Jump to content


Кой искате да спечели Big Brother All Stars 2015?


?  

66 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Десислава.

Кога е финала?

 

В Понеделник. Тази сряда ще изпъдят още един.

 

Не знам... Бих казал Десислава ама ми писна победителите да циврят като съдрани вътре (не е виновна ама и тя ще попадне в тая категория)... Ваня Ч. е готина ама ми изглежда повече като поза...

 

И все пак Деса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Понеделник. Тази сряда ще изпъдят още един.

 

Не знам... Бих казал Десислава ама ми писна победителите да циврят като съдрани вътре (не е виновна ама и тя ще попадне в тая категория)... Ваня Ч. е готина ама ми изглежда повече като поза...

 

И все пак Деса.

Ники Мънчев май каза че днеска е последния изгонен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ники Мънчев май каза че днеска е последния изгонен.

 

Съвсем накрая, след като обяви телефоните за гласуване каза, че в Сряда на крачка преди финала напуска още един.

 

То им стана традиция три-четири дни преди финал в някой дейли епизод да изпъдят един. Предполагам, че ще е Соня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съвсем накрая, след като обяви телефоните за гласуване каза, че в Сряда на крачка преди финала напуска още един.

 

То им стана традиция три-четири дни преди финал в някой дейли епизод да изпъдят един. Предполагам, че ще е Соня.

А дано, че човек от екрана никога не ме е дразнил толкова...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...