Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

Глупости, това въобще не е вярно. Но Емилия е тъпа кокошка и не си налага най-големия хит в кариерата. Дори не го пее по участия.... :gun_bandana:

Как да не е вярно? Ти ходил ли си на дискотека да видиш колко пъти я пускат и как пеят хората? Тва е най-успешната песен на Преслава от "Новата ти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Моето слабо място" пък е милион път по-голям хит от "Да бях от гадните". Няма какво да се лъжем. Още се пуска в дискотеките.

 

"Да бях от гадните" всяка вечер я пускат в Secrets, Galaxy, Spirit... На Преслава не съм я чувала от доста време. Не казвам, че не хит, но и дума не може да става да се сравнява с "Да бях от гадните". Дори "Най-добрата" е по-голям хит. Преди нея пък са "Хавана-тропикана", "Всичко чуждо пожелаваш", "Моли се да не почна" и "Кой ще му каже".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да бях от гадните" всяка вечер я пускат в Secrets, Galaxy, Spirit... На Преслава не съм я чувала от доста време. Не казвам, че не хит, но и дума не може да става да се сравнява с "Да бях от гадните". Дори "Най-добрата" е по-голям хит. Преди нея пък са "Хавана-тропикана", "Всичко чуждо пожелаваш" и "Кой ще му каже".

Ама разбира се. Тая пък "Кой ще му каже" е най-големия провал на голямо име за 2014. Никога не съм я чувал в дискотека, на концерта приема беше наистина под нулата. Лично аз 2014 я свързвам с "Най-добрата", "Хавана" и "Моето слабо място". "С мене да вървиш", "Горе долу" и "Моли се да не почна" също са над "Да бях от гадните".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама разбира се. Тая пък "Кой ще му каже" е най-големия провал на голямо име за 2014. Никога не съм я чувал в дискотека, на концерта приема беше наистина под нулата. Лично аз 2014 я свързвам с "Най-добрата", "Хавана" и "Моето слабо място". "С мене да вървиш", "Горе долу" и "Моли се да не почна" също са над "Да бях от гадните".

 

Харесва ли ти или не, това е положението! "Кой ще му каже" пък колко много са я пускали по клубовете, направо ми беше омръзнала по едно време. Абсурдни неща говориш.

Ти нали живееше в Гърция?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ли ти или не, това е положението! "Кой ще му каже" пък колко много са я пускали по клубовете, направо ми беше омръзнала по едно време. Абсурдни неща говориш.

Ти нали живееше в Гърция?

И като живея в Гърция, какво? Нали се прибирам и знам кое се пуска и кое не. Емилия е готина, ама все нещо не и достига. Харизма най-вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И като живея в Гърция, какво? Нали се прибирам и знам кое се пуска и кое не. Емилия е готина, ама все нещо не и достига. Харизма най-вече.

 

Едно е да се прибереш за няколко дни/седмици и да излезнеш два пъти на дискотека, а съвсем друго да си всеки ден някъде като мен. И не говоря само за барове, а и за ресторанти примерно, които също са фактор и където още се пуска "Да бях от гадните", макар и след повече от година и половина, и там такива песни като 'Моето слабо място" не вървят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моето слабо място" пък е милион път по-голям хит от "Да бях от гадните". Няма какво да се лъжем. Още се пуска в дискотеките.

 

Това е вярно.

 

На Емилия й признавам баладите като огромни хитове защото дори те се пускат в дискотеките, но "Да бях от гадните" се забрави 3 месеца след излизането си, никъде не съм я чувал след като й мина актуалния период. :dontknow: "Слабото място" наистина е голям хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глупости, това въобще не е вярно. Но Емилия е тъпа кокошка и не си налага най-големия хит в кариерата. Дори не го пее по участия.... :gun_bandana:

Цветане, кой е този най- голям хит? :cheers:

 

Според мен е Нежни устни/Хайде на купона

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветане, кой е този най- голям хит? :cheers:

 

Според мен е Нежни устни/Хайде на купона

 

 

