Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Дует - В твоите очи

Видеоклип - Галена

Песен - тук ще е много интересно
:3fdb8960598fa63e:

Певец - Фики

Певица - Галена

Идол мъже - Константин/Галин

Идол жени - Преслава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах, че наградите може да загубят още повече тежестта си, но вече не знам какво да си мисля след въвеждането на втора нова категория за период от 3-4 години, сложена с очевидната цел Преслава да вземе ТОП статуетка за пореден път... Дано от Пайнер да се усетят колко нагласено и безумно изглежда всичко това, и да направят промени в плана си, като например да дадат женския Идол на някой неочакван, но заслужил, като Емилия (или Десислава? :rolleyes: ). При мъжките категории си е ясно- Фики и Галин.

Поне от Планета няма да си развалят традицията да имат церемония по награждаването. Харесва ми идеята да разнообразят с мястото на събитието и да не са в НДК, а някъде другаде. Видяхме, че с Арена Армеец се получи добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видяхме я Глория със 100-те обработки на гласа колко е добра и "пееща".

Пак ли си в цикъл? Пий един спазмалгон. И се уточни вече със себе си харесваш ли я или не - иначе започва да изглежда като начална фаза на шизофрения.

Глория е най-добрият глас в поп-фолка. Така е било и така ще бъде.

Да си бил на концерта - да си чул. Обработките не си ги прави тя и са направени с друга цел.

Чуваме колко са "пеещи" Преслави и компания - ако ти е нервно нещо, пусни си участието на Глория и Преслава в Найт флайт.

Глория няма да вземе и без това награда - какво ви бърка сметките, не знам.

Най-заслужилите отдавна са над тия неща и са извън всякакви класации и номинации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Утешителна награда" мисля, че трябва да е мотото на концерта. :roll1:

 

Сгласна.

А тази песен да се превърне в нещо като химн на наградите.1000%20(19).gif

А певицата със главно "П" да излезе и да ни я испее на финала, по можност с бенд и толкова уникално и мощно като ни испя и в Арената. :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сгласна.

А тази песен да се превърне в нещо като химн на наградите.1000%20(19).gif

А певицата със главно "П" да излезе и да ни я испее на финала, по можност с бенд и толкова уникално и мощно като ни испя и в Арената. :dontgetit:

Това македонски или български е, че нещо не разбрах? :dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не очаквах, че наградите може да загубят още повече тежестта си, но вече не знам какво да си мисля след въвеждането на втора нова категория за период от 3-4 години, сложена с очевидната цел Преслава да вземе ТОП статуетка за пореден път... Дано от Пайнер да се усетят колко нагласено и безумно изглежда всичко това, и да направят промени в плана си, като например да дадат женския Идол на някой неочакван, но заслужил, като Емилия (или Десислава? :rolleyes: ). При мъжките категории си е ясно- Фики и Галин.

Поне от Планета няма да си развалят традицията да имат церемония по награждаването. Харесва ми идеята да разнообразят с мястото на събитието и да не са в НДК, а някъде другаде. Видяхме, че с Арена Армеец се получи добре.

Да, на вас Преслава все ви е виновна, понеже любимката Ви е една мухла, вечната втора във всичко. И не забравяте да я бутнете навсякъде ейтака между другото, искаш да ми кажеш, че Галин е по-влиятелнен от Преслава, че има повече фенове от нея и че е по-обичан?! Преслава щеше да вземе тази награда и с и без Галин в номинации, казвам ви го от месец март 2015-та!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина за всяко второ нещо обвинявате Преслава! Разберете, че и Галена, Деси Слава, Анелия и т.н. не са ангели и че те искат награди. Не ги мислете за такива каквито се представят по телевизията!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, на вас Преслава все ви е виновна, понеже любимката Ви е една мухла, вечната втора във всичко. И не забравяте да я бутнете навсякъде ейтака между другото, искаш да ми кажеш, че Галин е по-влиятелнен от Преслава, че има повече фенове от нея и че е по-обичан?! Преслава щеше да вземе тази награда и с и без Галин в номинации, казвам ви го от месец март 2015-та!

