Jump to content



Big Brother All Stars 2015


Препоръчани коментари

  • Отговори 443
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ваня малко ме разочарова тази вечер, трае си като мишка - това не е тя. Дано скоро да покаже истинската Ваня Червенкова КРАЛИЦАТА!

Отделно имам чувството, че Биг Брадър умишлено вече два пъти я поставя в кофти светлина. Първо мисията с въпросите, сега и тази мисия, в която се гаврят буквално с нея и отбора й. Супер тъпо. Мисля, че звездата на сезона и човека с най-много суперлативи накрая ще е Десислава, още от сега така се очертава. Може и да е влязла с това условие....

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера как може да канят Антония, която не знае какво е НАП, колко е голяма България...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера как може да канят Антония, която не знае какво е НАП, колко е голяма България...

 

Това сериозно ли? :3fdb8960598fa63e: Интелектуалката с 1932093 висши образования, за нея ли говорим? :1000 (29):

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера как може да канят Антония, която не знае какво е НАП, колко е голяма България...

Ами много неадекватно се изказва. Заучени фрази, използвани не на място са и специалността. Нахраних я онзи ден в групата на брадъра, че е 10 пъти по тъпо и необразовано парче от Деса и събрах 100 лайка!

 

 

http://www.slava.bg/polls/363.html

 

Тук може да гласувате за вашия победител. Вижда се, че основната битка ще е межу ДесиСлава и Ваня Сървайвъра

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня малко ме разочарова тази вечер, трае си като мишка - това не е тя. Дано скоро да покаже истинската Ваня Червенкова КРАЛИЦАТА!

Отделно имам чувството, че Биг Брадър умишлено вече два пъти я поставя в кофти светлина. Първо мисията с въпросите, сега и тази мисия, в която се гаврят буквално с нея и отбора й. Супер тъпо. Мисля, че звездата на сезона и човека с най-много суперлативи накрая ще е Десислава, още от сега така се очертава. Може и да е влязла с това условие....

Оф, да, много и се дразня, опитва се да си изчисти имиджа и се държи супер неадекватно и тъпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижда се, че основната битка ще е межу ДесиСлава и Ваня Сървайвъра

 

Според мен още отсега е ясно, че Ваня Дж. ще е победител. Според мен трябва да си е Деси, която е най-голямата звезда там, но от друга страна именно той си е типажът, който винаги е имал най-голям шанс за победа в такъв формат. И все пак се надявам Деси да получи добра подкрепа- кой знае, накрая може и да имаме мечтания реванш за фиаското с Христина. :D

А Ваня Червенкова май ще изпада в криза в днешния епизод, заради последователните загуби на отбора...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Ваня Червенкова май ще изпада в криза в днешния епизод, заради последователните загуби на отбора...

Много се радвам, че са я сложили в губещия отбор, тъкмо ще избухне, няма да я оставят така лесно да се измъкне без скандали. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Деса не й трябва победа, защото нея ще си я има и след това предаване, докато Ваня Дж. е от този тип победители като Лестер, на които популярността им се свежда до две-три предавания. Но ако с Деса са на финала и тя пак остане втора, ще й сигурно за енти път - след Вип брадър 2007, след Евровизия и Пей с мен... явно все така й се случва...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам, че са я сложили в губещия отбор, тъкмо ще избухне, няма да я оставят така лесно да се измъкне без скандали. :3fdb8960598fa63e:

 

А тя горката отиде вътре с нагласата да е 'различна'... :1000 (29): Но и Соня уж влезе миролюбива, а ето, че и нея я събудиха за няколко дена... Остава само Евгени да изригне и ще си имаме типичните ежедневни скандали в стил Биг Брадър- 100% сеирджийски... :roll1:

 

На Деса не й трябва победа, защото нея ще си я има и след това предаване, докато Ваня Дж. е от този тип победители като Лестер, на които популярността им се свежда до две-три предавания. Но ако с Деса са на финала и тя пак остане втора, ще й сигурно за енти път - след Вип брадър 2007, след Евровизия и Пей с мен... явно все така й се случва...