"Да бях от гадните" и е най-големия хит в кариерата. Остави ги другите, никога не е имала прием като хората на тях. Вкарали са Емилия в рамка, че е просто изпълнителка на балади и друго не поглеждат. В тази връзка, на концерта в "Армеец арена" направо приспа публиката с тази балада, която пя и дори името и не помня. Иначе "преслитата" ги разбирам. Идат награди, а тя пак няма никаква песен, която да зарибява масово. Затова си тролят за "Моето слабо място".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да бях от гадните" и е най-големия хит в кариерата. Остави ги другите, никога не е имала прием като хората на тях. Вкарали са Емилия в рамка, че е просто изпълнителка на балади и друго не поглеждат. В тази връзка, на концерта в "Армеец арена" направо приспа публиката с тази балада, която пя и дори името и не помня. Иначе "преслитата" ги разбирам. Идат награди, а тя пак няма никаква песен, която да зарибява масово. Затова си тролят за "Моето слабо място".

Не мога да се съглася с тебе. "Да бях от гадните" в моите очи си е "Смелите си имат всичко 2"- песен със сходно послание, саунд... Като правена по формула е.

 

"Не виждам" си е класика в жанра, друг е въпроса, че доста по- подходящо щеше да изпее нещо по- динамично. А Преслитата са като Анелините-, на една тънка нишка (песен) им се крепят илюзиите за лидерство, награди и успехи ;) :az:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да бях от гадните" всяка вечер я пускат в Secrets, Galaxy, Spirit... На Преслава не съм я чувала от доста време. Не казвам, че не хит, но и дума не може да става да се сравнява с "Да бях от гадните". Дори "Най-добрата" е по-голям хит. Преди нея пък са "Хавана-тропикана", "Всичко чуждо пожелаваш", "Моли се да не почна" и "Кой ще му каже".

 

И аз на Преслава не съм я чувал отдавна, на Емилия - чат-пат я пускат.

Ама разбира се. Тая пък "Кой ще му каже" е най-големия провал на голямо име за 2014. Никога не съм я чувал в дискотека, на концерта приема беше наистина под нулата. Лично аз 2014 я свързвам с "Най-добрата", "Хавана" и "Моето слабо място". "С мене да вървиш", "Горе долу" и "Моли се да не почна" също са над "Да бях от гадните".

 

Кой ще му каже си беше тотален хит. Цяла година я въртяха в дискотеки и кръчми. Даже повече от година. Сега вече не върви, но си взе своето.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моето слабо място" е песен лишена от каквато и да било мелодия. Има само един ритъм базиран на хаус звученете и толкова. За разлика от "Да бях от гадните", която е супер музикантска, има кулминационен момент и мелодията не ти омръзва след 5-тото слушане.

Текста на Преслава е по-зле и от мелодията, текст за хора със закърнели мозъчни клетки, които не могат да асимилират нещо стойностно и различно, каквато е "Да бях от гадните". Повтаря се едно и също нещо: "ДА, ДА ,ДА ,ДА,ти си моето слабо място.......ДА,ДА,ДА,ДА, падам си по теб..".

Виждам че в чалгата повтарянето на все повече прости думи или срички в текстовете на песните, води до някакъв успех. За пример мога да дам и "Когато аз избухвам ще мълчите ДА,ДА,ДА,ДАА..." На простия чалгар му дай да слуша само такива песни, но те няма как да останат във времето. След две години и Преслава няма да помни, че е изпяла такава песен.

 

Каква съм ти Пантера в твойта Панамера - да, да, да... :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква съм ти Пантера в твойта Панамера - да, да, да... :D

 

" Твоя съм, твоя съм, само твоя съм, ДА, ДА ДА...Искай ме, искай ме, само мен... ДА, ДА, ДА...ДА, ДА, ДА... нека да боли, адски да боли, ДА, ДА ДА...." Аман! :D

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено че "Моето слабо място" е по-голям хит и продължава да е хит. Като ходя, винаги я пускат.

 

Вижте ѝ Инстаграма, там често си качва клипчета.

