Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Галена сигурно се прави на интересна и ще се появи чак за голямата награда. Това е по-вероятният вариант. Другият е да е сърдита. Хващам се за думите на Фокси, който пита дали Джена е там. Не вярвам да е отишла само за "Оригинално присъствие на клубната сцена". Ще видим :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Наградата за присъствие на клубната сцена очаквах, че може да е за Джена, ако други вземат големите. Ако е искала някоя от двете големи и е дала за аргумент това, че има най-много участия (което е супер важно де, но още един хит ѝ трябваше според мен), може да са ѝ казали "Ами ето ти награда за участия".

 

На Мария как не ѝ е гузно да претендира за награда, която не заслужава, как ще е продала повече от Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе микрофоните ли не им работят, бе? Качиха клипче на Кали, но нищо не се чува.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария спечели наградата за Албум на 2015-та година с „Твоите сто лица“ на 14-ти годишни музикални награди на Планета ТВ.

 

„След 4 години, изминали от издаването на албума „13“, с моите продуценти решихме да съберем всичките ви вече любими парчета в един нов, 8-ми поред в моята кариера, носещ името на последната от тях „Твоите 100 лица“. Благодаря за подкрепата и на всички вас, за тази обич и магия, движеща сърцето и емоциите ми. Благодаря на моето семейство за музиката и на моя любим мъж за вярата и желанието му музиката да продължава да бъде моят спътник в живота“, споделя Мария за албума си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Мария как не ѝ е гузно да претендира за награда, която не заслужава, как ще е продала повече от Глория.

Още не мога да повярвам. :helpsmilie: Егати наглото джудже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано след като стана чудо Мария да вземе албум, то поне Емилия да вземе певица. :D

 

Руже, аз нали казах тук, че Митко издаде албумът на Мария с цел да я награди. Няма нищо учудващо. При албумите винаги е едно никакво. Преди години и Андреа беше спечелила албум, при положение, че Кама издаде Проект 13, а на Теди излезе края на декември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, Мария за втори път разцепва с наглост. Първия беше като взе награда за клип на "Твоя град", а сега и за албум. :1000 (29): Много я харесвам, ама на моменти е смешна.

 

Мен почна да ме кефи - нека покаже на всички наивни курви как стават нещата в тая фирма! Талантливите да напускат, докато е време! Накрая ще останат само жалките. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мария спечели наградата за Албум на 2015-та година с „Твоите сто лица“ на 14-ти годишни музикални награди на Планета ТВ.

 

„След 4 години, изминали от издаването на албума „13“, с моите продуценти решихме да съберем всичките ви вече любими парчета в един нов, 8-ми поред в моята кариера, носещ името на последната от тях „Твоите 100 лица“. Благодаря за подкрепата и на всички вас, за тази обич и магия, движеща сърцето и емоциите ми. Благодаря на моето семейство за музиката и на моя любим мъж за вярата и желанието му музиката да продължава да бъде моят спътник в живота“, споделя Мария за албума си.

 

Да, нищо, че повечето песни само тя и роднините и си ги слушат :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалка работа...

 

Тъпото щество Мария, най-накрая успя да си измоли награда...Нищо, че дори майка й сигурно не си е пуснала албума..И то самото защото е хванала свиня с пари... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен почна да ме кефи - нека покаже на всички наивни курви как стават нещата в тая фирма! Талантливите да напускат, докато е време! Накрая ще останат само жалките. :D

 

:viannen_28:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не го излъчват на живо поне могат да си ги раздадат както им е кеф, така че очаквам и други изненади.

 

Галин, Фики и Константин дали са там и тримата - не ги мернах по снимките май.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годишни музикални награди на някакво радио. :D

http://www.bgradio.bg/gallery/godishni-muz...a-bg-radio-2015

 

Годишни музикални награди на ИМПЕРИЯТА на Пайнера...

https://www.facebook.com/livemagazineoffici...e=3&theater

 

Хахаха, аз всъщност за чалга радиото "Романтика" си мислех, преди съм виждал, че са раздавали награди, мисля, че в клуб церемонията. :D

Много жалко за Глория... Явно наистина ще напуска, щом Митака дори не си прави труда да й се подмаже като й даде някоя от двете заслужени награди.

 

Точно това е странното, Камелия като се знаеше, че ще напуска, поне ѝ даваха това-онова, за наградата за "15 години на сцена" помня, че изявата ѝ беше 15-20 минути. Е, тя прави по над 100 участия годишно. Ама Мария не прави толкова, съвместната работа с Глория дава възможност за добри продажби на албуми в днешни дни и успешни самостоятелни концертни изяви, изяви и пред по-възрастна публика, защо би предпочел така Мария да награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...