 

На мен много ми се иска поне веднъж да спечели и това да е точно в Биг Брадър- мястото, от където започнаха всичките й реалити съревнования. Но съм обективен и забелязвам, че Ваня е страшно силен конкурент и накрая навярно ще й вземе победата под носа. Но Деси наистина ще си е добре с или без победа.

Иначе миналата година в Гласът спечели нейната ученичка- ако това се зачита... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами много неадекватно се изказва. Заучени фрази, използвани не на място са и специалността. Нахраних я онзи ден в групата на брадъра, че е 10 пъти по тъпо и необразовано парче от Деса и събрах 100 лайка!

 

Няма база за сравнение между двете: ДесиСЛава може да е куха, но е добронамерена, талантлива и успешна. Тази е една :), която си беше купила награда и имаше претенции да е нещо. Тя не е постигнала абсолютно нищо, не е авторитет за никого и коментира. Много ми е странна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма база за сравнение между двете: ДесиСЛава може да е куха, но е добронамерена, талантлива и успешна. Тази е една :), която си беше купила награда и имаше претенции да е нещо. Тя не е постигнала абсолютно нищо, не е авторитет за никого и коментира. Много ми е странна.

 

И на всичкото отгоре дори не коментира като хората, говори много, а нищо не казва.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И на всичкото отгоре дори не коментира като хората, говори много, а нищо не казва.

Аз дори не мога да я слушам Руже, малко къс фитил съм. В смисъл все едно Светлана да коментира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Резултатът от последната мисия много ме изненада- малката, крехка жена Десислава успя да издържи повече от две жени и трима мъже! :blink: Браво за силата, впечатлението на хората за нея става все по-добро. Отказът на Евгени да участва няма да го коментирам... Знаеше, че така ще прецака всички, но го направи...

Сега какво ще правят само със 100 лева не ми е ясно... :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен още отсега е ясно, че Ваня Дж. ще е победител. Според мен трябва да си е Деси, която е най-голямата звезда там, но от друга страна именно той си е типажът, който винаги е имал най-голям шанс за победа в такъв формат. И все пак се надявам Деси да получи добра подкрепа- кой знае, накрая може и да имаме мечтания реванш за фиаското с Христина. :D

А Ваня Червенкова май ще изпада в криза в днешния епизод, заради последователните загуби на отбора...

Така или иначе Десови сме предубедени към формата заради ситуацията преди 8 години, но ако дори и феновете и започнем 3 седмици преди финала да даваме победата на някой друг, то значи не вярваме в нашия човек. Не виждаш ли, че всеки ден е твърде динамично, за да имаме каквото и да е мнение (за победител) на толкова раннен етап.

С умисъл ти отговарям едва след днескашния епизод, за да разбереш мисълта ми. Зрителите преди да преценят даден характер (защото двете момчета са непознати за много от зрителите на Нова) имат високи очаквания, но всеки ден в къщата се случват нови неща. След днескашния епизод мисля, че Ваня Сървайвъра е 2 крачки назад от позицията и приема му до вчера. Първата е заради подкрепата към Евгени, кяото видно показва - вече във феновете на предването се е запечатало впечатление, че Евгени и Ваня клюкарстват и интригантсват по адрес на другите. Мисията го представи в кофти светлина. И една крачка назад зарди това, че не играе честно срещу жена. Ваня вдигаше ръка в мисията му с ДесиСлава преди да е чул въпроса от ББ и явно без да знае отговора. Добре, че и Деса си каза преди 2 дни, че големия и недостатък е, че е бавна.

Рано е да се говори за победител. На този етап може да имаме предположения и предложения ;р

Самия факт, че в понеделник Деси отнесе остра критика и обиди, а днес потребителите я издигат в култ. Особено след мисията им, в която спечели Соня.

Надявам се да спечели, но повече се надявам да продължи достойно с поведението си. Твърде дълги години беше оставила едно пресилено и екзалтирало мнение за нейните умствени възможности. В живота е плюс да изглеждаш тъп, а да не си. Но в риалити...

 

Ако все пак продуцентите решат да я направят побдител, за мен това ще е реванш изобщо за всичките и съмнителни загуби.

