Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

*ламти; *дадат

 

Ми май май е първата да ти кажа. Цирковете точно около нея почнаха. Другите какво ми ги намесваш, говорим за нея. При нея са най-грандиозни нещата. Анелия до преди годината, в която стана "Изпълнител на годината", минаваше с най-обикновени награди на спонсора, "Хит на лятото" и подобни. Андреа и Цветелина Янева също са били с незаслужени, но около Преслава глупостите почнаха преди тях.

Ами това да се дават нагласени награди не е заради нея. Още години преди това си ги раздаваха така просто. Вината честно казано е на нас, феновете на Преслава (за жалост слагам всички под общ знаменател, но няма как). Още когато дадоха на Галена Певица на годината агитката на Преслава освирка Галена, там почнаха тия циркове и тия разделения. Точно заради нас (феновете на Преслава) и феновете на Галена започнаха тия сапунки! Всеки има вина, не обвинявайте само Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

ЗАЩО само преди наградите се сеща за феновете? Защо преди наградите бълва песен след песен? Защо само, когато я снимат на концертите крещи, че обичала феновете си, а по клубовете всяка вечер ги подминава като пътен знак? Защо? Защо като я снимат само пее на живо, а всяка вечер и минават участията на пълен плейбек??? Защо? Нали ви е великата певица.. Не вярвам да сте толкова заблудени,че да не виждате, че прави всички тези неща само и единствено за наградите. Продадацията е пълна! Най-грозното нещо и мръсно, което мже да направи една жена е да бэде с мъжа на колежката си или приятелка.. А Преслава го направи и Емилия публично го каза. По-мръсно, пошло и гадно нещо няма за една жена. Това е отвратителна постъпка! Отделно,че всички мамини синчета минаха през нея и с години я издържат точно те. Как пък все с богаташчетата ходи?! Ама феновете и са като болни.. За тези неща се правят на разсеяни, но те са факт и ги знаят всички. На всички ни писна това постоянно ламтене за награди! Защото ако Емилия, Анелия, Галена и т.н почнат да бълват през сезмица песен и правят фен клуб преди наградите Пресито няма да види нито една награда. Тя отдавна не прави хитове, а уцели веднъж в годината от 10 песни 1 хит. Така че не ми я величаъте, защото е въздух под налягане или един балон, който се пропуква ден по ден. То за вас истината все е хейт, злоба или път идва от фенове на Галена, с което най-често излизате. Не, истината я знаем всички фенове на попфолка, които дори и нямаме любимки.. Обаче болестното ви състояние по този изкуствено създаден медиен образ на Петя ви заслепява да видите всъщност колко е долна като човек и какво ГМО е.

Много точен коментар в сигнала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗАЩО само преди наградите се сеща за феновете? Защо преди наградите бълва песен след песен? Защо само, когато я снимат на концертите крещи, че обичала феновете си, а по клубовете всяка вечер ги подминава като пътен знак? Защо? Защо като я снимат само пее на живо, а всяка вечер и минават участията на пълен плейбек??? Защо? Нали ви е великата певица.. Не вярвам да сте толкова заблудени,че да не виждате, че прави всички тези неща само и единствено за наградите. Продадацията е пълна! Най-грозното нещо и мръсно, което мже да направи една жена е да бэде с мъжа на колежката си или приятелка.. А Преслава го направи и Емилия публично го каза. По-мръсно, пошло и гадно нещо няма за една жена. Това е отвратителна постъпка! Отделно,че всички мамини синчета минаха през нея и с години я издържат точно те. Как пък все с богаташчетата ходи?! Ама феновете и са като болни.. За тези неща се правят на разсеяни, но те са факт и ги знаят всички. На всички ни писна това постоянно ламтене за награди! Защото ако Емилия, Анелия, Галена и т.н почнат да бълват през сезмица песен и правят фен клуб преди наградите Пресито няма да види нито една награда. Тя отдавна не прави хитове, а уцели веднъж в годината от 10 песни 1 хит. Така че не ми я величаъте, защото е въздух под налягане или един балон, който се пропуква ден по ден. То за вас истината все е хейт, злоба или път идва от фенове на Галена, с което най-често излизате. Не, истината я знаем всички фенове на попфолка, които дори и нямаме любимки.. Обаче болестното ви състояние по този изкуствено създаден медиен образ на Петя ви заслепява да видите всъщност колко е долна като човек и какво ГМО е.

Много точен коментар в сигнала.

Много точни са и коментарите за пияната Галена по участия и за ваната, ала тях не ги постваш тук!

Мерете с двоен аршин, заради вас фолкът е на това дереже!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много точни са и коментарите за пияната Галена по участия и за ваната, ала тях не ги постваш тук!

