Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Каква певица да е Преслава бе? Галена, Яница, Теди Александрова, Джена, Емилия и Анелия имат по-силна година с повече хитове, повече участия някои от тях и накрая пак да бутат тая. Не ти ли писна вече от нея? Какво толкова я иска тая награда, не разбирам. Толкова години пее вече и още лампи за награди. До никъде няма да се докара.

Имат те, трън в задника. Наградата за Идол не е разделена заради Преслава, а заради Галин. Преслава можеше да си вземе песен, без това нейната песен е най-големият самостоятелен хит на жена за 2015-та!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Хавана Тропикана" да, то всъщност май featuring я водят, по-добре категория за Featuring-ите да бяха направили вместо втори "Музикален идол", поне щеше да е нещо, свързано с тенденциите в чалгата.

 

А дали не е разделена заради алчността на Преслава или афинитета на "Пайнер" към нея изобщо не е ясно, може да са обмисляли Галин да е "Музикален идол", ама нали П не тряа остава без някоя от големите награди.. И айде той да си взема за мъже, тя за жени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Хавана Тропикана" да, то всъщност май featuring я водят, по-добре категория за Featuring-ите да бяха направили вместо втори "Музикален идол", поне щеше да е нещо, свързано с тенденциите в чалгата.

 

А дали не е разделена заради алчността на Преслава или афинитета на "Пайнер" към нея изобщо не е ясно, може да са обмисляли Галин да е "Музикален идол", ама нали П не тряа остава без някоя от големите награди.. И айде той да си взема за мъже, тя за жени.

Да, но Живко си пее доста, като дуетче си е.

Не знам, според мен Преслава може да прегази всяка, та дори и Галена, само ако пожелае. Нали виждаме песните й от Драганински какви хитове стават, тя самата го осъзнава. Според мен тя изобщо не е глупава, но просто не й се занимава, но примерно, ако една година пуска само песни от Драганински-ще прегази Галена, но тя като че ли не иска вече да е на върха. Та и затова не драпа на всяка цена, мисля си, че вече и за наградите не й пука толкова, иначе щеше да си следва линията от мегахитове, а не да пуска бози от Оцко, кавъри т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, но Живко си пее доста, като дуетче си е.

Не знам, според мен Преслава може да прегази всяка, та дори и Галена, само ако пожелае. Нали виждаме песните й от Драганински какви хитове стават, тя самата го осъзнава. Според мен тя изобщо не е глупава, но просто не й се занимава, но примерно, ако една година пуска само песни от Драганински-ще прегази Галена, но тя като че ли не иска вече да е на върха. Та и затова не драпа на всяка цена, мисля си, че вече и за наградите не й пука толкова, иначе щеше да си следва линията от мегахитове, а не да пуска бози от Оцко, кавъри т.н.

 

Няма такова нещо Преслава да не иска награди, слава и мегахитове.Просто все по-рядко случва на песни докато колежките й я пръскат.

Емилия и Галена мачкат всички тази година :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо Преслава да не иска награди, слава и мегахитове.Просто все по-рядко случва на песни докато колежките й я пръскат.

Емилия и Галена мачкат всички тази година :whistling:

Не виждам Емилия с какво и кого мачка, дуета й със Стораро е претоплена манджа, "Втори дубъл" е провал, "Ето ме" мина и замина, баладата с Борис остана само.

Ако искаше само мегахитове - само песни от Драганински щеше да прави, а не от Оцко, Ганев и т.н. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам Емилия с какво и кого мачка, дуета й със Стораро е претоплена манджа, "Втори дубъл" е провал, "Ето ме" мина и замина, баладата с Борис остана само.

Ако искаше само мегахитове - само песни от Драганински щеше да прави, а не от Оцко, Ганев и т.н. :3fdb8960598fa63e:

Не се учудвай, в този форум Емилия винаги е издигана до небесата, а виждаме колко посредствено минава винаги по концерти.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не виждам Емилия с какво и кого мачка, дуета й със Стораро е претоплена манджа, "Втори дубъл" е провал, "Ето ме" мина и замина, баладата с Борис остана само.