 

В Пей с мен нямам съмнение, че публиката е избрала Миро и Дивна. Но за предния сезон на брадъра и за Евровизия, никой не може да ме убеди, че не са ползвани мръсни и нечестни средства. Особено когато сме видели вече двете в битка и сме видели кой кому вода подлива ; )

 

На Деса не й трябва победа, защото нея ще си я има и след това предаване, докато Ваня Дж. е от този тип победители като Лестер, на които популярността им се свежда до две-три предавания. Но ако с Деса са на финала и тя пак остане втора, ще й сигурно за енти път - след Вип брадър 2007, след Евровизия и Пей с мен... явно все така й се случва...

Да, но една победа в очите на масата и отваря по гладък път към предстоящите и проекти. След победата следва месец медиен шум. По добре да си тръгне трета, четвъра, но не и втора. Милата ще ми се стресира - дежавю :dontgetit:

Аз дори не мога да я слушам Руже, малко къс фитил съм. В смисъл все едно Светлана да коментира.

Само, че Светлана няма самочувствие на добър оратор, а този парцал говори с ирония за пропуските в училище на жени, а нейните пропуски започват още във 2-3клас, когато всеки се учи как да изгражда изречение, лексиакелен, синтактичен(бях написал синтетичен :D), морфологичен и какъв още разбор имаше(основни неща).

Абе пълна трагедия. ЕТО това е да си кух. Заставам зад думите си, че Деса и лигава и бавна, но не и куха. Проницателните хора могат да проследят как тече мисълта и и преди да помисли за същественото в казаното, колкото други неща си помисля. С други думи - слжен ум. А за пропуските на географско ниво - надявам се да са само тези. Самия аз често бъркам някои от европейските столици. Но пък виждам, че аз знам неща, които другите не. Не бих се почувствал засрамен. Бих се защитил и бих показал знания в друга област.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Наистина, трябва да подкрепяме Деси като победител. И все пак е добре да сме обективни за някои неща. Ваня Дж. също си стартира доста силно и все още не е за подценавяне, макар че и аз съм съгласен, че вече е няколко позиции назад. Още на старта на предаването четох няколко негативни коментара за него, ще видим дали с времето ще се окажат истина.

При всяко положение, с победа или не, Десислава си е най-голямата звезда в това шоу и рейтингът се крепи главно на нея. А и за момента трупа доста позитивни точки в очите на хората, доста харесван участник е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този Ваня Джаферович е последният, който искам да бъде спряган за победител...

От началото на шоуто не е спрял да мрънка и поне три пъти пропищя как щял да се откаже от мисията... Женчо!

Деса е светлинни години по-голям мъж от него.

Не го знам какво е правил в Сървайвър ама нямам и намерение да го гледам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евгени е ужасно самотен и личностно неосъществен човек, но не това му е болката - просто тази липса при него довежда до други деформации. Превърнал се е в завършен егоист, който знае само да манипулира хората, да злобее и да обсъжда низки страсти. Бил израснал трудно, бедно. Ок бе - те много хора са така, но не станали такива изчадия. Заради подобни случаи е тази омраза към гейовете, а има много по-нормални хора, които не са на показ. С ужасно много хора е спал, като си е плащал. Но това няма как да го направи щастлив, успял и душевно богат човек. И никакъв филантроп не е, това са някакви заблуди. Това е човек, успял по неведоми пътища с помощта на хора, някои от които вече не са между живите, затова не е редно да коментираме, но той няма ясно изразена професия, нито е еталон в обществото за нещо освен за кич. Понякога са ми били забавни и поучителни шегите му, със сигурност не е глуповат, ама и със сигурност парадира с една измислена ерудиция и превзетост, зад които прикрива червивата си същност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Евгени е доста странен персонаж- на моменти ми се струва, че умишлено преиграва, за да дразни всички, като Луна. :D Но със сигурност самочувствието му е много високо дори и извън къщата. На мен не ми е много приятен, но понякога пуска и забавни лафове. :D

Номинациите тази вечер бяха крайно предвидими. Нямам фаворит за напускане, а за оставане- може би Йоана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...