Мерете с двоен аршин, заради вас фолкът е на това дереже!

 

Аре млъкни и ти с тая вана бе, изтърка се вече и е адски досадно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗАЩО само преди наградите се сеща за феновете? Защо преди наградите бълва песен след песен? Защо само, когато я снимат на концертите крещи, че обичала феновете си, а по клубовете всяка вечер ги подминава като пътен знак? Защо? Защо като я снимат само пее на живо, а всяка вечер и минават участията на пълен плейбек??? Защо? Нали ви е великата певица.. Не вярвам да сте толкова заблудени,че да не виждате, че прави всички тези неща само и единствено за наградите. Продадацията е пълна! Най-грозното нещо и мръсно, което мже да направи една жена е да бэде с мъжа на колежката си или приятелка.. А Преслава го направи и Емилия публично го каза. По-мръсно, пошло и гадно нещо няма за една жена. Това е отвратителна постъпка! Отделно,че всички мамини синчета минаха през нея и с години я издържат точно те. Как пък все с богаташчетата ходи?! Ама феновете и са като болни.. За тези неща се правят на разсеяни, но те са факт и ги знаят всички. На всички ни писна това постоянно ламтене за награди! Защото ако Емилия, Анелия, Галена и т.н почнат да бълват през сезмица песен и правят фен клуб преди наградите Пресито няма да види нито една награда. Тя отдавна не прави хитове, а уцели веднъж в годината от 10 песни 1 хит. Така че не ми я величаъте, защото е въздух под налягане или един балон, който се пропуква ден по ден. То за вас истината все е хейт, злоба или път идва от фенове на Галена, с което най-често излизате. Не, истината я знаем всички фенове на попфолка, които дори и нямаме любимки.. Обаче болестното ви състояние по този изкуствено създаден медиен образ на Петя ви заслепява да видите всъщност колко е долна като човек и какво ГМО е.

Много точен коментар в сигнала.

Не знам на кого е този коментар, на места е правилен, на места не. Първо - Преслава не е единствената, която ходи с богати мъже и тази която е преспала с всички, това че я разкриха, не значи, че е единствена. Колко било долно Преслава да преспи с мъж на колежка, а колко е долно и колко трябва да си без достойнство, за да можеш да кажеш, че колежката ти е спала с мъжа ти от когото имаш дете и с когото си лягаш всяка вечер до него. То не е сигурно дали въобще Коко си ляга всяка вечер до нея де. Не е сигурно, че само Преслава е спала с Коко, почти целия Пайнер е преспал с Коко. Да, доста от феновете на Преслава не приемат всяка истина, аз лично приемам всичко казано за Преслава, стига да е истина и да съм съгласен. За участията примерно е прав, след участието не се снима с почти никой, през участието като слезе при хората, да, снима се, но после не. Фен клуба го прави заради 12 години на сцена, не заради наградите, това няма да ѝ донесе награда. Да, тя пее предимно на плейбек по участия, на големи концерти си е на живо, по участия има 1-2 песни на живо но дотам. Не знам само този човек как разбра, че Преслава отдавна не прави хитове при положение, че всяка година изпъква с поне 1 хит за годината.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре млъкни и ти с тая вана бе, изтърка се вече и е адски досадно.

 

Явно много те заболя минусът ми, че се наложи да влизаш и в другия си профил kotaraka за да ми дадеш още един. Толкова си нелеп, колкото и любимките ти. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аре млъкни и ти с тая вана бе, изтърка се вече и е адски досадно.

Досадно е твоето плюене по Преслава-системно, ако бяхте честни нито ваната щеше да ви дразни, нито Преслава. Щяхте да гледате само проектите на Галена и да им се радвате, а не да принизявате чуждият труд!

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЗАЩО само преди наградите се сеща за феновете? Защо преди наградите бълва песен след песен? Защо само, когато я снимат на концертите крещи, че обичала феновете си, а по клубовете всяка вечер ги подминава като пътен знак? Защо? Защо като я снимат само пее на живо, а всяка вечер и минават участията на пълен плейбек??? Защо? Нали ви е великата певица.. Не вярвам да сте толкова заблудени,че да не виждате, че прави всички тези неща само и единствено за наградите. Продадацията е пълна! Най-грозното нещо и мръсно, което мже да направи една жена е да бэде с мъжа на колежката си или приятелка.. А Преслава го направи и Емилия публично го каза. По-мръсно, пошло и гадно нещо няма за една жена. Това е отвратителна постъпка! Отделно,че всички мамини синчета минаха през нея и с години я издържат точно те. Как пък все с богаташчетата ходи?! Ама феновете и са като болни.. За тези неща се правят на разсеяни, но те са факт и ги знаят всички. На всички ни писна това постоянно ламтене за награди! Защото ако Емилия, Анелия, Галена и т.н почнат да бълват през сезмица песен и правят фен клуб преди наградите Пресито няма да види нито една награда. Тя отдавна не прави хитове, а уцели веднъж в годината от 10 песни 1 хит. Така че не ми я величаъте, защото е въздух под налягане или един балон, който се пропуква ден по ден. То за вас истината все е хейт, злоба или път идва от фенове на Галена, с което най-често излизате. Не, истината я знаем всички фенове на попфолка, които дори и нямаме любимки.. Обаче болестното ви състояние по този изкуствено създаден медиен образ на Петя ви заслепява да видите всъщност колко е долна като човек и какво ГМО е.

