кариерата. За щастие-неуспешен. Тази песен нито беше хит, нито вече съществува. И ако някой не е разбрал Камелия от година не е действащ изпълнител...:)

 

 

Едната песен е самост. на Галин, другата е дует с Деса, не знам защо се сравняват... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...