Jump to content



Годишни музикални награди на Планета ТВ за 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Първата половина си слушахме "Да бях от гадните". Достатъчно голям хит си беше тази песен, за да я държи достатъчно дълго, нищо че изкара след нея и "Без въпроси". Освен това ти сам прави класация с участията за месец от тази първа половина и с учудване установи, че Емилия има най-много сред жените. Дори написа, че тя е Певица на 2015.

По същата логика можем да кажем, че цяла 2015 сме си слушали "Моето слабо място", която е в пъти по-голям хит от "Да бях от гадните" :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия - Ето ме - 4,945,880

 

13,502 like / 671 dislike

 

Преслава - Аматьорка - 4,450,154

 

12,667 like / 1,533 dislike

 

"Ето ме" не само е по-гледаната и харесвана песен, но има и значително по-малко dislike.

.........................................................................

"Питбул" като събереш от двата клипа прави:

 

1 369 000 + 3 636 000 = 5 005 000 гледания

 

"Нокаут" също има толкова , но излезна март месец, а на Емилия юли.

 

Лайковете на "Нокаут" за тея милиони са трагично малко.

Аматьорка е по-воутвана песен. Макар и провал по нашите критерии, там нещата кипят, има живот, хората се интересуват, коментират. Преслава е много по-коментирана, по-интересна, макар и плюта. Макар и според вас да снижи нивото с проекти и скандали, тя успя да задържи интереса, както казва Камелия хората се интересуват от нея, но дори и да я плюят е по-добре отколкото да има 100 коментара "много ми харесва" и до там. Емилия е скучна, безинтересна и дори на моменти стерилна за масовият слушател. Тя е способна да "убие" приема на хит с грешно представяне, както стана с Питбул в Арената. Емилия дори и да се провали едва ли ще случи на медиен интерес, отдавна е изтъркана темата с Коко и 100 му жени.
Link to comment
Сподели в други сайтове

По същата логика можем да кажем, че цяла 2015 сме си слушали "Моето слабо място", която е в пъти по-голям хит от "Да бях от гадните" :mf_surrender:

 

Коя беше тази песен и как имаш наглостта да я сравняваш изобщо с такъв шедьовър?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първата половина си слушахме "Да бях от гадните". Достатъчно голям хит си беше тази песен, за да я държи достатъчно дълго, нищо че изкара след нея и "Без въпроси". Освен това ти сам прави класация с участията за месец от тази първа половина и с учудване установи, че Емилия има най-много сред жените. Дори написа, че тя е Певица на 2015.

 

Нещо бъркаш постовете вероятно, не е била с най-много за първата половина, а и за тая година май винаги съм бил за Галена. Евентуално допусках Джена, но до лятото някъде бяха тези допускания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аматьорка е по-воутвана песен. Макар и провал по нашите критерии, там нещата кипят, има живот, хората се интересуват, коментират. Преслава е много по-коментирана, по-интересна, макар и плюта. Макар и според вас да снижи нивото с проекти и скандали, тя успя да задържи интереса, както казва Камелия хората се интересуват от нея, но дори и да я плюят е по-добре отколкото да има 100 коментара "много ми харесва" и до там. Емилия е скучна, безинтересна и дори на моменти стерилна за масовият слушател. Тя е способна да "убие" приема на хит с грешно представяне, както стана с Питбул в Арената. Емилия дори и да се провали едва ли ще случи на медиен интерес, отдавна е изтъркана темата с Коко и 100 му жени.

 

Не е вярно това за "Питбул", представи я много добре и се прие много добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя беше тази песен и как имаш наглостта да я сравняваш изобщо с такъв шедьовър?

Същата .. година по-късно ;)

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя беше тази песен и как имаш наглостта да я сравняваш изобщо с такъв шедьовър?

 

 

"Моето слабо място" беше и все още е много над "Да бях от гадните".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо бъркаш постовете вероятно, не е била с най-много за първата половина, а и за тая година май винаги съм бил за Галена. Евентуално допусках Джена, но до лятото някъде бяха тези допускания.

 

Не ми се търсят постовете ти, който иска може да го направи. Беше за месец април или май. Тогава без нова песен беше лидер при жените по участия и ти беше казал, че заслужава тази награда, май на foxy_vd се обесняваше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя беше тази песен и как имаш наглостта да я сравняваш изобщо с такъв шедьовър?

 

 

Песента, която е най-големият хит за 2014-та. Тази песен е страхотна, но Емилия не я наложи достатъчно добре, много бързо след нея пусна нова, на наградите не я изпя. Толкова хубава песен, заслужаваше повече внимание от страна на изпълнителката!

