Jump to content



Big Brother All Stars 2015


Препоръчани коментари

Всичко това уважаемият Биг Брадър го направи за интригата, която между другото му се получи. А относно Ваня Червенкова и въпросите й към Десислава, не мисля че е е направила с някаква лоша цел. Дори й направи услуга с това.

Услуга от гледна точка на коментаторите, но едва ли на Десислава й става приятно да й се ровят. И независимо какво говори Фокси, аз смятам, че Десислава наистина е преживяла това. Мъжете са склонни да се подкрепят и да си казват какво толкова за един шамар, обаче ако е било системно или по-тежко, никога няма да си го признае Мишо. Десислава наистина може и да провокирала тези действия с нещо, но не мисля, че в случая цели да се прави на жертва, колкото и да е чувствителна - сдържа се. Мен ме издразни това, което Евгени изкоментира за българите - като цяло каза и верни неща, ама е много лесно да съдиш другите, когато ти си опекъл питката, и то със секс за пари в повечето случаи. Ако си беше останал ватман или се беше мъчил като другите хора със системата, а на се беше продал и той на силните на деня, сега нямаше да е там и да съди. И няма право да го прави. Има много по-талантливи, работещи, известни и истински хора от него. Изобщо не ми е интересен с педерастиите си - всеки втори педал като него сяда, кръстосва краката и почва да обсъжда външния вид на другите и после защо е тая омраза. И като гледам не му тежи толкова много самотата, той си е завършен егоист. В миналия сезон застана и срещу Камелия Воче - а тя единствена му е подавала ръка и е карал с нея Коледа. Няма да забравя и представянето му в Черешката на тортата, когато гостуваха на Райна. Той си е тенденциозен скандалджия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 443
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Моя топ:

1.Ваня Червенкова

2.Соня

3.Десислава

4.Евгени

5.Ваня Футбол

6.Йоана

7.Борислав

8.Къци

Като гледам как си ги наредил/а първите 2, се чудя как Десислава не ти е до Къци - седма :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моя топ:

1.Ваня Червенкова

2.Соня

3.Десислава

4.Евгени

5.Ваня Футбол

6.Йоана

7.Борислав

8.Къци

 

То се знае, че ти младо не признаваш във всяко риалити. :roll1:

Аз съм за Десислава!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като гледам как си ги наредил/а първите 2, се чудя как Десислава не ти е до Къци - седма :1000 (6):

Съжалявам, не си падам по скучни играчи, но все пак трябва да подкрепяме чалгата.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

То се знае, че ти младо не признаваш във всяко риалити. :roll1:

Аз съм за Десислава!

Лично и категорично това е ЛЪЖА!

В момента гледам Испанския Биг и там 4 ми фаворити са под 25. Просто тук не стават!

 

пс Ако са искали да вкарат някой от ''Къртицата'' то това трябваше да е скандалната Марина Митиц!

Богиня! Роди милион лафове! ''Ама аз давам верни отговори''.

Кралица.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.ДесиСлава

2.Ваня Сървайвъра

3.Соня тиранозавъра

 

На пиавицата Евгени бих му послушал лафовете до финал. Преди финала - аут от къщата, за да не се взима много на сериозно след това!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава, Ваня Червенкова и Соня са ми най-интересни.

На Йоана обаче много гадно й стана, че трябваше да избира, тоя път беше искрена. Радвам се, че Соня остана. За сега тя за мен е интересен участник. Къци ми е буква безгласна, за прекалено високия човек нямам още мнение, както и за руснака (мисля, че е руснак). Евгени има чувство за хумор, като цяло трите дами са ми най-интересни. Без Йоана на която не симпатизирам.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен фаворит си ми е Деси Слава, но след днешния лайф Соня се нарежда директно след нея! :roll1: Страшно съм се забавлявал на всеки един момент с тази жена, много интересен персонаж е!

Някъде след тях слагам двете Ваня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеее, помните ли я тая? "Гледъйти, завиждъйти, дрисли, мръсни.."... :1000 (29): Дано да я вкарат в някой сезон отново. хахахаах

 

 

А на мъжа й наистина му хлопаше дъската. Беше целунал с език друг мъж в къщата. Ама искаше да му го отхапи. :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Олеее, помните ли я тая? "Гледъйти, завиждъйти, дрисли, мръсни.."... :1000 (29): Дано да я вкарат в някой сезон отново. хахахаах

 

 

А на мъжа й наистина му хлопаше дъската. Беше целунал с език друг мъж в къщата. Ама искаше да му го отхапи. :helpsmilie:

 

"Имаше едногодишна връзка с едно Квазимодо, много грозно същество" :3fdb8960598fa63e: Големи образи бяха тия.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Лично и категорично това е ЛЪЖА!