Ако искаше само мегахитове - само песни от Драганински щеше да прави, а не от Оцко, Ганев и т.н. :3fdb8960598fa63e:

 

Емилия не е пуснала слаба песен цяла година.. какво ми бръщолевите тука?

"Втори дубъл" за дискографията, с "Питбул" и "Ето ме" се пуска и сега и то по няколко пъти, а с "Обичай ме" затвори устите на всички с претенции, че са певици.В ТОП7 по участия като добавим, че има по-голям интерес спрямо миналата година.

Преслава има само "Ако утре ме губиш" и "На тебе не отказвам".Останалите й 3 песни са тотален крах.Анелия има един "Генерал" и 5 млн. на новата благодарение на Галин.Реалната конкуренция е между Емилия, Галена и Джена.Другите две са аут :1000 (33):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се учудвай, в този форум Емилия винаги е издигана до небесата, а виждаме колко посредствено минава винаги по концерти.

Че е издигана, издигана е, но мисля, че тази година определено й беше доста силна. Заслужава Дует или Певица. Фен съм на Преслава, но не мога да отрека, че Преслава мина само с 3 хита, 1 от тях е много голям хит, другите два са по-малки, но все пак са хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че е издигана, издигана е, но мисля, че тази година определено й беше доста силна. Заслужава Дует или Певица. Фен съм на Преслава, но не мога да отрека, че Преслава мина само с 3 хита, 1 от тях е много голям хит, другите два са по-малки, но все пак са хитове.

Не отричам, че имаше силна година, но Преслава има и по-силна фенска подкрепа, и по-силни приеми и като цяло всичко по- .. от нея. Та Преслава да извади лежанката от "Аматьорка" и да се кълчи върху нея по сцената пак ще я викат на бис, а Емилия си издра гърлото на "Не виждам" и никой не я извика. Не знам .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е Певица на 2015!

 

Дори фенчетата на Преслава си го знаят и пускат анкета в Signal.bg, да видят дали тя или Яница заслужава повече.

 

тая тема аз я пуснах :D

Яница и Преслава засега са наравно

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е Певица на 2015. Дори фенчетата на Преслава си го знаят и пускат анкета в Signal.bg, да видят дали тя или Яница заслужава повече.

Яница какво я бутате не разбирам. Това момиче нито някакъв голям глас има, нито визията й е перфектна, нито нищо. Едни хитове, с които цяла година се опитваше да мине "Всичко чуждо пожелаваш". През декември си повярва, че ще пусне по-голям хит от Галена, Преслава и Фики, Емилия, Анелия и се пусна наравно с тях, но не успя. Емилия и Борис Дали + Теди Александрова разказаха играта на всички през декември и все още продължават.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не отричам, че имаше силна година, но Преслава има и по-силна фенска подкрепа, и по-силни приеми и като цяло всичко по- .. от нея. Та Преслава да извади лежанката от "Аматьорка" и да се кълчи върху нея по сцената пак ще я викат на бис, а Емилия си издра гърлото на "Не виждам" и никой не я извика. Не знам .. :mf_surrender:

 

Тука обърка много.

Отделно ..само можем да си мечтаем Преслава да си изпее "Ако утре ме губиш" така както Емилия си изпя "Не виждам".Неслучайно дни наред след концерта се споделяше видеото на Антон точно на това изпълнение, а не на разни други невзрачни :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия не е пуснала слаба песен цяла година.. какво ми бръщолевите тука?

"Втори дубъл" за дискографията, с "Питбул" и "Ето ме" се пуска и сега и то по няколко пъти, а с "Обичай ме" затвори устите на всички с претенции, че са певици.В ТОП7 по участия като добавим, че има по-голям интерес спрямо миналата година.

Преслава има само "Ако утре ме губиш" и "На тебе не отказвам".Останалите й 3 песни са тотален крах.Анелия има един "Генерал" и 5 млн. на новата благодарение на Галин.Реалната конкуренция е между Емилия, Галена и Джена.Другите две са аут :1000 (33):

Мда, "Нокаут" и "Аматьорка" са крах, все пак са по-гледани и лайквани от "Питбул" и "Ето ме", за "Втори дубъл" да не говорим. Джена е слаба ракия тази година.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, "Нокаут" и "Аматьорка" са крах, все пак са по-гледани и лайквани от "Питбул" и "Ето ме", за "Втори дубъл" да не говорим. Джена е слаба ракия тази година.. :mf_surrender:

 

Колко пъти си чул тези въпросните песни в някой клуб? Виж при "Питбул" и "Ето ме" положението е съвсем различно.