Много точен коментар в сигнала.

 

Кое... :D :D :D

 

Това за издържането пък са глупости. Преслава не ми се мисли колко пари е изкарала за тия години при положение че в клипове знаете колко влага. С претенциозни парцалки почна да се кичи чак наскоро. А защо певиците все са с богаташчета.. просто колко мъже биха се чувствали добре жената до тях да печели толкова повече от тях, да е с повече връзки, по-известна, център на такова внимание? Това е истината, кой с нормална работна заплата би имал самочувствието да е във връзка с Преслава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам на кого е този коментар, на места е правилен, на места не. Първо - Преслава не е единствената, която ходи с богати мъже и тази която е преспала с всички, това че я разкриха, не значи, че е единствена.

 

Айде пак. За вас явно няма значение какво прави Преслава, стига да не е единствена? В случая богати мъже.. от богати до богати има разлика, по-скоро коментирам този ваш любим принцип. При една кражба дори на 2,3.. 5лв, ще приемеш ли оправданието на крадеца "Ми кво, то и други крадат, да не съм единствен?"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое... :D :D :D

 

Това за издържането пък са глупости. Преслава не ми се мисли колко пари е изкарала за тия години при положение че в клипове знаете колко влага. С претенциозни парцалки почна да се кичи чак наскоро. А защо певиците все са с богаташчета.. просто колко мъже биха се чувствали добре жената до тях да печели толкова повече от тях, да е с повече връзки, по-известна, център на такова внимание? Това е истината, кой с нормална работна заплата би имал самочувствието да е във връзка с Преслава.

Абе не те знам сериозен ли беше или изрази сарказъм, но мисля, че наистина е така. :D Аз не мисля, че ще ми ОК ако в бъдеще жена ми изкарва повече пари от мен и ме издържа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе не те знам сериозен ли беше или изрази сарказъм, но мисля, че наистина е така. :D Аз не мисля, че ще ми ОК ако в бъдеще жена ми изкарва повече пари от мен и ме издържа.

 

Сериозен съм, да.

Link to comment
Сподели в други сайтове

АЗ пък ще контрирам с две неща:

 

 

Първо. Когато наградите бяха по-малко и се даваха само на заслужилите, всички ревяха, че все едни и същи ги получавали и т,н (в случая Ивана) Но не е ли нормално ако тя е била най-успешна за времето си, тя да получава предимно награди (за която и да става въпрос)?

 

Всички мрънкаха и изпълнители и фенове, точно под тоя натиск Пайнер угодиха на всички, като за всеки има по нещо... :mf_surrender: Мрънкала като Райна, Мара, Анелия и Камелия съсипаха тея награди.

 

Толкова ли не можете да възприемете тея награди като един концерт, без значение, кой, какво?!! Какво значение имат тея награди след като никой не ги помни до следващата година, нито фенове, нито самите изпълнители? :mf_surrender:

 

Дълбоко се заблуждавате, че на Преслава толкова и пука да вземе, "певица"..Тя доказа, че и с нея и без нея е все едно и пак остава най-обичаната пайнерка, но сега и Деси Слава набира голяма скорост за първото място.

 

За награди винаги са ревяли едни и същи- Мара, която нищо не е заслужила, никога в кариерата си. Анелия-която накрая й подариха "певица" без да заслужи, Камелия-която я изтритаха и напоследък Джена-която доста се срина последната година. Надявам се с това да се спре опашката на ревящите, сега когато всички взимат по нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дълбоко се заблуждавате, че на Преслава толкова и пука да вземе, "певица".

 

Това е едно от най-невярните неща, които съм срещал във форума. Толкова е отдалечено от истината. Самата Преслава на живо по телевизията го призна, били сме се заблуждавали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По западни стандарти е по - логично да има награда за Песен на годината от мъж и жена по отделно или нещо за колаборация и специално участие в песен, те ми пуснали Идоли за мъж и жена?! Простотията им е пълна...