В момента гледам Испанския Биг и там 4 ми фаворити са под 25. Просто тук не стават!

 

пс Ако са искали да вкарат някой от ''Къртицата'' то това трябваше да е скандалната Марина Митиц!

Богиня! Роди милион лафове! ''Ама аз давам верни отговори''.

Кралица.

Мицич е кралица, дано участва някъде, за да поздрави отново баба си и да ни радва с присъствието си :Vishenka_05:

 

А сега съм за Ваня Червенкова и другата Ваня :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста гадно в ефир да те нарекат "тъпичка"/"глуповата"...

Кали внесе яснота за непросветлените, че ДесиСлава е сложна личност, далеч от простовата.

Явно е, че Деса оставя подобни впечатления за себе си от години насам. Сигурно сама си е виновна, но много хора знаем, че не е такава.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста гадно в ефир да те нарекат "тъпичка"/"глуповата"...

Айде, айде, по-добре това, отколкото к*рва в същия ефир и същото предаване.

 

Иначе Деса, Ваня и Ваня са ми фаворити. Йоана изобщо не знам защо е вътре...прилоша й като изтегли "Номиниран".

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук ли Слави Шуменски си мисли, че това му е туристическа агенция, където някакви шматки ще му се връзват на "обещанията"? :1000 (29): Славчо, Кали директно каза, че Деса не е нито невинничка, нито цвете за мирисане. А Евгени Минчев пък направо си заяви, че е глуповатичка и че я оставя в шоуто, за да я мачка през цялото време. Това си е чиста гавра с нея. Така, че не мога да те разбера какво толкова обясняваш тук на хората, какво трябва да са видели и чули, като те чуха точно това? :scratch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук ли Слави Шуменски си мисли, че това му е туристическа агенция, където някакви шматки ще му се връзват на "обещанията"? :1000 (29): Славчо, Кали директно каза, че Деса не е нито невинничка, нито цвете за мирисане. А Евгени Минчев пък направо си заяви, че е глуповатичка и че я оставя в шоуто, за да я мачка през цялото време. Това си е чиста гавра с нея. Така, че не мога да те разбера какво толкова обясняваш тук на хората, какво трябва да са видели и чули, като те чуха точно това? :scratch:

Помним една гавра с Хазарта и водещата на Голямата уста :3fdb8960598fa63e:

Ваня Джаферович и Деси Слава на финал!

По всяка вероятност той ще спечели. Засега изглежда свестен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И тук ли Слави Шуменски си мисли, че това му е туристическа агенция, където някакви шматки ще му се връзват на "обещанията"? :1000 (29): Славчо, Кали директно каза, че Деса не е нито невинничка, нито цвете за мирисане. А Евгени Минчев пък направо си заяви, че е глуповатичка и че я оставя в шоуто, за да я мачка през цялото време. Това си е чиста гавра с нея. Така, че не мога да те разбера какво толкова обясняваш тук на хората, какво трябва да са видели и чули, като те чуха точно това? :scratch:

Евгени се изказа с чувство за хумор. Личи си, че и симпатизира на този етап. Стига си се хващал като удавник за сламка за всяко нещо.

Видя ли снощи, че Деса далеч не се правеше на Мишова жертва, а се изказа много интелигентно и си пролича развитието и като личност чрез прошката, за която говореше. Деса не позволява да я правят жертва като преди 8 години. Обиграна е кака ти!

 

Помним една гавра с Хазарта и водещата на Голямата уста :3fdb8960598fa63e:

Е то е най-гледаното клипче на Кама във вебокса. Кво няма да го помним. Разсипаха я :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ваня Червенкова е уникална, дори да не прави скандали, пак ще е интересна, цялостното и поведение, начин на изказване и маниер са ми супер забавни и винаги се забавлявам с нея. :Vishenka_05: Соня също е страхотна, както и Евгени и Джеферович. Десислава е забавна. Другите са потрес и трябва да си ходят незабавно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...