Я се стегнете ..дори Силвър е по-успешен от Преслава тази година.Стига се бутали образ вместо реален успех :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука обърка много.

Отделно ..само можем да си мечтаем Преслава да си изпее "Ако утре ме губиш" така както Емилия си изпя "Не виждам".Неслучайно дни наред след концерта се споделяше видеото на Антон точно на това изпълнение, а не на разни други невзрачни :1000 (29):

Моля ти се .. видяхме как изпя "Лъжа е" на същия концерт ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука обърка много.

Отделно ..само можем да си мечтаем Преслава да си изпее "Ако утре ме губиш" така както Емилия си изпя "Не виждам".Неслучайно дни наред след концерта се споделяше видеото на Антон точно на това изпълнение, а не на разни други невзрачни :1000 (29):

 

И аз забелязах, че много хора споделиха това изпълнение на Емилия, а и отделно точно такъв доказан журналист с многогодишен опит във фолк средите да те похвали си е огромен комплимент.

 

Как ще коментираш това ?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко пъти си чул тези въпросните песни в някой клуб? Виж при "Питбул" и "Ето ме" положението е съвсем различно.

Я се стегнете ..дори Силвър е по-успешен от Преслава тази година.Стига се бутали образ вместо реален успех :mf_surrender:

Виждам, никъде тук не се пускат въпросните песни, видях и жалкият прием на "Ето ме" в Арената, кое му е успешното на Силвър?! Че се отърка в Теди Александрова? Или в Джорджано?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мда, "Нокаут" и "Аматьорка" са крах, все пак са по-гледани и лайквани от "Питбул" и "Ето ме", за "Втори дубъл" да не говорим. Джена е слаба ракия тази година.. :mf_surrender:

 

Емилия - Ето ме - 4,945,880

 

13,502 like / 671 dislike

 

Преслава - Аматьорка - 4,450,154

 

12,667 like / 1,533 dislike

 

"Ето ме" не само е по-гледаната и харесвана песен, но има и значително по-малко dislike.

.........................................................................

"Питбул" като събереш от двата клипа прави:

 

1 369 000 + 3 636 000 = 5 005 000 гледания

 

"Нокаут" също има толкова , но излезна март месец, а на Емилия юли.

 

Лайковете на "Нокаут" за тея милиони са трагично малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия - Ето ме - 4,945,880

 

13,502 like / 671 dislike

 

Преслава - Аматьорка - 4,450,154

 

12,667 like / 1,533 dislike

 

"Ето ме" не само е по-гледаната и харесвана песен, но има и значително по-малко dislike.

.........................................................................

"Питбул" като събереш от двата клипа прави:

 

1 369 000 + 3 636 000 = 5 005 000 гледания

 

"Нокаут" също има толкова , но излезна март месец, а на Емилия юли.

 

Лайковете на "Нокаут" за тея милиони са трагично малко.

Но Питбул е в 2 канала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но Питбул е в 2 канала.

 

Да, това е дори по-гадно, защото гледанията се разводняват. Освен това в youtube ти излиза само клипчето качено в официалния канал на Фен ТВ, а това на Планета не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това е дори по-гадно, защото гледанията се разводняват. Освен това в youtube ти излиза само клипчето качено в официалния канал на Фен ТВ, а това на Планета не.

И при "Не си ти" е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия беше много успешна, но от юни нататък, първата половина от годината какво правим, наградата все пак е за цялата година.

Първата половина си слушахме "Да бях от гадните". Достатъчно голям хит си беше тази песен, за да я държи достатъчно дълго, нищо че изкара след нея и "Без въпроси". Освен това ти сам прави класация с участията за месец от тази първа половина и с учудване установи, че Емилия има най-много сред жените. Дори написа, че тя е Певица на 2015.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...