 

https://www.instagram.com/p/_p9J9QA251/?taken-by=preslava__

 

https://www.instagram.com/p/_cXeLSg2xd/?taken-by=preslava__

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е вярно това за "Питбул", представи я много добре и се прие много добре.

Не съм на това мнение, пя на плейбекк имаше неадекватно поведение на сцената първата половина на песента, дори на места, където се чуваше гласът й микрофона не беше до устата й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая пък "Кой ще му каже" е най-големия провал на голямо име за 2014. Никога не съм я чувал в дискотека, на концерта приема беше наистина под нулата.

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Това беше една от най-слушаните песни пролетта. Това, че ти не си я чувал в дискотека, не значи, че не са я пускали. Айде без такива идиотски обобщения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм на това мнение, пя на плейбекк имаше неадекватно поведение на сцената първата половина на песента, дори на места, където се чуваше гласът й микрофона не беше до устата й.

 

Пя на живо, виж клипче, снимано с телефон от залата. На записа са сложили плейбек от "Планета".

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

 

Това беше една от най-слушаните песни пролетта. Това, че ти не си я чувал в дискотека, не значи, че не са я пускали. Айде без такива идиотски обобщения.

 

Той това го каза, щото искаше да ме издразни, ама само се изложи. Разбира се,че е един от най-слушаните и пускани по дискотеки хитове. Много певици като Андреа не са попадали на такъв от години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той това го каза, щото искаше да ме издразни, ама само се изложи. Разбира се,че е един от най-слушаните и пускани по дискотеки хитове. Много певици като Андреа не са попадали на такъв от години.
А Емилия самостоятелен хит като "Най-добрата" има ли последните години?
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Емилия самостоятелен хит като "Най-добрата" има ли последните години?

 

"Най-добрата" дори не е самостоятелен хит ,а фючъринг с Анелия, но тя винаги иска да се изписва само нейното име, както беше и случаят с "Докрай", "Полудей" и тн..

И да, има дори по-големи хитове като "Да бях от гадните" и "Ето ме".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Най-добрата" дори не е самостоятелен хит ,а фючъринг с Анелия, но тя винаги иска да се изписва само нейното име, както беше и случаят с "Докрай", "Полудей" и тн..

И да, има дори по-големи хитове като "Да бях от гадните" и "Ето ме".

 

 

"Ето ме" не е и 7% хит, какъвто е "Най-добрата".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ето ме" не е и 7% хит, какъвто е "Най-добрата".

 

Да бе, сигурно. За това "ЕТО МЕ" има двойно повече гледания, харесвания и споделяния в Youtube. Води в класацията за най-добра песен от Оцко за 2015. Ще видиш, че и номинация за Песен на годината ще има, каквато "Най-добрата" заслужено нямаше. Стига си я бутал вече бозата на Дора. 20 човека ти казаха още 2 месеца след като излезна, че никъде почти не я пускат вече и ти пак на твойто. Песен на годината, та песен на годината. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, сигурно. За това "ЕТО МЕ" има двойно повече гледания, харесвания и споделяния в Youtube. Води в класацията за най-добра песен от Оцко за 2015. Ще видиш, че и номинация за Песен на годината ще има, каквато "Най-добрата" заслужено нямаше. Стига си я бутал вече бозата на Дора. 20 човека ти казаха още 2 месеца след като излезна, че никъде почти не я пускат вече и ти пак на твойто. Песен на годината, та песен на годината. :mf_surrender:
Затова почти година след излизането и имаше един от най-добрите приеми, а Емилия дори не посмя да изпее МЕГА хита си

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затова почти година след излизането и имаше един от най-добрите приеми, а Емилия дори не посмя да изпее МЕГА хита си

 

Много точно си използвал "изпее", защото при Андреа такова нещо не може да се случи никога. Тя постоянно бичи на плейбек или лайв записче.

Емилия прекрасно изпя "Да бях от гадните" на рождения ден на Планета и имаше един от най-добрите приеми. Андреа заради тъпите и претенции дори не участва.

Завиждай!

 

Как ревнаха още в началото. :Vishenka_05: Цялата зала пее дори по-силно от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...