 

Вие просто сте свикнали Преслава винаги да взима награди- ето, сами си казвате как още от началото на миналата година сте знаели, че тя ще спечели, без дори да сте видели какво въобще ще пуска и дали ще е успешно. Така е всяка година от освиркването на Галена насам- убедихте се, че Преси няма да се даде толкова лесно като Ивана, а Пайнер допълнително подклаждат фенството ви като гледат всяка година да й дадат по нещо, дори и когато има много по-заслужили от нея. Много пъти ви казах, че трябва да видим на какво ниво ще е Преслава без награди. Дали след няколко години без статуетки ще може да препълни НДК сама, като отписаната в този форум Глория? Дали след десетилетие без компания ще се завърне толкова ударно в Пайнер, като Десислава? Дали ще бъде номер 1 по прием след години без стабилен хит, като Ивана, или в някои случаи Камелия?

 

И да, Галин определено беше голям идол И миналата година. Ако ще броим самостоятелни хитове, както обичате да правите, неговите са с един повече от тези на Преслава, дори и без да е влизал в Биг Брадър да си прави реклама. А дори и така наречените му 'провали' "Сменям ти адреса" и "Един на брой" бяха много по-одобрени от "Нокаут" и "Аматьорка", които във форума постоянно се използват като подигравка към Преслава. С други думи- ако го нямаше разделението на Идол-а, Галин щеше да пасне там повече от Преслава. Нейния плюс за 2015 е единствено истерията покрай Брадъра, която превърна "На тебе не отказвам" в хит. Но някои други са много по-силни в цялостност.

 

Но не знам защо въобще се афектирате от обективния ми коментар, само защото съм споменал Десислава и Галин. Всички знаем, че главните (вече четири) категории ще се разпределят между Галена, Преслава, Галин и Фики. Аз просто споменах, че би било добре Пайнер да се осъзнаят и да направят нещо по-малко очевидно. И съм сигурен, че и други тук подкрепят мнението ми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Аматьорка се смята за такъв голям провал тук? Предизвика интерес, стана летен хит, и съм сигурен, че ако изпее само нея на наградите пак ще бъде в топ 3 по прием.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да ви кажа, че Преслава без награда ще бъде най-хубавото нещо, защото точно когато вземе нещо по-слабо от Певица или Идол тя се амбицира яко и разбива всякаква конкуренция. Но за жалост според нея и Пайнер Преслава ако няма награда ще затъне, което изобщо не е така. Една награда не прави един изпълнител успешен!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам да ви кажа, че Преслава без награда ще бъде най-хубавото нещо, защото точно когато вземе нещо по-слабо от Певица или Идол тя се амбицира яко и разбива всякаква конкуренция. Но за жалост според нея и Пайнер Преслава ако няма награда ще затъне, което изобщо не е така. Една награда не прави един изпълнител успешен!

 

Ами нека да поспрат да й дават награди и да проверим как ще е- аз ще се зарадвам да видя, че Преслава се доказва дори и без да печели нон-стоп статуетки. Мисля, че точно по този начин би затвърдила мястото си при най-големите, а не като за милиарден път я обявят за Певица/Идол.

 

Защо Аматьорка се смята за такъв голям провал тук? Предизвика интерес, стана летен хит, и съм сигурен, че ако изпее само нея на наградите пак ще бъде в топ 3 по прием.

 

Ами и аз си мисля, че тя не е чак такъв провал, но си е факт, че не е и одобрена песен- и Десовите се сблъскахме със същото при "Започваме на чисто" и "Смени паролата си". Имена като Преслава и Десислава явно не трябва да си позволяват такива лековати песнички... но това че все пак са ги пуснали не значи, че са провали. А горепосочените от мен две уж слаби песни на Галин пък съвсем- те не само бяха успешни, ами получиха и одобрение от хората- проблемът им е това, че просто не бяха чак толкова масови хитове като "Роклята ти пада" и "Парата ако хвана".