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моето слабо място" беше и все още е много над "Да бях от гадните".

 

Само у вас е така, слънчице. :3fdb8960598fa63e: Искаш ли да направим една анкета да видим какво мисли форума?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само у вас е така, слънчице. :3fdb8960598fa63e: Искаш ли да направим една анкета да видим какво мисли форума?

Аз искам :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само у вас е така, слънчице. :3fdb8960598fa63e: Искаш ли да направим една анкета да видим какво мисли форума?

Намери хорско мнение, за*би тия анкети, класации и т.н.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми се търсят постовете ти, който иска може да го направи. Беше за месец април или май. Тогава без нова песен беше лидер при жените по участия и ти беше казал, че заслужава тази награда, май на foxy_vd се обесняваше.

 

Ее, не ме изкарвай лъжец сега. Аз файла с участията си го имам, за април е на второ място, което е възможно да съм го отбелязал, но за награда толкова рано не си представям да правя заключения, винаги съм смятал, че е важно представянето в продължението на цялата година, така че от една трета от нея няма как да се направят такива изводи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, не ме изкарвай лъжец сега. Аз файла с участията си го имам, за април е на второ място, което е възможно да съм го отбелязал, но за награда толкова рано не си представям да правя заключения, винаги съм смятал, че е важно представянето в продължението на цялата година, така че от една трета от нея няма как да се направят такива изводи.

 

Нещо беше казал на Цецо от сорта на това, че ако гледаме участията Емилия е певица на годината. Намери си поста, мен паметта никога не ме лъже, а Емилия беше на трето място след Галин и Фики и на първо при жените, това си го спомням много добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нещо беше казал на Цецо от сорта на това, че ако гледаме участията Емилия е певица на годината. Намери си поста, мен паметта никога не ме лъже, а Емилия беше на трето място след Галин и Фики и на първо при жените, това си го спомням много добре.

 

http://www.ramania-bg.com/index.php?showto...p;#entry1524196

 

Иначе за септември е на първо място от жените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете песни са много големи хитове. Емилия пее "Да бях от гадните" и се приема супер. ПрасиСлава също си налага песновката. Но естествено за феновете й...

Link to comment
Сподели в други сайтове

По същата логика можем да кажем, че цяла 2015 сме си слушали "Моето слабо място", която е в пъти по-голям хит от "Да бях от гадните" :mf_surrender:

 

Това абсолютно не е вярно. За мен е долна инсинуация и маниакална обсебеност от агитката на Преслава, да представи една обикновена песен за вселенски хит.

 

 

Същата .. година по-късно ;)

 

Да, същато както през цялото време. Някакви лъскащи "преслита" опитват с тролене да наложат мнение, за вече позабравена песен. Пусках ти от панаира - пълен ташак. Пусках ти големи хотове на кой ли не - в пъти по-добре от тази песновка на Преслава. Престанете като "десовите" да сте обсебени от фикции. Излишно е....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя беше тази песен и как имаш наглостта да я сравняваш изобщо с такъв шедьовър?

 

 

Моето слабо място има повече гледания от този шедьовър и то само с едно слайдшоу :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моето слабо място" е песен лишена от каквато и да било мелодия. Има само един ритъм базиран на хаус звученете и толкова. За разлика от "Да бях от гадните", която е супер музикантска, има кулминационен момент и мелодията не ти омръзва след 5-тото слушане.

Текста на Преслава е по-зле и от мелодията, текст за хора със закърнели мозъчни клетки, които не могат да асимилират нещо стойностно и различно, каквато е "Да бях от гадните". Повтаря се едно и също нещо: "ДА, ДА ,ДА ,ДА,ти си моето слабо място.......ДА,ДА,ДА,ДА, падам си по теб..".

Виждам че в чалгата повтарянето на все повече прости думи или срички в текстовете на песните, води до някакъв успех. За пример мога да дам и "Когато аз избухвам ще мълчите ДА,ДА,ДА,ДАА..." На простия чалгар му дай да слуша само такива песни, но те няма как да останат във времето. След две години и Преслава няма да помни, че е изпяла такава песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Моето слабо място" пък е милион път по-голям хит от "Да бях от гадните". Няма какво да се лъжем. Още се пуска в дискотеките.

 

Глупости, това въобще не е вярно. Но Емилия е тъпа кокошка и не си налага най-големия хит в кариерата. Дори не го пее по участия.... :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...