Link to comment
Сподели в други сайтове

То ако имаше един Идол само, въобще не беше изключено да се вземе от един измежду Фики и Галин, при положение, че другият вземе Певец. И някои определени хора да останат без награди, от което щеше да последва Содом и Гомор в кокошарника. Сега всички доволни. Кой кат' нас...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е чак толкова нелогично добавянето на втори Идол. Както има Певец и Певица на годината, беше ясно, че рано или късно ще разделят и Идола на 2 категории. Вярно е, че когато всеки получи по нещо наградите губят тежест, но това е положението.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е чак толкова нелогично добавянето на втори Идол. Както има Певец и Певица на годината, беше ясно, че рано или късно ще разделят и Идола на 2 категории. Вярно е, че когато всеки получи по нещо наградите губят тежест, но това е положението.

Ама то наличието на Идол е абсурдно след като не са изяснени критериите кой го получава и като цяло не е ясно каква е разликата с Певец/Певица.

 

Иначе ако трябва да сме честни относно цирковете около Преслава - първият, който повлече всичко не беше никой друг, освен Пайнер - драмите с нея по награди започнаха още 2009, когато те искаха да я избутат встрани, повтаряйки сценария с Ивана и изключвайки я от номинации за Певица на годината. В резултат на това феновете й се ядосаха, а и тя като цяло даде отпор на стратегията на Пайнер и следващата година се стигна до освиркването на Галена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

АЗ пък ще контрирам с две неща:

Първо. Когато наградите бяха по-малко и се даваха само на заслужилите, всички ревяха, че все едни и същи ги получавали и т,н (в случая Ивана) Но не е ли нормално ако тя е била най-успешна за времето си, тя да получава предимно награди (за която и да става въпрос)?

 

Всички мрънкаха и изпълнители и фенове, точно под тоя натиск Пайнер угодиха на всички, като за всеки има по нещо... :mf_surrender: Мрънкала като Райна, Мара, Анелия и Камелия съсипаха тея награди.

 

Толкова ли не можете да възприемете тея награди като един концерт, без значение, кой, какво?!! Какво значение имат тея награди след като никой не ги помни до следващата година, нито фенове, нито самите изпълнители? :mf_surrender:

 

Дълбоко се заблуждавате, че на Преслава толкова и пука да вземе, "певица"..Тя доказа, че и с нея и без нея е все едно и пак остава най-обичаната пайнерка, но сега и Деси Слава набира голяма скорост за първото място.

 

За награди винаги са ревяли едни и същи- Мара, която нищо не е заслужила, никога в кариерата си. Анелия-която накрая й подариха "певица" без да заслужи, Камелия-която я изтритаха и напоследък Джена-която доста се срина последната година. Надявам се с това да се спре опашката на ревящите, сега когато всички взимат по нещо.

 

 

Що говориш глупости сега, 2012 си беше годината на Анелия, колкото и да не го признавате, сцепи с песни, на концерта за рд на планета беше доста по-добре приета и от Преслава, и от Галена.. пусни си миксовете им в канала на планета. Отделно направи самостоятелен концерт... били й подарили наградата, хайде хайде. Признавайте малко и успехите на тези, които не харесвате, за последните 2 години все едно да тръгна сега да говоря, че е най-успешна, като не е така. Гледайте реално малко на нещата ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са зле, къв е тоя Идол за мъж и Идол за жена и кое ги прави по-различни от Певец и Певица на годината... Явно искат да има за Фики/Галин и Емилия/Галена ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то наличието на Идол е абсурдно след като не са изяснени критериите кой го получава и като цяло не е ясно каква е разликата с Певец/Певица.

Това имах предвид. Самата категория Идол разводнява нещата, но щом така или иначе я има, не ме изненадва, че са я разделили за да има и за мъж, и за жена награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам следните статуетки да се прибавят към наградите

 

Топ певица на годината

Топ певец на годината

Топ изпълнител на годината

Най-добра певица на годината

Най-добър певец на годината

Най-добър изпълнител на годината

 

 

И така колкото синоними се измислят за може всички да вземат награда еквивалент на певица на годината и наградите се принизят до земята, защото поп-фолка е на много високо ниво и някак си няма нужда нищо интересно да се случва в него. Важното е участията по кръчмите да вървят на пълни обороти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са зле, къв е тоя Идол за мъж и Идол за жена и кое ги прави по-различни от Певец и Певица на годината... Явно искат да има за Фики/Галин и Емилия/Галена ;)

Емилия няма да вземе голяма награда!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...