 

Но както и да е, ето и моите прогнози за това как ще се разпределят наградите:

 

Концертна сцена - Галена

Клубна сцена - Галин

Посланик - Преслава

Прогрес - Яница

Албум - Галена

Фолклорен изпълнител/албум - Емилия

Дискотечен хит - Генерал/Спри да ми досаждаш

Балада - Болка в минути

Дует - В твоите очи

Песен - Генерал/Спри да ми досаждаш

Артистично присъствие - Емилия

Клип - Една жена/Не го прави

Певец - Фики

Певица - Галена

Идол (жени) - Преслава

Идол (мъже) - Галин

 

С повечето бих бил съгласен, освен за женския идол, концертната сцена и албума. При първото ми се иска да е Емилия или Десислава, а при второто и третото- Глория. Много се надявам Клип все пак да е "Не го прави", макар че "Една жена" си е страшно силен конкурент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен тази година Преслава си отговаря точно на думата Идол. Направи 6 песни и всяка една от тях се отличаваше с нещо различно. Прогресира в клиповете определено! В "Аматьорка" много се постара да е по-различна от преди, но я оплюха. В "На тебе не отказвам" беше най-интересна и красива, в дуета с Фики не видяхме нищо ново, но отново като визия си беше различна. Точно защото се променя, мисля че заслужава Идол на 2015 година.

 

А според мен наградите ще бъдат разпределени така:

 

Концертна сцена - Галена

Клубна сцена - Галин

Посланик - Преслава

Прогрес - Теди Александрова

Албум - Глория (тъй като се счита по продажби, мисля, че нейния се продаваше най-много)

Фолклорен изпълнител/албум - Емилия

Дискотечен хит - Генерал

Балада - Болка в минути

Дует - В твоите очи

Песен - Спри да ми досаждаш

Артистично присъствие - Фики

Клип - Музика в мен / 4 червени луни

Певец - Фики

Певица - Галена

Идол (жени) - Преслава

Идол (мъже) - Галин

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен тази година Преслава си отговаря точно на думата Идол. Направи 6 песни и всяка една от тях се отличаваше с нещо различно. Прогресира в клиповете определено! В "Аматьорка" много се постара да е по-различна от преди, но я оплюха. В "На тебе не отказвам" беше най-интересна и красива, в дуета с Фики не видяхме нищо ново, но отново като визия си беше различна. Точно защото се променя, мисля че заслужава Идол на 2015 година.

 

Стига си спамил и ти бе, то ако Преслава заслужава идол, тогава Яница е идол на десетилетието.

Галена тази година дори не забеляза, че Преслава има такава песен :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимия момент на обявяването на категориите. Току лъсне я "Мис Секси", я "Поп хит на годината", я "Особен принос през годината". :scratch:

 

Най-забавното е, че през 2012г. имахме "Изпълнител", която 3 години по-късно е разбита на 4 отделни статуетки. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Очевидно скромния клубен терминатор и хетеросекусален звяр в леглото на Крисия Дъ се е запънал тази година и понеже Митко няма навика да отказва на някой, особено на втория му по брой участия за годината, простотията "Музикален идол" е удвоена.

 

С голямо удоволствие бих отишъл да гледам сеир, ама тоя път мероприятието не му мърдат 5 часа, докато се наградят всички.

 

П.П. Митак, още чакаме втората "Мегазвезда"... от 5 г. станаха 9 .... :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига си спамил и ти бе, то ако Преслава заслужава идол, тогава Яница е идол на десетилетието.

Галена тази година дори не забеляза, че Преслава има такава песен :D

Защо да спамя? Говоря за награди. Не знам какво заслужава Яница, но най-малко заслужава Идол, че и на десетилетието. Яница 10 години си беше в една дупка, от време на време излизаше, но после пак се скрие. Какво толкова я хвалите не разбирам... Да, имаше силна година, но никога е нямала хитове като "Лъжа е", "Луда по тебе", "Нещо нетипично", "Крепост", "Знам диагнозата" и т.н. А за Галена какво е забелязала и какво не е забелязала си е нейн проблем, да си купи очила щом не е забелязала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...